Skocz do zawartości
Witaj Graczu, zabijaj jak leci z CS-POROBIENI
 • załóż nowe konto
UB Team

n-ty dzień

UB Team

n-ty dzień wygrał w ostatnim dniu 16 Sierpień

n-ty dzień ma najbardziej lubianą zawartość!

3 obserwujących

O n-ty dzień

 Grafik
 Kozak
 Redaktor
 • Urodziny 2019.02.10

Informacje personalne

 • Miasto
  Krk
 • Imie
  Kacper
 • Nick
  Swamp
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

2 123 wyświetleń profilu
 1. Witaj bartoszu. Twoje prace stoją na bardzo dużym poziomie. Idealnie widać eleganckie, a zarazem genialne połączenie darmowego tła wraz z tekstem z free sitów. Niesamowite jest ujęcie cudownych bartw, wyrenderowanych w wysokiej jakości 480p. Bardzo podoba mi się proces pikselizacji, który podkreśla olbrzymie zaangażowanie przy użyciu odpowiedniego brusha W avatarze dla nothinga genialnie prezentują się plamki z darmowych stocków, które zupełnie (nie) pasują do tła Rendery są wycięte perfekcyjnie nie pozostawiając, żadnych białych plam po zrobieniu skrin shotuf z gógla. W avatarze dla dexiego widać niesamowity piorun, który jest tak perfekcyjny, że powinieneś dostać za niego nobla z dziedziny fizyki. Jestem na duże tak, i prosze , abys zgłosił się do mn na discorda bądź na pw forum w celu przeprowadzenia rozmowy głosowej Mój discord: Fault ⍢#1000
 2. Czy zabiłeś kiedyś swojego teammate'a? Czy robiłeś to celowo i byłeś typowym cancerem? Na przykład ja rozstrzeliwuje wszystkich swoich teammatów w Scp secret lab
 3. Posiadasz wspomagacze celowania w postaci AIM-LOCKA, ponieważ podczas strzelania twój celownik namierzał przeciwnika nawet za ścianą. Dodatkowo sprytnie się wychylałeś na wh, jednakże zapomniałeś , żeby skierowaś celownik w inne miejsce, niż głowa. @ kow1kk proszę o zostawienie bana dla użytkownika.
 4. Niestety nie spełniasz wymagań na posiadanie grafiki, ponieważ nie posiadasz 20 postów, Jednakże chciałbym posprawdzać prace kilku grafików. Samemu też może coś machnę, bo za niedługo kupuję ps.
 5. nie prościej wyłączyć liczenie się postów akurat w tych działach dla użytkowników?
 6. A może też być straszakiem I zmusić rekrutów do wstąpienia na serwerowego discorda? Gro adminów nie było aktywnych na discordzie od ponad miesiąca a drugie pół nigdy na niego nie wbiło. Więc, może wypadałoby też pozapraszać osoby na discorda?
 7. 100k . Bo można to fajnie poinwestować, a stówka dziennie przepadnie szybciej niż przyszła
 8. Nie pokazuje mi aktywnego bana na to konto. Aby na pewno dostałeś bana na SteamID? lub ban wygasł, bądź zostałeś odbanowy.
 9. 70 i 80 to rozkwit muzyki. Wtedy ludzie umieli śpiewać . A teraz to tylko nawijanie o jednym
 10. Nie oglądam mało emocjonujących sportów
 11. Zdarza się, ale nie za dużo.
×
×
 • Utwórz nowe...