Skocz do zawartości
Witaj Graczu, zabijaj jak leci z CS-POROBIENI
 • załóż nowe konto

Kalvi$

 Kozak

Reputacja

1 Silver I

O Kalvi$

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Na Tak. + wiek + widuje go czesto na serverze + wiek i składki.
 2. Osobiście proponuje zmianę obecnego systemu !ws. System ten jest aktualnie niepraktyczny, gdyż przy wyborze np. skina asimov nie mamy 100% pewności, że wybierzemy skina asimov do awp. Proponuje wprowadzenie systemu ws, który występuje na innych serwerach sieci. Dziękuję za uwagę.
 3. 1. Nick: Kalvi$ 2. Wiek: 14 3. Dlaczego ty masz zostać kozakiem?: Bo po pierwsze mam taki kaprys a po drugie... 4. Coś od siebie: lubię programować rakowe gry oraz tworzyć pracę graficzne :) 5. Odpowiedz na pytania: Okey. 1. Który z królów Polski stał do dołu nogami? Nie spotkałem żadnego więc nie wiem. 2. Rybak złowił leszcza o długości 50 cm, głowa jego była długości 10 cm, ogon 11, a grzbiet miał tyle długości, ile pozostało centymetrów. Ile ważył kilogramowy leszcz? o kilka kilo w plecy 3. Czym się mówi: rękami czy rękoma? uszami 4. W jaki sposób witają się papieże? 你好 5. Polski baran stoi na granicy polsko-czeskiej. Czyje będzie mleko? moje. 6. Przy dwóch rękach masz 10 palców. Ile palców masz u 10-ciu rąk? niepoliczalnie wiele. 7. Ile zwierząt Abel zabrał na arkę? A kto to w ogole jesT? 8. W którym miesiącu rodzi się najwięcej dzieci? W piątek. 9. Jakie zęby pojawiają się u ludzi najpóźniej? To człowiek ma jakieś zęby? 10. Na płocie siedzi 10 wron. Myśliwi zastrzelili 7 reszta uciekła, ile zostało? milion 500 100 900 11. Jesteś pilotem samolotu, w Rzeszowie wysiadło 5 osób, w Krakowie 25. Ile lat ma pilot? 30 12. Na jakiej trąbie nie można zagrać? na trąbie słonia zagrałem sonatę. 13. Jakie zęby pojawiają się u ludzi najszybciej? Powtórze pytanie: To człowiek ma zęby? 14. Kto zabił Kaina? Maciek. 15. W autobusie jechało 70 osób. Na pierwszym przystanku wysiadły 4. Na drugim wysiadło 20 a wsiadło 15. Na kolejnym przystanku wsiadło 7 osób. Na kolejnym przystanku wysiadło 12 a wsiadły 3. Na następnym wsiadło 15 a wysiadły 4osoby. Ile było przystanków? Rzeszów.
 4. [align=center]Witam. Oto 6 Moich prac. Co tydzień będzie się pojawiało po pięć :) Życzę miłego oglądania wystawy :) [/align] Adobe Illustrator CC 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone by Kalvi$
 5. Witajcie. Chciałbym zaproponować stworzenie serwera Discord. Dlaczego? Oto kilka plusów, oraz minusów. Plusy: 1. W przeciwieństwie do ts'a discord posiada optymalizacje pod kątem grania w gry. 2. Lepsza jakość audio. 3. Możliwość tworzenia własnych aplikacji. 4. Darmowe utrzymanie 5. Maksymalnie (nieskończoność) osób. Minusy: 1. W zasadzie tylko konfiguracja i boty są trudne. Mam kilka botów własnego autorstwa, które mogą się przydać. Werdykt: Proszę o wypowiedzenie się administracji nt. przeniesienia się na serwer Discord.
 6. Kalvi$

  Propki /stajl

  1. Jak dla mnie nie potrzebne jest stworzenie go na shoutboxie, wystarczy np. dodać rozwijaną listę 3 najnowszych postów po prawej stronie ekranu 2. Jestem za krótko by się wypowiedzieć. 3. Dobra propozycja. Z doświadczenia z innej sieci zagranicznych serwerów, wiem jakie jest to denerwujące sprawdzać po 4 podania dziennie od jednej osoby :) 4. Takie coś jest już na innych forach. Proponuje dodać coś bardziej kreatywnego jak np. zostawianie reputacji adminom. i jeżeli przeważa ta zła to wtedy coś się stanie np.
 7. [align=center]Cześć![/align] [align=center]Cześć, jestem Kacper i mieszkam w Tajlandii. Przeprowadziłem się tam[/align] [align=center]z rodzica mi jakieś 8 lat temu. Urodziłem się w Polsce, [/align] [align=center]wyemigrowałem do chin, znalazłem się w tajlandii.[/align] [align=center]Kocham programowac i tworzyc prace graficzne.[/align] [align=center]Myślę, że miło się odnajdę na forum i na serwerach :)[/align]
×