Skocz do zawartości
Witaj na CS-Porobieni, zostań z nami na dłużej

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

No Elo

 Zasłużony

No Elo wygrał w ostatnim dniu 23 Styczeń

No Elo ma najbardziej lubianą zawartość!

6 obserwujących

O No Elo

 Donator
 Kozak
 • Urodziny 1999.08.03

Kontakt

Informacje personalne

 • Miasto
  Opole
 • Imie
  Michał
 • Nick
  No Elo / No Nara
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

2 641 wyświetleń profilu
 1. Największe dziecko na sieci: @ kiku xd, @ Korzeny Najaktywniejsza osoba na sieci: @ kajo220 Najgłośniejsza osoba na serwerze: @ beken Najbardziej lubiana osoba sieci: - Najlepszy Admin: - Najmilszy Admin: - Najsurowszy Admin: @ kajo220 Największy troll na sieci: @ Mochadżedin Najzabawniejsza osoba na sieci: - Największy lovelas na sieci: @ Mochadżedin Najlepszy moderator/administrator: - Najlepszy Opiekun(ka): @ stajl Najlepszy Grafik: - Najlepszy UBT: - Najlepszy Redaktor: - Najbardziej pomocny użytkownik forum: @kow1kk Najlepsza kobieta na forum(tutaj VIPa mogę już nadawać, bo wyniki są oczywiste): @ mmm Najbardziej niedoceniana osoba na sieci: - Największy spamer: @ =DraGoN= Najbardziej dojrzała osoba na sieci: sama dzieciarnia tutaj ChatBoxowy Spamer: @ KaToChiKa Największy Rager: @ PoIak Największy Cheater: @kendzior
 2. kolejna edycja gdzie będą mnie nagrywać i robić z tego bindy? Yas!
 3. na wszystko, ludzie zaczęli robić wszystko co nie ma znaczenia w naszej egzystencji, przestali rozwijać swoje pasje. Jedyne co robią to siedzą przed komputerami myśląc jacy oni to nie są, jeśli tak dalej pójdzie to "otyłość" z USA pokryje cały świat i żaden trener personalny nie da rady im pomóc. Ludzie obudźcie się XDDDD
 4. Witam czytelników, przychodzę z zapytaniem kiedy nasza kochana administracja @ Mochadżedin oraz @ beken odpowiedzą na swoje pytania w Q&A. Wszyscy odpowiedzieli na swoje pytania (ja odpowiedziałem na tysiąc z trzech, więc +- zaliczone). Podpisujcie się pod petycją aby oni wypełnili swój obowiązek względem was!
 5. Jest takie stare powiedzenie: Wczoraj to przeszłość, Jutro to tajemnica, Dziś to dar życia, a darem życia trzeba się cieszyć Więc teraźniejszością, bo jak ci się coś teraz spi**doli to przyszłość będzie inna niż ci się wydaje.
 6. Po prostu chcesz range opiekacza, wątpię że to dostaniesz. Co do degrada za aktywność jajson ma rację, jednak sami wiemy że było kilku opiekunów bez aktywności przez długi czas. Co do podań no to kurde, to że rozmawia z kimś na ts nie świadczy o faworyzacji. Jeżeli kandydat spełnia wymagania to gdzie tu faworka?
×
×
 • Utwórz nowe...