Skocz do zawartości
Witaj Graczu, zabijaj jak leci z CS-POROBIENI
 • załóż nowe konto

C3N

Admin Only Mirage FFA

O C3N

 Donator
 • Urodziny 16 Maj

Informacje personalne

 • Miasto
  Rumia
 • Nick
  :)
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

532 wyświetleń profilu
 1. 1. Nick: C3N 2. Wiek: Pierwiastek szóstego stopnia z 148035889. 3. Dlaczego ty masz zostać kozakiem?: W zeszły piątek byłem u spowiedzi. Po wyznaniu wszystkich swoich grzechów ksiądz powiedział, że jestem kozak i mam tak trzymać. To mnie zainspirowało. 4. Coś od siebie: Mam na imię i rano gdy wracałem ze sklepu kopnąłem leżący na chodniku. Niefortunnie się odbił i trafił. Do teraz jem zupę ze śmiechu. 5. Odpowiedz na pytania: 1. Który z królów Polski stał do dołu nogami? Dzwoniłem, żeby zapytać, ale wszyscy nie żyją. Plotki krążą, że Wojtyła. 2. Rybak złowił leszcza o długości 50 cm, głowa jego była długości 10 cm, ogon 11, a grzbiet miał tyle długości, ile pozostało centymetrów. Ile ważył kilogramowy leszcz? Matka mi zawsze mówiła, że facet zaczyna się od 45cm w łapie. Ostatnio zmierzyliśmy razem, u mnie było 27cm, u matki 39cm. Powiedziała, że jestem je**nym leszczem, więc na pewno ile waży 80 kilogramowy leszcz. 3. Czym się mówi: rękami czy rękoma? Mówi się ustyma, chyba że komputrem, jak Hawking. 4. W jaki sposób witają się papieże? Stykają się kropidłami. 5. Polski baran stoi na granicy polsko-czeskiej. Czyje będzie mleko? Polskie. Czesi nie piją sera. 6. Przy dwóch rękach masz 10 palców. Ile palców masz u 10-ciu rąk? Mniej więcej tyle ile wynosi Twoje tętno, gdy matka wbija Ci do pokoju, a Ty odrabiasz zadanie domowe z WDŻ. 8. W którym miesiącu rodzi się najwięcej dzieci? W grudniu. W okresie świątecznym łatwiej oddać niechciany prezent. 9. Jakie zęby pojawiają się u ludzi najpóźniej? U babki przed śmiercią pojawiły się akrylowe. To były jej najpóźniejsze. 10. Na płocie siedzi 10 wron. Myśliwi zastrzelili 7 reszta uciekła, ile zostało? Zostało o 3 więcej niż średnio żywych pasażerów po katastrofie Boeinga 737. 11. Jesteś pilotem samolotu, w Rzeszowie wysiadło 5 osób, w Krakowie 25. Ile lat ma pilot? To nie ma znaczenia. Jeśli z Resovii poleciał do Cracovii, to pewnie już nie żyje. 12. Na jakiej trąbie nie można zagrać? Każda trąba może być do grania, jeśli jesteś wystarczająco odważny. 13. Jakie zęby pojawiają się u ludzi najszybciej? U mężczyzn wilcze kły. U kobiet przyssawki i żuwaczki. 14. Kto zabił Kaina? Hiszpańska inkwizycja. 15. W autobusie jechało 70 osób. Na pierwszym przystanku wysiadły 4. Na drugim wysiadło 20 a wsiadło 15. Na kolejnym przystanku wsiadło 7 osób. Na kolejnym przystanku wysiadło 12 a wsiadły 3. Na następnym wsiadło 15 a wysiadły 4osoby. Ile było przystanków? Za dużo, bo Jezus upada już przy trzecim.
 2. Można zamknąć. Wybrałem pracę 神 ๖ n0th1nga z drobnymi, własnymi, udziwnieniami. Dzięki Panowie!
 3. Ta czcionka C3N troszkę nie pasuje mi do ogółu. Czcionka w napisie Admin FFA #1 jest już lepsza. Jednak tło i temat jest bardziej mroczne, agresywne, więc gdyby tak jeszcze dobrać czcionkę nicku do całej reszty byłoby super. Czekam także na dalsze propozycje.
 4. *Temat Grafiki (Avatar, Sygnatura) : Sygnatura. *Kolory(np. Janse-Ciemne, Niebieski i Zielony): Ciemne. *Napis (Np. Enty): C3N Dodatkowy Text (np. Vip, Kochaś): Admin FFA#1, może być poniżej nicku, mniejszy. *Tematyka (np. Dragon Ball): Coś związanego z Batmanem. ** Obrazek (Wymagany Render/Stock): Wybór zostawiam wykonawcy. Dodatkowe Wymagania (np. mało filtrów): -
 5. @ kow1kk, to niemożliwe, bo wczoraj grał ze mną na serwerze. Właściwie to nie było go dwa dni, przez co ucierpiał w rankingu. A tak to gra praktycznie codziennie, aczkolwiek w późnych godzinach, bo pracuje do 24-2 w nocy. Co do mnie, to oczywiście jestem na Tak. Wielu z cheaterów, których banowalem było wykrywanych najwcześniej właśnie przez niego. Potrafił zareagować i ocenić czy ktoś używa wspomagaczy, szybciej niż niejeden admin. W dodatku bez x-raya. Łatwo łapie kontakt z ludźmi, niezależnie od gry. Co do smx to spokojnie nadrobi, bo ja podałem, że nic nie pamiętam, a po jednym dniu już poznałem najpotrzebniejsze komendy. Za czasów 1.6 byłem z nim adminem w/w przez niego JailBreak'a, a miał na tamten czas 13 lat. Sądzę, że w obecnym wieku jeszcze lepiej sie sprawdzi w tej roli.
 6. Prace wyglądają bardziej na GIMP niżeli PS. Musisz się nauczyć odpowiednio wkomponować czcionkę do reszty, żeby zarówno kolor, jak i sama czcionka pasowała do całości - kolor, dobór czcionki, miejsce napisu. Na tę chwilę wygląda to tak, jakbyś ubrał zielone dresy do czarnej marynarki.
 7. Nick: ☺ Data/godzina: 08-09-19 00:50 Serwer na którym zostałeś zbanowany: AIM 1v1 Mapa na której zostałeś/łaś zbanowany/na: Nie wiem, nie znam nazw map AIM. Steam ID: STEAM_1:0:463843857 Opis sytuacji: Pod dłuższym naciskiem i presją, na skutek ciągłego ujadania jednego gracza twentyONE wszedł na spec i po czasie mnie zbanował. Nie wiem jakie były tego podstawy, bo on, jako doświadczony gracz i admin nie powinien sugerować się tym jakie mam konto i tym co o mnie mówi gracz z problemamy emocjonalnymi, tylko tym jak gram, a nie robiłem niczego nadzwyczajnego. Link do SourceBansa: https://sb.cs-porobieni.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:463843857&advType=steamid&Submit
 8. Jest to takie samo rozwiązanie jak dawniej serwery only Steam w CS 1.6. Oczywiście, bardzo wygodne dla posiadaczy Steam oraz adminów, aczkolwiek wielu graczy w tym momencie zostałoby pokrzywdzonych, wrzuconych do wora braku zaufania - w tym nawet stali gracze. Dodatkowo trzeba byłoby się liczyć z tym, że aktywność na serwerze mogłaby ulec spadkowi. Doceniam chęć wyczyszczenia serwera z niechcianych bywalców, jednakże na jedną taką osobę przypadałoby wielu neutralnych graczy.
 9. Nick: ☺ Data/godzina: 02:04, 02.08.2019 Serwer na którym zostałeś zbanowany: FFA Only Mirage #1 Mapa na której zostałeś/łaś zbanowany/na: Mirage Steam ID: STEAM_1:0:463843857 Opis sytuacji: Gram jak zwykle, bez litości, bez zmian. Dobrze, że nie każdy admin mnie banuje, bo póki co piąty na tym serwerze. Link do SourceBansa: https://sb.cs-porobieni.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:463843857&advType=steamid&Submit
 10. Witaj C3N, Dziękujemy za dotacje w wysokości --. Pomoże to nam w utrzymaniu serwerów i forum na najwyższym poziomie. Dziękujemy CS-Porobieni.pl
 11. Twój nick z gry: ☺ Nick gracza/admina oskarżonego: "jebac kapote smiecia" - STEAM_1:1:510168973 Data i godzina zdarzenia: 30/07/2019, godzina 01:00 - 01:30 Opis CAŁEJ sytuacji: Gracz używał aimbota oraz wallhacka, jednocześnie mając nick obrażający gracza obecnego na serwerze. Dowody/uzasadnienie (link do dema/screeny): Chciałbym wrzucić tutaj demo, ale nie widzę odpowiedniego z danej godziny.
 12. Twój nick z gry: ☺ Nick gracza/admina oskarżonego: Trzej gracze: mixerdj59 - STEAM_1:0:508016957 "็็็ - STEAM_1:0:510199659 teslapunk - STEAM_1:0:510310385 Data i godzina zdarzenia: 30/07/2019 Opis całej sytuacji: Wszyscy trzej gracze, na świeżych kontach, w godzinach 00:40 - 01:40, grali na w pełni skonfigurowanych cheatach, bez żadnego ukrywania się. Scout + aimbot + wallhack i do roboty... Dowody/uzasadnienie: Demo z serwera z podanej wyżej godziny.
 13. Nick: ☺ / :) Mogę przybrać nick z forum, jeśli będzie trzeba. Wiek (min.16): 23 Steam ID: 0:0:36822227 - konto główne. 1:0:463843857 - konto, z którego wszyscy mnie znają. Mam jeszcze trzy konta, na których zdarzało mi się tutaj grać, ale krótko, więc nie podaję. Staż na serwerze: Kilka miesięcy Twój link do GT: Na tym nicku grałem najwięcej godzin, ale z racji, że to dość popularny nick,to nie ukrywam, iż ktoś wcześniej lub później mógł także go używać - https://www.gametracker.com/player/%3A%29/193.33.177.34:28045/ Na tym nicku gram obecnie - https://www.gametracker.com/player/%E2%98%BA/193.33.177.34:28045/ Znajomość komend smx [1/10]: Nie wiem, nie było mi dane jeszcze "adminować" w CS:GO. Za czasów 1.6 niejednokrotnie byłem H@ serwerowni, J@ kilku serwerów z dostępami do plików ftp., czy adminem na wielu serwerowniach. Zdarzało mi się edytować pluginy, gdy była taka potrzeba, a komendy amx miałem w jednym palcu. Zresztą, każdego swojego świeżego admina "egzaminowałem" z komend. Problem w tym, że to było 5-10 lat temu. Czy Jesteś w stanie płacić składki 10 zł co miesiąc?: Robię to tak czy siak poprzez dawanie dotacji lub kupowanie VIP-a co miesiąc, także dyszka wte czy wewte mi nie przeszkadza. Oświadczasz znajomość regulaminów: Tak. Starałem się go nawet zaktualizować/poprawić, ale nic nie ruszyło w tym kierunku. Mutacja [ON/OFF]: ON Mikrofon?: Posiadam. Raczej mówię niedużo, aczkolwiek w razie potrzeby mikrofon jest aktywny. Od siebie dodam, że głównym powodem dla którego zdecydowałem się złożyć podanie jest brak aktywności adminów w godzinach, w których życie codziennie daje mi możliwość rozgrywki. Kiedyś w nocy patrolował Averios, więc nie było problemów. Potrafił siedzieć ze mną do piątej nad ranem. Później, gdy już przestał grywać, samemu starałem się zgłaszać każdego cheatera na forum. Problem w tym, że od jakiegoś czasu demka na FFA się wykrzaczyły, co uniemożliwiło mi wyłapywanie skazy na serwerze i umieszczanie jej w odpowiednim dziale forum. Starałem się także podsyłać STEAM_ID cheaterów do bekena na steamie, żeby ten banował ich na bieżąco, w trakcie gry, jednak beken również jest aktywny do pewnych godzin. Wiem, że mam dość szarganą opinię na serwerze. Kilkukrotnie mnie banowano z jednego, tego samego, powodu, wiele razy zaś obrażano. Pomimo tego, wielokrotnie starałem się działać na korzyść serwera, bądź serwerowni. Pozdrawiam :)
 14. Twój nick z gry: ☺ Nick gracza/admina oskarżonego: "Okey :)" (STEAM_1:1:497772815) Data i godzina zdarzenia: godzina 19:15, 27/07/2019 Opis całej sytuacji: Grałem jak zwykle, więc jak zwykle byłem wyzywany od cheaterów, na co nie zwracam zbytnio uwagi, ale tutaj chyba kolega się zagalopował. Nie mam ochoty wchodzić w dyskusję z takimi ludźmi, ale także nie będę tego odpuszczał. Dowody/uzasadnienie:
 15. Twój nick z gry: ☺ Nick gracza/admina oskarżonego: ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ (STEAM_1:1:457497234) Data i godzina zdarzenia: Między 03:00-04:00, 12.07.2019 Opis całej sytuacji: Gracz kierował liczne wulgaryzmy w moim kierunku. Sugerowałem mu, żeby się pohamował, nawet były momenty, że chciał ubrać te wyzwiska w żarty, aczkolwiek w żadnej formie mnie one nie bawiły. Dowody/uzasadnienie: W załączniku
×
×
 • Utwórz nowe...