Skocz do zawartości
Witaj na CS-Porobieni, zostań z nami na dłużej

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

Spideusz

Użytkownik

O Spideusz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. La Louze - Matson & Sound Bass Bootleg Janusz Laskowski - Kolorowe Jarmarki (Joy Coy Remix) FIRMA - PRAWILNA WIXA ( ARO BLEND ) Fokus - Lubisz To Suko Niels De Vries & Rocco Vs Bass - T - 12 INCH (Re Cue X DJ Speed & Rave Bootleg) PUT-IN - PUT Kreska IN ( Prod.Mojżesz ) Cazz x Re Cue - Keep Calling Wac Toja - Gwiazda Porno Cliver Za Oknem Deszcz EAST CLUBBERS - Sextasy Ronnie Ferrari X Locke X Haji - MAKARENA (KORDO 'Summer' Bootleg 2018)
  2. Witam stworzyłem jakiś czas temu gang, wydałem wtedy 70k ( 20k na gang i 50k na ulepszenia ) i mi wszystko zabrało. Wczoraj tak samo, wydałem 50k ( 20k na gang + 30k na ulepszenia ). Teraz mam pytanie czy dało by się radę oddać mi te 120k kredytów, bo zbierałem je przez tydzień i trochę ich szkoda, bo bym gang na maxa ulepszył. Jeżeli nie wierzycie w to co napisałem macie logi w JB i można sprawdzić zawsze. SteamID: GT:
  3. Dałoby się to zablokować, ale wymagało by to od map zaznaczenie gdzie są dokładnie takie pomieszczenia. Jezeli piszesz pluginy w SourcePawn nie ma chama żebyś miejscówki wszystkie bez implementacji dodatkowej dodał, komu by się to chciało robić? Na koniec odrazu dodam, że w przypadku wyścigu zbrojeń obowiązuje funkcja Random która dobiera losowe koordynaty mapy. Jaki płynie z tego morał? - Dało by się coś zrobić, ale nikomu by się nie chciało specjalnie modyfikować pluginu. Pozdro 600 od Spidiego
×
×
  • Utwórz nowe...