Skocz do zawartości
Witaj Graczu, zabijaj jak leci z CS-POROBIENI
  • załóż nowe konto

Frost

Użytkownik

Reputacja

0 Silver I

O Frost

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Trudno dostanę warna od kiedy tak pilnujesz się regulaminu?
  2. Wiedźma to nie wyzwisko w jej przypadku komplement. +2 ostrzeżenia
  3. Dziwnie się tłumaczysz ! Nie masz czasu na wejście na specta mając admina i sprawdzenia kilku graczy (ze zgłoszeń) ale na grę to już masz czas? jak dalej będziesz taką administratorką to ja podziękuję za taki serwer z takimi adminami. a pozatym zastanów się czy ta posada to dla ciebie nie za dużo skoro ty nie ma czas czasu sprawdzać graczy a masz czas biegać i strzelać w dodatku z każdym dedem wpisywać /rank .... Zachowujesz się rozpieszczona wiedźma rozumiem nie każdy ma humor ale to nie powód żeby dawać bany co 2 minuty! @Natka ^.^ Odezwij się jak kupisz mikro (Bądź już je masz ale ukrywasz płeć) Chętnie dogadam się na ts3.
  4. Nick: Frost Data/godzina: 11.01.2019/19;12 Mapa na której zostałeś/łaś zbanowany/na: Mirage Twoje IP: - Steam ID: STEAM_1:0:447356451 Opis sytuacji: Grałem sobie u was na serwerze mianowicie wskoczyłem na drewno i skanowałem pałac przez rzucony smoke (Zeskanowałem admina o nicku Harley ponieważ go słyszałem) Ban jest bezpodstawny a admin co minimum śmieszny bez żadnego sprawdzenia tylko 1 dead wpisał /rank i zbanował mnie za cheaty harley rozumiem że grasz na ranking ale to że ktoś jest lepszy od ciebie nie znaczy że jest odpalony twoim obowiązkiem jest sprawdzenie gracza poprzez przejście na specta a ty ewidetnie łamiesz zasady i masz to konkretnie za przeproszeniem w dupie jak ktoś cie zabije to już leci ban co widać na amxbans 2 bany pod rząd w ciągu kilku minut a ani razu nie wszedł na specta. A ja mianowicie proszę o unbana oraz ukaranie takiego admina za bezpodstawne banowanie graczy (bo nie wbije rankingu) bo nic nie mam i nie miałem dowodem może być tylko moja ranga Supreme.... Screeny: - Link do amxbansa: http://cs-porobieni-bany.gameclan.pl/index.php?p=banlist&advSearch=Frost&advType=name 01-11-19 19:03 Terminator Natka Permanent 01-11-19 19:13 tobi Natka Permanent w ciągu 10 minut już wiedziałeś, że kolejny ma cheaty gratki dla ciebie !
  5. Witam serdecznie nazywam się Mateusz i mam 18 lat aktualnie pracuję jako operator wózków widłowych i maszyn produkcyjnych wbiłem tutaj ponieważ zostałem zbanowany za nic :D Do zobaczenia na serwerach Buźki
×