Skocz do zawartości
Witaj na CS-Porobieni, zostań z nami na dłużej

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

Furion

 Przyjaciel

O Furion

 • Urodziny 1999.03.23

Informacje personalne

 • Miasto
  Szczecin
 • Imie
  Mikołaj
 • Nick
  Furion
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

351 wyświetleń profilu
 1. Bardziej śmiesznego odwołania jeszcze nie widziałem. Napisałeś na czacie że tylko envo moze ci unmuta dać i wiadomość niżej "pies jebany"
 2. Twój nick z gry: Furion Nick gracza/admina oskarżonego: Aplaouz Data i godzina zdarzenia: 21:39 Nazwa granej mapki: dr_minecraft Opis całej sytuacji: Dostałem bana na 10 minut wiem że to krótko ale chodzi o samego bana iż jest bezpodstawny. Otrzymałem go za leczenie na nożach co według regulaminu nie jest zakazane bo jedynie jest zakaz leczenia na pestkach. Dowody/uzasadnienie:
 3. Byłem przy obu sprawach co do freezowania podczas robienia wrki jest to skarga prawidłowa lecz jeżeli chodzi o castelruna też myślałem nad skasowaniem wrki bo jest to jednak skracanie
 4. Sorki że tak późno odpowiadam ale dopiero co wróciłem z pracy. Racja złego bana dałem za co w ramach przeprosin dam ci monety na serwerze i nie będzie ich mało a do Piotrka nic takiego nie mówił
 5. Na nie nie nadajesz się na posadę admina patrząc na twoją dojrzałość a bardziej niedojrzałość do tego aktywność znikoma.
 6. the 2 day ban is just a warning next time he will do similar thing it will be a week and then perm
 7. Jestem za nie będzie ciągłego pytania co terrorysta chce i te wybory będą bardziej pilnowane tak to obecnie nikt na to nie patrzy. Będzie jeszcze trzeba dodać do deagli wybór pestek .
 8. Sprawdziłem demka faktycznie robił to co opisał djabba i na arctictu praktycznie za każdym razem skracał 2 etap jak na nim był więc otrzyma on bana na 2 dni jak go zobaczę lub jak ktoś inny go złapie ( przekaże innym aby ukarali jak będzie ). @ kow1kknie musisz sprawdzać demka @ Djabba Milu will receive a 2 day ban when i or other admins catch him.
 9. Dostałeś kicka od @ Bart3k DR za afk po czym ponownie dołączyłeś i dalej byłeś afk przez 2 albo 3 rundy a mówiliśmy do ciebie a ty nic na to, jeżeli masz zamiar wbijać i od razu być afk to albo tego nie rób albo do idz oglądających
 10. Na tak: + ogarnięty gracz + reklama + mutacja - staż
 11. Na tak: - najmniej karany gracz - ogarnięty - często aktywny - mutacja jest
 12. Jestem na NIE mimo że wymagania wszystkie spełniasz powody: -Jesteś nieogarnięty -Jesteś jedną z najbardziej karanych osób pod względem mutów -Często nadużywasz mikrofon -Aktywność też nie jest najlepsza nawet widać po gt ostatnie wejście 21.06 Co do prawdy adminów nam potrzeba ale nie widzę abyś ty na niego zasługiwał
 13. Niby nie są brane pod uwage ale warn powinien być za pisanie pod podaniami na serwerze na którym się nie gra iż jest to sztuczne nabijanie aktywności na forum nic innego.
 14. Gracz otrzymał blokade na 10 godzin temat do zamknięcia
×
×
 • Utwórz nowe...