Skocz do zawartości
Witaj Graczu, zabijaj jak leci z CS-POROBIENI
  • załóż nowe konto

Spideusz

Użytkownik

O Spideusz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. La Louze - Matson & Sound Bass Bootleg Janusz Laskowski - Kolorowe Jarmarki (Joy Coy Remix) FIRMA - PRAWILNA WIXA ( ARO BLEND ) Fokus - Lubisz To Suko Niels De Vries & Rocco Vs Bass - T - 12 INCH (Re Cue X DJ Speed & Rave Bootleg) PUT-IN - PUT Kreska IN ( Prod.Mojżesz ) Cazz x Re Cue - Keep Calling Wac Toja - Gwiazda Porno Cliver Za Oknem Deszcz EAST CLUBBERS - Sextasy Ronnie Ferrari X Locke X Haji - MAKARENA (KORDO 'Summer' Bootleg 2018)
  2. Witam stworzyłem jakiś czas temu gang, wydałem wtedy 70k ( 20k na gang i 50k na ulepszenia ) i mi wszystko zabrało. Wczoraj tak samo, wydałem 50k ( 20k na gang + 30k na ulepszenia ). Teraz mam pytanie czy dało by się radę oddać mi te 120k kredytów, bo zbierałem je przez tydzień i trochę ich szkoda, bo bym gang na maxa ulepszył. Jeżeli nie wierzycie w to co napisałem macie logi w JB i można sprawdzić zawsze. SteamID: GT:
  3. Dałoby się to zablokować, ale wymagało by to od map zaznaczenie gdzie są dokładnie takie pomieszczenia. Jezeli piszesz pluginy w SourcePawn nie ma chama żebyś miejscówki wszystkie bez implementacji dodatkowej dodał, komu by się to chciało robić? Na koniec odrazu dodam, że w przypadku wyścigu zbrojeń obowiązuje funkcja Random która dobiera losowe koordynaty mapy. Jaki płynie z tego morał? - Dało by się coś zrobić, ale nikomu by się nie chciało specjalnie modyfikować pluginu. Pozdro 600 od Spidiego
  4. Spideusz 9:16 Macher Spideusz 7:16 Sieczka
  5. Spideusz - https://www.steamcommunity.com/id/Spideusz
×
×
  • Utwórz nowe...