Skocz do zawartości
Rekrutacje na adminów otwarte, zapraszamy! ×
Witaj na CS-Porobieni, zostań z nami na dłużej

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

xaks

Użytkownik

O xaks

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. jestem $xaks$ zostałem zbanowany na ffa3 z powodu że napisałem że broń xm pompa jest dla noobów zbanował mnie za pszeproszeniem administrator mymek=DDD godz 22 prosze o odbanowanie i wyniesienie konsekwencji dla administratora mymek=DDD
  2. Nick :$xaks$ Wiek:17 Steam ID:https://steamcommunity.com/profiles/76561198951601994/home Twój link do panelu: Staż na serwerze:puł roku około 120h Czy dostałeś kiedyś mute/bana na serwerze?(Jeśli tak to podaj link do bansa/napisz dlaczego):tak dostałem bana na serwerze za zachowanie naganne Ogólne doświadczenie w byciu adminem: Znajomość komend smx [1/10]: Obowiązkowa składka 10 zł co miesiąc?: Oświadczasz znajomość regulaminów: Mutacja [ON/OFF]: Mikrofon (weryfikacja na TS3)? Dlaczego właśnie Ty?: Kilka słów od siebie: 5 TWOICH linków reklamujących sieć:
  3. Wiek:16 Steam ID:https://steamcommunity.com/profiles/76561198951601994/tradeoffers/privacy Twój link do panelu:brak Staż na serwerze:100h Czy dostałeś kiedyś mute/bana na serwerze?(Jeśli tak to podaj link do bansa/napisz dlaczego):tak\ponieważ wyzwałem osobe ktura maiła chity. Ogólne doświadczenie w byciu adminem:brak Znajomość komend smx [1/10]:7\10 Obowiązkowa składka 10 zł co miesiąc?:tak Oświadczasz znajomość regulaminów:tak Mutacja [ON/OFF]:on Mikrofon (weryfikacja na TS3)? Dlaczego właśnie Ty?:Ponieważ myśle że jestem osobą ktura przestrzega regulaminu . Kilka słów od siebie:mam na imie Filip jestem osobą kreatywną i moim marzeniem jest zostać administratorem , z polskiego nie jestem dobry ,błedy ortograficzne. 5 TWOICH linków reklamujących sieć:
×
×
  • Utwórz nowe...