Skocz do zawartości
Witaj na CS-Porobieni, zostań z nami na dłużej

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

C3N

Admin Only Mirage FFA

2 obserwujących

O C3N

 Donator
 Kozak
 • Urodziny 16 Maj

Informacje personalne

 • Miasto
  Rumia
 • Nick
  :)
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

991 wyświetleń profilu
 1. Na forum zgłasza cheaterów, na serwerze jest praktycznie o każdej porze, zachowanie w porządku, wiek i doświadczenie także. Jestem na TAK.
 2. Ostatnio w ramach jednej z propozycji na serwerze został wyłączony noblock. Miało to poprawić współpracę między graczami poprzez podsadzanie się w miejsca dotychczas dostępne jedynie dla VIP-ów. Wygląda to niestety tak, że już na samym spawnie zaczyna robić się kocioł, ludzie się blokują, uderzają o siebie, a ja sam czuję się jak kuleczka w pinballu. Kilkukrotnie nie trafiłem na rampę smokiem/zapalającym przez to, że dokoła mnie obijało się kilku innych graczy z podobnymi chęciami. Gdy w ciasnym tunelu znienacka zaskoczy nas przeciwnik szansa na ucieczkę jest nikła, bo wygląda tam jak w mrowisku po wsadzeniu patyka. Często dynamiczne akcje są niemożliwe, bądź przynajmniej ograniczane przez stojących w pobliżu graczy. Ktoś powie, że przecież na matchmakingu to normalne... Tak, ale tam dobiera nam graczy o zbliżonym poziomie rozgrywki oraz jest ich maksymalnie pięciu. Teraz, gdy w drużynie jest 15 graczy oraz ich rangi są wymieszane, począwszy od silvera, skończywszy na globalu, sprawa wygląda zupełnie inaczej. Moją propozycją jest włączenie noblocka z powrotem. Jeżeli jest to jednak spowodowane jakąś krótką awarią na serwerze - pozbycie się jej. PS: Tak, na spawnie, po rozpoczęciu się rundy, noblock także jest wyłączony.
 3. Nick z Gry: ☺ Data/godzina: 22:32 13.10.2019 Serwer na którym zostałeś zbanowany: FFA Only Mirage #2 Mapa na której zostałeś/łaś zbanowany/na: Mirage Nick Admina banującego: wilqu Opis sytuacji: Grałem. Link do SourceBansa: https://sb.cs-porobieni.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:463843857&advType=steamid&Submit
 4. Jeśli GT szukasz na nicku C3N, to nie znajdziesz, bo nie gram na nicku z forum odkąd tylko dostałem admina, o czym wie beken, który admina mi nadawał oraz każdy admin na serwerze. Wystarczyło wpierw zapytać. Na forum jestem kilka razy dziennie, przeglądając wszystkie tematy dotyczące działu FFA, działu administracji i banów. Nie licz, że będę nabijał gdzieś zbędne posty, typu Rozrywka itd., bo piszę coś wtedy, gdy mam coś do napisania i gdy dotyczy to mnie/serwera na którym gram/ważnej sprawy. Napisz do mnie najpierw, zanim grozisz mi degradacją i porozmawiaj, zwłaszcza gdy masz mnie dodanego na Steamie. Nie wiem co mam uzupełnić na profilu, bo to co chciałem wpisać, wpisałem. Gdy wrócę do domu i odpalę forum na komputerze, to zobaczę co tam niby jeszcze mi brakuje, że tak się to rzuca w oczy. Tyle ode mnie.
 5. Na ten moment serwerownia posiada 20 serwerów. Wydaje mi się, że to już sporo. Fajnie, gdybyś napisał coś więcej o swoim pomyśle. Jaki miałby to być mod? W jakiej roli siebie widzisz? Jeśli polegałoby to jedynie na opłacaniu 30-32 slotów, a resztą niech zajmą się inni, to słabo by to wyglądało. Postawić nowy serwer to pikuś. Zachęcić graczy, żeby na nim grali oraz bez przerwy utrzymywać na nim porządek to wyzwanie.
 6. 1. Nick: C3N 2. Wiek: Pierwiastek szóstego stopnia z 148035889. 3. Dlaczego ty masz zostać kozakiem?: W zeszły piątek byłem u spowiedzi. Po wyznaniu wszystkich swoich grzechów ksiądz powiedział, że jestem kozak i mam tak trzymać. To mnie zainspirowało. 4. Coś od siebie: Mam na imię i rano gdy wracałem ze sklepu kopnąłem leżący na chodniku. Niefortunnie się odbił i trafił. Do teraz jem zupę ze śmiechu. 5. Odpowiedz na pytania: 1. Który z królów Polski stał do dołu nogami? Dzwoniłem, żeby zapytać, ale wszyscy nie żyją. Plotki krążą, że Wojtyła. 2. Rybak złowił leszcza o długości 50 cm, głowa jego była długości 10 cm, ogon 11, a grzbiet miał tyle długości, ile pozostało centymetrów. Ile ważył kilogramowy leszcz? Matka mi zawsze mówiła, że facet zaczyna się od 45cm w łapie. Ostatnio zmierzyliśmy razem, u mnie było 27cm, u matki 39cm. Powiedziała, że jestem je**nym leszczem, więc na pewno ile waży 80 kilogramowy leszcz. 3. Czym się mówi: rękami czy rękoma? Mówi się ustyma, chyba że komputrem, jak Hawking. 4. W jaki sposób witają się papieże? Stykają się kropidłami. 5. Polski baran stoi na granicy polsko-czeskiej. Czyje będzie mleko? Polskie. Czesi nie piją sera. 6. Przy dwóch rękach masz 10 palców. Ile palców masz u 10-ciu rąk? Mniej więcej tyle ile wynosi Twoje tętno, gdy matka wbija Ci do pokoju, a Ty odrabiasz zadanie domowe z WDŻ. 8. W którym miesiącu rodzi się najwięcej dzieci? W grudniu. W okresie świątecznym łatwiej oddać niechciany prezent. 9. Jakie zęby pojawiają się u ludzi najpóźniej? U babki przed śmiercią pojawiły się akrylowe. To były jej najpóźniejsze. 10. Na płocie siedzi 10 wron. Myśliwi zastrzelili 7 reszta uciekła, ile zostało? Zostało o 3 więcej niż średnio żywych pasażerów po katastrofie Boeinga 737. 11. Jesteś pilotem samolotu, w Rzeszowie wysiadło 5 osób, w Krakowie 25. Ile lat ma pilot? To nie ma znaczenia. Jeśli z Resovii poleciał do Cracovii, to pewnie już nie żyje. 12. Na jakiej trąbie nie można zagrać? Każda trąba może być do grania, jeśli jesteś wystarczająco odważny. 13. Jakie zęby pojawiają się u ludzi najszybciej? U mężczyzn wilcze kły. U kobiet przyssawki i żuwaczki. 14. Kto zabił Kaina? Hiszpańska inkwizycja. 15. W autobusie jechało 70 osób. Na pierwszym przystanku wysiadły 4. Na drugim wysiadło 20 a wsiadło 15. Na kolejnym przystanku wsiadło 7 osób. Na kolejnym przystanku wysiadło 12 a wsiadły 3. Na następnym wsiadło 15 a wysiadły 4osoby. Ile było przystanków? Za dużo, bo Jezus upada już przy trzecim.
 7. Można zamknąć. Wybrałem pracę 神 ๖ n0th1nga z drobnymi, własnymi, udziwnieniami. Dzięki Panowie!
 8. Ta czcionka C3N troszkę nie pasuje mi do ogółu. Czcionka w napisie Admin FFA #1 jest już lepsza. Jednak tło i temat jest bardziej mroczne, agresywne, więc gdyby tak jeszcze dobrać czcionkę nicku do całej reszty byłoby super. Czekam także na dalsze propozycje.
 9. *Temat Grafiki (Avatar, Sygnatura) : Sygnatura. *Kolory(np. Janse-Ciemne, Niebieski i Zielony): Ciemne. *Napis (Np. Enty): C3N Dodatkowy Text (np. Vip, Kochaś): Admin FFA#1, może być poniżej nicku, mniejszy. *Tematyka (np. Dragon Ball): Coś związanego z Batmanem. ** Obrazek (Wymagany Render/Stock): Wybór zostawiam wykonawcy. Dodatkowe Wymagania (np. mało filtrów): -
 10. @ kow1kk, to niemożliwe, bo wczoraj grał ze mną na serwerze. Właściwie to nie było go dwa dni, przez co ucierpiał w rankingu. A tak to gra praktycznie codziennie, aczkolwiek w późnych godzinach, bo pracuje do 24-2 w nocy. Co do mnie, to oczywiście jestem na Tak. Wielu z cheaterów, których banowalem było wykrywanych najwcześniej właśnie przez niego. Potrafił zareagować i ocenić czy ktoś używa wspomagaczy, szybciej niż niejeden admin. W dodatku bez x-raya. Łatwo łapie kontakt z ludźmi, niezależnie od gry. Co do smx to spokojnie nadrobi, bo ja podałem, że nic nie pamiętam, a po jednym dniu już poznałem najpotrzebniejsze komendy. Za czasów 1.6 byłem z nim adminem w/w przez niego JailBreak'a, a miał na tamten czas 13 lat. Sądzę, że w obecnym wieku jeszcze lepiej sie sprawdzi w tej roli.
 11. Prace wyglądają bardziej na GIMP niżeli PS. Musisz się nauczyć odpowiednio wkomponować czcionkę do reszty, żeby zarówno kolor, jak i sama czcionka pasowała do całości - kolor, dobór czcionki, miejsce napisu. Na tę chwilę wygląda to tak, jakbyś ubrał zielone dresy do czarnej marynarki.
 12. Nick: ☺ Data/godzina: 08-09-19 00:50 Serwer na którym zostałeś zbanowany: AIM 1v1 Mapa na której zostałeś/łaś zbanowany/na: Nie wiem, nie znam nazw map AIM. Steam ID: STEAM_1:0:463843857 Opis sytuacji: Pod dłuższym naciskiem i presją, na skutek ciągłego ujadania jednego gracza twentyONE wszedł na spec i po czasie mnie zbanował. Nie wiem jakie były tego podstawy, bo on, jako doświadczony gracz i admin nie powinien sugerować się tym jakie mam konto i tym co o mnie mówi gracz z problemamy emocjonalnymi, tylko tym jak gram, a nie robiłem niczego nadzwyczajnego. Link do SourceBansa: https://sb.cs-porobieni.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:463843857&advType=steamid&Submit
 13. Jest to takie samo rozwiązanie jak dawniej serwery only Steam w CS 1.6. Oczywiście, bardzo wygodne dla posiadaczy Steam oraz adminów, aczkolwiek wielu graczy w tym momencie zostałoby pokrzywdzonych, wrzuconych do wora braku zaufania - w tym nawet stali gracze. Dodatkowo trzeba byłoby się liczyć z tym, że aktywność na serwerze mogłaby ulec spadkowi. Doceniam chęć wyczyszczenia serwera z niechcianych bywalców, jednakże na jedną taką osobę przypadałoby wielu neutralnych graczy.
×
×
 • Utwórz nowe...