Skocz do zawartości

Partnerzy

qwerty

 Przyjaciel

qwerty wygrał w ostatnim dniu 14 Marzec 2019

qwerty ma najbardziej lubianą zawartość!

2 obserwujących

O qwerty

 • Urodziny 2002.04.22

Kontakt

Informacje personalne

 • Miasto
  Lwówek Śląski
 • Imie
  Maciek
 • Nick
  qwerty
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

665 wyświetleń profilu
 1. z @ KaToChiKa i @ It's me MARIO Jailbreak i @ DeyVy i @ Korzeny i @ Kielich <3 i innymi koleszkami z jailbreak kocham was
 2. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 3. Twój nick z gry: qwerty Nick gracza/admina oskarżonego: MARIO Data i godzina zdarzenia: około godziny 15:45 04.11.2019 mapa jb_summer_jail_v2 Opis całej sytuacji: MARIO już po raz setny nadużywa swojego admina. Za dzisiejszą akcję należy mu się kara, głownie chodzi mi o to, że MARIO spadł na gierce "kolorki" i zginął, zacząłem się z niego śmiać, a poźniej MARIO zamroził mnie po czym mnie odmroził i zginąłem na kolorkach to nie wszystko, MARIO na tej samej mapie gdy ginął nieustannie się odradzał za pomocą komendy !1up @me. Jest to łamanie regulaminu admina po takiej akcji sam mam ochotę zdegradować go z posady admina. Dowody/uzasadnienie: dowodami jest demko z mapy jb_summer_jail_v2 jak i gracze chociażby sam JUST który był świadkiem.
 4. To może ja mam coś zbugowane, bo gdy dostaję tego vipa to mogę użyć komendy !models
 5. Nie wiem skąd masz te informacje, ale ja gdy dostaję darmowego vipa od 22 do 10 to gdy wpisuje !models mam dostęp do modeli np. shrek'a więc coś musi być zbugowane...
 6. Dziś pisałem już o tym na chatbox'ie jednak napisze jeszcze tutaj. Problemem jest komenda "!swap" jest zbugowana kiedy admin chce kogoś swap'nąć do drużyny przeciwnej to po sekundzie wraca do drużyny w której był. Można temu zaradzić używając menu admina jednak trzeba trochę poklikać żeby to znaleźć. Dlatego lepiej naprawić tą komendę, aby można było z łatwością przerzucać graczy z team'u do team'u.
 7. kiedy kupisz/dostaniesz skina masz myśl, że ze skinami jesteś lepszy niż zwykle... XD ja tak mam nie wiem jak wy
 8. Nick: qwerty Wiek: 17 Steam ID: STEAM_0:0:479133919 Staż na serwerze(głównym kryterium jest ogarnianie w ct): Pół roku już powinno być, CT ogarniam. Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Qwerty/54.38.205.231:27015/ Ogólne doświadczenie w byciu adminem: Miałem admina na tej sieci, na modzie jailbreak, jednak zostałem zdegradowany z powodu braku aktywności, powodem była szkoła. Dodam, że kulturę osobistą postaram się poprawić. Znajomość komend smx [1/10]: [6.5/10] Czy Jesteś w stanie płacić składki 10 zł co miesiąc?: Jestem w stanie płacić składki za pomocą paysafecard'a, jednak nie będą one regularne pierwszy miesiąc jak na razie nie mam jak zapłacić, ale w drugim już normalnie będę mógł. Czy dostałeś kiedyś mute/bana na serwerze?(Jeśli tak to podaj link do bansa/napisz dlaczego): Dostałem za zabicie na rundzie bez buntu. Będę szczery raz zbuntowałem się bez świadomości, reszta ze świadomością o banie. link do bana: https://sb.cs-porobieni.pl/index.php?p=banlist&searchText=qwerty&Submit=Szukaj Oświadczasz znajomość regulaminów: Tak Mutacja [ON/OFF]: [ON] Mikrofon (weryfikacja na TS3)? Mikrofon sprawny. Dlaczego właśnie Ty?: Teraz gdy wolny czas mogę poświęcić na przesiadywanie przed komputerem będę bardzo często widywany na JB. Jestem lubiany i rozpoznawalny na serwerze, moja aktywność też nie jest najgorsza. Kilka słów od siebie: Mam na imię Maciek, lubię grać w cs:go i lol'a, uwielbiam koszykówkę i jazdę na łyżwach, w wolnym czasie gram na waszym JB. 5 TWOICH linków reklamujących sieć: 1. https://katujemy.eu/topic/37307-reklama-cs-porobienipl-by-qwerty-zapraszamy/ 2. https://pochylnia.pl/topic/122012-reklama-cs-porobienipl-by-qwerty-zapraszamy/ 3. https://cs-soplica.com/topic/225256-reklama-cs-porobienipl-by-qwerty-zapraszamy/ 4. https://hellzone.pl/topic/4772-reklama-cs-porobienipl-by-qwerty-zapraszamy/ 5. https://greenhaze.pl/topic/33900-reklama-cs-porobienipl-by-qwerty-zapraszamy/ (ta reklama może nie działać na początku, bo moderator musi potwierdzić czy coś)
 9. Nie będę brał narkotyków itp.

POROBIONY-CHAT

POROBIONY-CHAT

Nic nie pisałeś, no weź się chociaż przywitaj

Zasady czatu

Regulamin Chatbox'a

 

1. Zakazane jest reklamowanie: 

-Stron zawierających treści pornograficzne i rasistowskie, 

-For/sieci/stron konkurencyjnych. 

2. Nie spamujemy, nie Flood'ujemy i nie nadużywamy uśmieszków (emotikony). (Max. 4) 

3. Zakazane jest używanie wulgaryzmów i treści obrażających. (warn) 

4. Zabrania się proszenia o pomoc. Od tego jest dział "Pomoc" 

5. Zabrania się pisania Falą(FrEaK) i Pokemon style (l33t, np. 5i3MA) 

6. Administratorzy i Moderatorzy mają dawać przykład userom, nie łamiąc regulaminu. 

7. Maksymalnie można pisać 3 wiadomości

8. Chatbox nie służy do rozwiązywania sporów. Osoby wywołujące kłótnie na CB zostaną automatycznie nagrodzone +2% ostrzeżeń.

9. Administracja może zablokować osobę łamiącą regulamin zarówno na chatboxie, jak i na całym forum.

10. Jeżeli ktoś łamie regulamin prosimy o kontakt z wyższą administracją, bądź moderatorami.

11. Wszystkie błędy, skargi, prośby o odbanowanie prosimy składać w odpowiednich działach.

 

Całkowity zakaz kopiowania całego lub części regulaminu! Właściciel Cs-Porobieni.pl

×
×
 • Utwórz nowe...