Skocz do zawartości
Witaj Graczu, zabijaj jak leci z CS-POROBIENI
 • załóż nowe konto

No Elo

 Donator

Zawartość dodana przez No Elo

 1. No Elo

  Turniej 1vs1

  No Elo https://steamcommunity.com/id/kutaskozlauuu
 2. Na Nie -wiek -staż @ Pawełek przecież ma wzór tylko okrojony
 3. Rodzaj Grafiki: Avatar Kolory: Myślę że barwy ciepłe Napisy: No Elo Podpisy(Pod Głownym Napisem): Temat Grafiki: Animu (High School DxD , Naruto, Akame) Obrazek: Liczę na grafika Uwagi: Rodzaj Grafiki: No Elo Kolory: Raczej barwy ciepłe Napisy: No Elo Podpisy(Pod Głownym Napisem): Temat Grafiki: Taka sama jak przy awatarze Obrazek: Liczę na grafika. Uwagi:
 4. Cele celami ale zamiast sobie pomagać będą tylko czekać aż gość z paką się wyłoży.
 5. Jestem na Nie -gt -Staż -słaba aktywność na forum
 6. Za zabójstwo dostaje 1-2pkt zależnie jak wysoko przeciwnik był w rankingu a za śmierć tracę od 10-25pkt xd
 7. Na Tak +staż +składka +wiek +reklamy
 8. No Elo

  Admin I'M God

  Na Tak - Nie potrafi wyprzedzić mnie w rankingu + GT +Reklamy +Wiek
 9. 1. Nie 2. nie idę więc nie kupię 3. Nie
 10. Na Tak + Wiek -/+ GT +Reklamy
 11. -/+ Wiek -/+ znajomość SM 10/10 a adminem nie byłeś hmmm - słaba aktywność + Składka Jestem na Nie
 12. Cześć , kurde kolejny Michał.
 13. No Elo

  Ciche pytania - Stajl

  @ Natka ^.^ FFA ew. @ ScAniX
 14. No Elo

  [Zamkniety]Admin

  Nie ten dział, znajdź odpowiedzi dział serwera na którym grasz i po spełnieniu wymagań złóż podanie.
 15. No Elo

  Pytanie dnia #18#

  Youtuber- NoPerfect Streamer- kesZu
 16. pomysł dobry ale, SVIP 30% VIP 20% Normalny gracz 15%. aby nie było zbyt łatwo.
 17. No Elo

  Siemanko

  No Elo, ja też Michał
 18. No Elo

  Pytanie dnia #17#

  1. Zabrać tratwę 2. CS:GO (ok 7k godzin) 3. żaden, 2019 będzie najlepszym do wspominania
 19. Witam, chciałbym się dowiedzieć za co dostałem ostrzeżenie w własnym podaniu. Czytając regulamin znalazłem jedynie 2 podpunkty. 7. Pamiętaj, aby nigdy nie tworzyć tak zwanego 'Double Posta', na naszym forum jest opcja 'Edit', dzięki której można edytować swój post. Podanie ma być schludne oraz estetyczne, edytując post z podaniem sprawiam, że traci ono na wartości i staje się beznadziejne. Kolejnym punktem jest 4. Zawsze poprzyj argumentami swoją wypowiedź. Odwołałem się do wypowiedzi osób które dały negatywne oceny, oraz wyargumentowałem że są w błędzie. Wszystko zrobiłem zgodnie z wszystkimi regulaminami forum które zaakceptowałem zakładając konto na forum. "Gdy będziesz wypowiadać się w swoim podaniu,otrzymasz warna i podanie zostanie zamknięte!" Nie mogę się ustosunkować do wypowiedzi która zawiera fałszywe informacje? Pozdrawiam, No Elo
 20. Nick : No Elo Wiek: za pół roku 20 Steam ID: STEAM_0:1:40187046 Staż na serwerze: kilka dni ~ niby 5 Link do GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/็็็็็็็็็็No Elo/193.33.177.34:28045/ Ogólne doświadczenie w byciu adminem: na wielu serwerach oraz sieciach. np. FG [*] Znajomość komend smx [1/10]: 5-7 Czy Jesteś w stanie płacić składki 10 zł co miesiąc?: Tak Oświadczasz znajomość regulaminów: Tak przestudiowałem je Mutacja [ON/OFF]: ON Mikrofon (weryfikacja na TS3)?: Jasne, jeżeli ktoś ma taką ochotę. Dlaczego właśnie Ty?: Siedzę dużo na serwerze, często wołam adminów gdy są odpały, jednak czasem nie ma nikogo a takie osoby odpychają oraz sprawiają że serwer pustoszeje. Kilka słów od siebie: Jestem Michał, mam jeszcze 19 lat. Za 2 i pół miesiąca piszę maturę oraz kończę Technikum, kierunek teleinformatyk-informatyk-elektryk. W cs'a gram od 7 lat i dalej mam ochotę to kontynuować. Wierny fan Liverpoolu 5 linków reklamujących sieć: 1. https://fragujemy.com/topic/62391-cs-porobienipl/ 2. http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/51795-cs-porobienipl/ 3. https://cs-soplica.com/topic/216274-cs-porobienipl/ 4. https://cs-maxskills.pl/index.php?/topic/1080-cs-porobienipl/ 5. https://katujemy.eu/topic/30735-cs-porobienipl/ Wymagania na Admina : -Minimalny wiek: 16 + -Liczba godzin na serwerze : 25 - Dzisiaj zostaną dobite brakujące 3 godziny -Konto minimum 7 dni na forum - niestety dopiero na forum mam konto 4 dni -Pozytywna aktywność na forum - -liczba sensownych postów 7 - Jest -brak ostrzeżeń na koncie + -Nienaganny wizerunek wśród administracji i graczy serwera + Chyba nikt mnie tutaj jeszcze nie znienawidził -znajomość komend SourceModa [Minimum 5] + -Przebyta mutacja (nie dotyczy kobiet) + -Posiadanie sprawnego mikrofonu Posiadam mikrofon -Estetycznie napisane podanie +/-" Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia"
 21. Cieżko żebyś mnie widział jak twoje GT wygląda tak: https://cache3.gametracker.com/player/CESARZ/193.33.177.34:28045/ donate niech idzie na bok, nie ma związku z podaniem. 0/10 Nigdy nie miałem admina, nigdy nie zarządzałem serwerem przez smoda/rcon 1/10 Umiem posługiwać się podstawowymi komendami z sm_admin 2/10 Umiem posługiwać się wszystkimi komendami z sm_admin 3/10 Umiem posługiwać się wszystkimi komendami z sm_admin bez jego pomocy 4/10 Umiem posługiwać się większością komend smod wykraczającymi poza sm_admin oraz komendami innych niestandardowych pluginów serwera 5/10 Umiem posługiwać się komendami rcon równie zręcznie co smod(punkt 4), by sprawnie zarządzać serwerem 6/10 Umiem wgrać na serwer plugin, dodać admina i zmodyfikować niektóre części serwera, których nie można wprowadzić w życie bez FTP 7/10 Opanowałem do perfekcji modyfikację serwera poprzez FTP, wliczając : zmiany w plikach cfg, ini, phares; ustawianie cvarów, modułów; innych zmian plików by plugin działał należycie 8/10 Rozumiem budowę pluginu, potrafię zmodyfikować niektóre jego części 9/10 Potrafię pisać własne pluginy na miarę klas coda 10/10 Potrafię pisać własne modyfikacje, biblioteki Z mojego punktu widzenia to 5-7 to wysoka znajomość SM jak na kandydata na zwykłego admina.
 22. Witaj No Elo, Dziękujemy za dotacje w wysokości 20,00 zł. Pomoże to nam w utrzymaniu serwerów i forum na najwyższym poziomie. Dziękujemy CS-Porobieni.pl
 23. -staż -wiek -brak multi adminów Jestem za!
×