Skocz do zawartości
Witaj Graczu, zabijaj jak leci z CS-POROBIENI
 • załóż nowe konto

n-ty dzień

 Redaktor

Wszystko napisane przez n-ty dzień

 1. Czy podjąłeś kiedyś niesłuszną decyzję, która zmieniła Twoje życie?
 2. Jaka jest twoja ulubiona marka telefonow?
 3. Jaki język obcy jest Twoim ulubionym?
 4. Jaki jest według ciebie typowy tekst nauczycieli / wykłądowców?
 5. Czy interesujesz się naukami ścisłymi?
 6. Co najbardziej lubisz robić weekendowymi popołudniami?
 7. Czy oglądasz Anime lub czytasz Mangę?
 8. Jesteś niesamowicie niezdecydowany - grafik czy redaktor , spróbuje na grafika - nie wyszło no to redaktor nie wyszło to grafik nawet jak wyjdzie to za 3 dni podanie na redaktora - bo się starałem ? Niesamowicie tez nie panujesz nad poczuciem czasu . W zeszłym podaniu niespełna rok , miesiąc później już półtorej :0 Aby spełnić Twoje marzenie jestem na tak . Więcej minimalizmu i zdecydowania w życiu .
 9. Zniosą wakacje, spokojnie. Żebym nie umiał śpiewać
 10. Jestem kociarzem, choć takiego shibę bym przygarnął
 11. Gdyby to było spaghetti to bym powiedział, że jest al dente pracito
 12. Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
 13. Nick : Micheal Jackson steam id dam jak wroce do domu . Creeeper awww mannn
 14. Jestem na nie. Jak was wszystkich przyjmą będzie 10 adminów. Wiesz, że cię lubię no ale no. Składajcie podania na admina discorda, tam przynajmniej rekrutacja jest otwarta :() Podanie jest napisane na odwal się . Aktywność to nie wszystko . Dla mnie to non-sens, że 3 osoby składają podania na admina w jednym dniu.
 15. Nie wiem czy tylko ja widzę taką czerwoną kłódkę przy podaniu na admina ts3. Nawiązujac złożyłeś 3 albo 4 podania niespełna w ciągu tygodnia? Czy to nie za szybko. Nie lepiej stopniowo startować po rangi? Adminów ts3 jest już według mnie wystarczająco dużo i nie potrzeba ich więcej. Jeżeli jednak potrzeba to byłbym na Tak, w zasadzie wymagania są spełnione.
 16. Zaraz posada multi-admina stanie się taką codziennością jak mycie zębów. Czy na tą posadę nie powinni zasługiwać ludzie, którzy faktycznie są aktywni na wszystkich serwerach, stale pomagają? Bo na ten moment chyba z 7 osób ma multi-admina . Ja rozumiem, że potrzebni są multi adminowie, ale czy tak bardzo? Ja rozumiem, wszystkie wymagania spełnione itp. Tylko czy tych multi nie jest już za dużo? Jak często siedzisz na serwerach ffa - to według mnie powinieneś tam złożyć podanie.
×
×
 • Utwórz nowe...