Skocz do zawartości
Witaj Graczu, zabijaj jak leci z CS-POROBIENI
  • załóż nowe konto

ZbyChu

Użytkownik

O ZbyChu

Ostatnio na profilu byli

131 wyświetleń profilu
  1. Na Tak +Składka +Mutacja +Reklamy +Często widziany na serwerze
  2. 1. Jestem za dodaniem komendy " !gift nick ilość " która oczywiście by umożliwiała wysyłanie sobie kredytów. Według mnie było by to przydatne, ponieważ niektórzy gracze potrzebują kredytów bo im brakuje a inni mogli by wysyłać. I była by też możliwość robienia przez graczy konkursów kto by wygrał to wysyłało by mu się kredyty. Na niektórych serwerach tak jest i myślę, że tu też przydałoby się takie coś.
  3. 1. Jestem za usunięciem z niektórych map dźwięków np. candyskate i monster, ponieważ zawsze na początku gra muzyka. Lecz na colosie bym zablokował wejście lub też usunął dźwięki bo niektórzy gracze się tym bawią i denerwują innych graczy.
  4. 1. Jestem na tak, ponieważ są takie momenty gdy wejdzie na serwer jakiś "dzieciak" i zacznie wyzywać albo poprostu mówić i nie przestanie a admini nie zawsze mają czas i nie zawsze są online. Gracze by raczej nie mutowali bezpodstawnie, ponieważ niema na to czasu... Poprostu na surfie surfujesz i zabijasz a nie zajmujesz sie mutowaniem. 2. Była podobna propozycja ale raczej jestem na tak. 3. Jestem na tak. Miałem tak pare razy i nie wiedziałem czemu tak sie działo.
  5. Jestem na Tak +Wiek +GT +Dudus gra na serwerze jest miły i pomocny -Na forum nikt raczej cie nie zna tak jak i mnie
  6. Chwila bo twoje wziąłem na wzór i właśnie zapomniałem.
  7. Nick: ♛ZbyChu♛█▬█ █ ▀█▀ Wiek: 15 lat Steam ID: STEAM_1:0:179319622 Staż na serwerze: Gram już około miesiąca . Gdy mam czas wolny wchodzę by sobie pograć Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/zbychu22/ nie mam za dużo godzin ale postaram się nadrobić Ogólne doświadczenie w byciu adminem: Możliwe że będzie to mój pierwszy raz Znajomość komend smx [1/10]: 8/10 Czy Jesteś w stanie płacić składki 10 zł co miesiąc?: tak Oświadczasz znajomość regulaminów: Tak Mutacja [ON/OFF]: on Mikrofon (weryfikacja na TS3)? Mam sprawny mikrofon. Niemam nic przeciwko weryfikacji. Dlaczego właśnie Ty?: Jestem na serwerze od około miesiąca i widzę czasami nieporządek a niema adminów i chciałbym coś z tym zrobić ale nie mogę. Kilka słów od siebie: Mam Na imię Marcin mam 15lat. Jestem osoba trochę nerwową więc od czasu do czasu mi się przeklina, mam też dużo humoru. Umiem też innym pomóc i lubię poznać innych graczy. 5 TWOICH linków reklamujących sieć: https://multi-head.pl/topic/100948-cs-porobieni/ https://home-edition.eu/topic/17183-cs-porobieni/ https://katujemy.eu/topic/30869-cs-porobieni/ http://cs-nabani.pl/index.php/topic/21922-cs-porobieni/ https://cs-soplica.com/topic/216296-reklama-cs-porobieni/
×
×
  • Utwórz nowe...