Skocz do zawartości
Witaj na CS-Porobieni, zostań z nami na dłużej

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

Kacpix

Admin [DeathRun#2] DR#2

O Kacpix

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mój kolega ma to samo na roździelczości 2k, https://cdn.discordapp.com/attachments/652505425899683860/675033768079392771/unknown.png
 2. +- aktywność na forum +smx +brak problemów na serwerze +wiek +składki na tak
 3. Telefonu bo kontakt z ludźmi i tam mam pieniądze
 4. @ rvhim DR#2Od razu przeprosił, a z resztą było słychać jak w połowie wyrazu ,,przerwało'', bo puścił guzik, widać że przypadkiem. Przeprosił od razu po tym.
 5. Śnieg to ja bym chciał zobaczyć w lubuskim XD
 6. Potwierdzam to samo na dr #2, można by naprawić plugin
 7. Z mojej perspektywy wyglądało to tak: powiedziałeś ,,czemu na tej mapie są takie lagi?" Po czym odpowiedziałem żartobliwie kup sobie komputer (szczerze nie uważam tego jako obrazę). No i dostałeś muta za to ,,niedorozwinięcie", a kolega dostał muta za cytuję ,,matejko stulejko".
 8. kolega na jp mnie przejoł i mi nie oddał a kacpix nic z tym nie zrobił

  1. Aplaouz

   Aplaouz

   Jezeli mam rozumiec to jako skargę to napisz nowy temat w dziale dr 2 skargi . 

 9. 23-24 w tygodniu a weekendy 2-3
 10. Zacznijmy od początku: Skąd ja wiem, co ty piszesz ,,śmiechowo''. Spytanie czy odda monety za ruletke jest niesłuszny mute? Z tego co ja wiem proszenie o monety jest karalne. Na demku nie widzę, lecz napisałeś około 10 wiadomości na allu obrażające mnie, było tam coś w stylu: ,, śmieciu dawaj tego bana". Ban na 24h wyjaśnię w punktach: Obrażanie administracji Obrażanie graczy (śmiechowo czy nie, możesz to zrobić w wiadomości prywatnej) Omijanie gaga Spam Tutaj już w dużym nawiasie, lecz ,,dawaj tego bana" mogę podpiąć jako prowokacja. Gag poleciał za screeny 1-2, jak mówię wiadomości na allu nie widać na demku.
 11. Nie chcesz na to marnować czasu a piszesz skargę? Siedziałem z kolegą na discordzie (jopek), poprosił mnie żebym parę razy go slapnął, a przy używaniu tej komendy z sm_admin gdy nagle ktoś ginął przesuwała się cyferka obok nicku i slapowałem kogoś innego. Zresztą gdybyś pokazał demko mówiłem, że nie będę tego używał. Przeprosiłem tych graczy których przypadkiem uderzyłem i dwóch powiedziało coś w stylu spoko, nie ma problemu. Jopek był moim kolegą, wiec go nie naliczamy. W pewnym sensie mogło to być nadużywanie, lecz nie miało to żadnego wpływu na działanie serwera. Na dwóch mapach? Były to praktycznie 2 rundy obok siebie. Nawet nie dałeś demka, a piszesz kłamstwa.
×
×
 • Utwórz nowe...