Skocz do zawartości
Witaj Graczu, zabijaj jak leci z CS-POROBIENI
 • załóż nowe konto
UB Team

stajl

UB Team

Ostatnia wygrana stajl w dniu 27 Grudzień 2018

Użytkownicy przyznają stajl punkty reputacji!

Reputacja

17 Silver II

1 obserwujący

O stajl

 Moderator
 Opiekun Serwera
 • Urodziny 2001.03.16

Ostatnie wizyty

73 wyświetleń profilu
 1. Masz 24h na zastosowanie sie do wzoru:
 2. Ja jako opiekun tutaj mogę niewiele zdziałać, tylko wyrazić swoje zdanie i przekazać je Bekenowi, więc podeśle mu temacik i mam nadzieję, że w najbliższym czasie zobaczymy tu jego odpowiedź, bo chłop ma straszne urwanie glowy.
 3. stajl

  Pytanie dnia #3#

  Ciężkie pytanie w sumie, najlepiej to jakby mi ktoś zapewnił zdrowie i szczęście, ale to niemożliwe ;c Jeżeli mówimy tu o rzeczach materialnych to obojętnie w sumie co, liczy się pamięć, nigdy się nad tym w sumie nie zastanawiałem
 4. Do autka zawsze spoko 1:10 polecam!
 5. Już 10 rano, a kolejnego pytania dnia nie ma, więc pozwolę sobie dodać Co sprawia, że czujesz się szczęśliwa/szczęśliwy?
 6. Każde Anime - ani trochę mi sie to nie podoba
 7. stajl

  [Przyjęte]Ubteam

  Chwilami jest bardzo dużo odwołań od banow, co mi jako jedynemu UBT nie jest takie proste, bo troszkę czasu muszę na to poświęcić. Wiadomo, jak każdy z nas mam też życie prywatne, co czasami widać po mojej mniejszej aktywności, dlatego jestem jak najbardziej na tak, nie mam zamiaru robić z siebie kto wie kogo i nie będę ukrywał, że pomoc mi się przyda. Następna sprawa, znam cię juz sporo czasu i śmiem twierdzić, że gdy podejmujesz się jakiegoś zadania starasz się to robić, co jest twoim największym plusem. Aktywny (moze nie chodzi do końca o forum, ale ts3 i serwer), staż w cs spory, jako admin spisujesz sie bardzo dobrze, w skrócie spoko mordzia, jeżeli rozpiszesz prawidłowo demko, jestem na stanowcze TAK.
 8. Mordo, od mojego powrotu to z tobą utrzymywalem najbardziej kontakt, pomogles mi sie tutaj "odnaleźć" za co ci bardzo dziękuję i propsuje, że są jeszcze tacy ludzie! Mam nadzieję, że będziesz jeszcze zaglądał chociaż na TS3, żeby znów sie pośmiać i porozmawiać o pierdołach! Dzięki Ci również za te miłe słowa, cieszę sie że ktos widzi mój zapał, taki jest mój cel! Loffki! Mordo, powodzonka w życiu codziennym! Dzięki za wszystko!
 9. Nie ma żadnego bana w SMB pod twoim nickiem, więc myślę, że już możesz wejść na serwer
 10. Ten temat został zamknięty. Prawdopodobnie został on przedawniony, wyjaśniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie. Z poważaniem, Administracja Cs-Porobieni.pl
 11. Co tu dużo mówić, jesteś osobą lubianą, na serwerze spędzasz bardzo dużo czasu. Ogarnięty, generalnie spoko mordeczka, zgłasza cheaty - teraz już nie będziesz musiał Witamy w ekipie, zgłoś się do @ bekenw celu dodania admina. Mam nadzieję, że się sprawdzisz!
 12. 1. Imię: Bartosz. 2. Wiek: 17 latek, zaraz 18. 3. Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Na samym forum spędzam dość dużo czasu, przeglądam w sumie co chwila, w godzinach 7-16/17 na telefonie, po południu komputer. Myślę, że ogółem spędzany czas dzienny na forum to będzie to z 2-4h dziennie. 4. Co chciałbyś zmienić: Wszystkie moje propozycje dotychczasowe znajdziecie tutaj -> 5. W czym chciałbyś pomóc: Standardowa gadka - pomóc w utrzymywaniu porządku, jako że forum odwiedzam co chwila, to zapewniłbym dodatkowego "powera" przy nowych tematach/postach :), pomocy nowym użytkownikom Porobionych (jak wszyscy wiemy forum jest obszerne i przybywa coraz więcej nowych osób). 6. Dlaczego akurat ty: Chodźby nawet dlatego, że pokazuje swoją chęć rozwijania się - ie owijając w bawełnę - staram się pokazywać, że zasługuje na tą posadę, swoim zaangażowaniem, aktywnością. Zawsze gdy mogę pomagam, rzucam bekenowi skromne donate, proponuje pomoc przy wszystkim czym mogę. 7. Staż w sieci: Rejestracja 13-06-18, a od powrotu ponad miesiąc. 8. Czy byłeś już kiedyś Moderatorem: Tak - Moderatorem już kilkakrotnie, najwyższy mój osiąg to J@. 9. Miejsce na 7 reklam sieci: 1. http://cs-ultra.pl/topic/130140-cs-porobienipl/ 2. http://odpaleni.pl/index.php?/topic/14724-cs-porobienipl/ 3. https://cs-maxskills.pl/index.php?/topic/1008-cs-porobienipl/ 4. https://multi-head.pl/topic/100168-cs-porobienipl/ 5. https://katujemy.eu/topic/29767-cs-porobienipl/ 6. https://1shot1head.pl/forum/index.php?/topic/113-cs-porobienipl/ 7. http://cs-nabani.pl/index.php/topic/21614-cs-porobienipl/ 8. http://cs-bazyliszek.c0.pl/viewtopic.php?p=1874#1874 (ta nie pykła ale dodam XD)
 13. Godziny na serwie git, składka, doświadczenie jest. Jestem na TAK.
 14. stajl

  Cześć.

  Siemandero mordo, my sie już znamy coo?
×