Skocz do zawartości
Witaj Graczu, zabijaj jak leci z CS-POROBIENI
  • załóż nowe konto

Mario

Admin [SURF+RPG] SURF+RPG

Reputacja

0 Silver I

O Mario

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Mówiąc o ulepszeniach miałem na myśli wpłacanie Kredytów do skarbca No to w takim razie 100=10 to jak dla mnie dobra skala :D
  2. Ja jestem na tak. Tłumaczenie, że serwer ma już swojego tsa jest sensowne, ale Discord ma wiele nowych i przydatnych opcji bo nie dostaniesz, przecież powiadomienia jeżeli Cię na tym tsie nie ma prawda? A to byłaby jedna z wielu korzystnych opcji dla administracji gracze zamiast pisać !call czy wchodzić na ts wysłaliby tylko prywatną wiadomość do Admina, który natychmiast dostałby wiadomość na swój telefon. Poza tym zakładam że ts opłacany jest miesięcznie co daje możliwość stworzenia discorda prawie w każdej chwili, jeżeli jest inaczej to przepraszam to tylko moje przypuszczenia.
  3. Hmm, Galus a w 100 = 10 chodzi o kille przypadające na osobe czy to by byłoby rozłożone na klan (100 = 10 czyli 2 osoby w klanie to po 50 killi) ?
  4. Pomysł ciekawy trzeba go tylko przemyśleć i dopracować. Jestem za, jeżeli pomysł przejdzie to zgłaszam się do jakiejkolwiek pomocy w jego realizacji :)
  5. Czy każda klasa ma mieć tylko jedna umiejetność czy może 2-3 ?
  6. Szybkie pytanko odnośnie ulepszeń na surfie, mianowicie wszedłem na serwer i zauważyłem ze parę osunięto takie jak: ice stab, bouncy bullets, ice pistol, fire pistol i może paru innych. Zostały usunięte na stale czy tymczasowo? :)
  7. Nick : Mario Wiek: 20 [align=left]Steam ID: STEAM_1:0:78451097 Staż na serwerze: ~ 4 miesięcy Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Mario/193.33.177.34:27040/ Ogólne doświadczenie w byciu adminem: Wydaje mi się że wystarczające Znajomość komend smx [1/10]: 5 Czy Jesteś w stanie płacić składki 10 zł co miesiąc?: Tak Oświadczasz znajomość regulaminów: Tak Mutacja [ON/OFF]: ON Mikrofon (weryfikacja na TS3)? Do umówienia Dlaczego właśnie Ty?: Na serwerze jestem co 2 dzień czasami częściej. Lubie się rozluźnić w milej atmosferze serwera i chce dopilnować żeby właśnie taka atmosfera była za każdym razem jak nowy gracz wejdzie na serwer jak i dla wszystkich stałych bywalców. Kilka słów od siebie: Jestem Hubert tak jak wyżej podałem mam 20 lat, studiuje mechatronikę i pracuje ale czas na grę zawsze się znajdzie. 5 TWOICH linków reklamujących sieć: Po przejrzeniu większości forum innych sieci i przeznaczonych specjalnie do reklamowania w większości jest już reklama Cs-porobieni dlatego myślę że wrzucenie kolejnych poskutkuje usunięciem mojej reklamy i nic nowego nie wniesie,więc narazie się wstrzymam. Jeżeli jednak będzie to problem to oczywiście mogę zrobić swoje.[/align] [align=left]#Edit Doki https://cs-soplica.com/topic/215622-cs-porobienipl/ https://cs-maxskills.pl/index.php?/topic...robienipl/ https://fragujemy.com/topic/61298-cs-porobienipl/ http://cs-nabani.pl/index.php/topic/2088...robienipl/ https://katujemy.eu/topic/28449-cs-porobienipl/ [/align]
×