Skocz do zawartości

Partnerzy

C3N

Admin Only Mirage FFA

C3N wygrał w ostatnim dniu 5 Lipiec

C3N ma najbardziej lubianą zawartość!

5 obserwujących

O C3N

 Donator

Informacje personalne

 • Miasto
  Rumia
 • Nick
  :)
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1 523 wyświetleń profilu
 1. Każde, praktycznie każde podanie o admina zawiera zdanie typu "Piszę to podanie, bo często gdy gram to nie ma admina na serwerze..." . Mimo, że adminów jest wielu, to nie u wszystkich widać aktywność, a sytuacje, w których nie ma żadnego z nich na serwerze zdarzają się często. Nie wiem jak miałby działać automute, jaki mastermind musiałby pisać taki plugin. Wyraźnie napisałem, tak jak i osoby powyżej, że myślimy raczej o krótkich gagach, 5-15 minutowych, bo nawet 5 minutowy gag uświadomi gracza, że na tym serwerze nie powyzywa. Plugin można w łatwy sposób edytować. Admini mieliby co robić, bo dalej pozostaje kwestia obrażania przez mikrofon, czitowania, wykorzystywanie błędów serwera, wchodzenia na tekstury, kampienia, nie wykonywania celów mapy, utrudniania w rozgrywce, podpowiadania, prowokowania, reklamowania, spamowania, handlu, podszywania się, namawiania do wyjścia i pewnie jeszcze kilku rzeczy, które na myśl mi nie przyszły. Argument o "braku pracy dla adminów" jednocześnie uderza w SMAC, który sprawdza się bardzo dobrze. Czy jego też należałoby wywalić, żeby admini mieli co robić?
 2. Jakiś argument byłby w porządku. Modele, skiny, hazard, rangi - to zaśmiecanie serwera. Wydaje mi się, że coś co pilnuje porządku na serwerze jest ważniejsze, niż bieganie w spódniczce i nabijanie nic nieznaczących punktów w randze.
 3. Zauważyłem, że temat nie jest już aktywny, a X-Ray z powrotem zagościł na serwerze. Nie wiem czy została podjęta jakaś decyzja na wyższym szczeblu, czy po prostu coś się popsuło/naprawiło, ale temat można już zamknąć, gdyż (przynajmniej na FFA #1) X-Ray działa.
 4. Zgadzam się. Co prawda autobalans działa, ale... Zdarzają się sytuacje, że gracza zamiast przerzucić pomiędzy początkiem następnej rundy, a końcem obecnej, przerzuca go zaraz po końcówce obecnej, przez co np. w zwycięskiej drużynie CT nagle pojawia się jeden TT, który albo umiera, albo zabija resztkę CT. Po prostu za wcześnie balansuje drużyny. Kolejna sprawa, to fakt, że czasem ktoś przerzucony "magicznie umiera". Załóżmy, że ja zostaję przerzucony na koniec rundy, nagle pojawia się informacja, że zabiłem samego siebie i umieram, tak o. Trzecia sprawa, to początek mapy. Nie ma żadnego ograniczenia, przez co pistoletówki są mocno niezbalansowane. Przykłady poniżej. Cieszy nas fakt, że mocno wyczekiwany autobalans w końcu zagościł na naszych serwerach, jednak gdyby dało radę go troszeczkę dopracować, byłoby super.
 5. Witam. Przychodzę dziś z propozycją dodania na serwer prostego pluginu autogag, który uniemożliwi graczom używania wulgaryzmów, a przede wszystkim obrażania siebie nawzajem w momencie nieobecności admina. Plugin działa w dość prosty sposób i można go edytować, ustawiając czas gaga oraz słowa, które będą karane. Autogag sprawuje się bardzo dobrze na wielu innych sieciach. Czasem jest to w postaci Guarda, czasem Autogaga, natomiast w obu przypadkach sobie radzi. Łączy się on z Sourcebans. Przykłady poniżej. Oczywiście kary nie muszą być tak drastyczne jak na obrazkach, natomiast nawet 10-30 minut gaga za jedno nieodpowiednie słowo może przystopuje wszystkich serwerowych "jeb*czy matek" czy innych wojowników z osiedli.
 6. No nie wiem, nie wiem. Każdy serwer, na którym gram posiada /rs. Mam wrażenie, że to często dla komfortu psychicznego graczy. Jeśli chodzi o autobalans, to nawet jeśli kogoś przenosi, tak czy siak gracz wraca do drużyny, w której był wcześniej. Zauważyłem to nie raz, nawet wśród administracji, przez co autobalans traci sens. Powinna być blokada uniemożliwiająca przejście z powrotem do poprzedniej drużyny, jakieś ograniczenie liczby graczy w jednej drużynie, o ile jest to w ogóle wykonalne.
 7. Osobiście nie spotkałem się z jakimikolwiek problemami w przypadku tego gracza. Jego aktywność jest ponadprzeciętna. Spełnia wszystkie wymagania. Dwie reklamy wylądowały w koszu, ale pewnie nie miałeś tej świadomości. Dodatkowo zrobiło się w administracji trochę miejsca, więc jestem jak najbardziej na tak.
 8. Niestety, trzeba liczyć się z tym, że granie na serwerach społecznościowych wiąże się z duża liczbą niedoświadczonych graczy, z mniejszymi umiejętnościami, którzy także spędzają na nich czas. Jeśli zaobserwowałeś jakiekolwiek niepoprawne zachowanie, zawsze możesz to zgłosić adminowi na serwerze (poprzez u@). W przypadku nieobecności admina, masz możliwość złożenia skargi na forum, w odpowiednim dziale (https://cs-porobieni.pl/forum/124-skargi-na-adminów-graczy/). Za dowód nieodpowiednich działań graczy może posłużyć Ci demko z mapy. Każda mapa jest nagrywana za pomocą GOTV, natomiast możliwość pobrania demek pojawia się z drobnym opóźnieniem. Demka z FFA Only Mirage #1 znajdziesz tutaj: http://637494.node14.pukawka.pl/. W przypadku chęci zgłoszenia gracza nie zapomnij pozyskać jego SteamID, gdyż skróci i ułatwi to weryfikację oraz nałożenie kary na zgłoszoną osobę. SteamID graczy obecnych na serwerze możesz uzyskać poprzez wpisanie w konsoli "STATUS". Podczas tworzenia tematu nie zapomnij użyć wzoru, podanego w dziale zgłoszeń. W przypadku chęci szybkiego kontaktu z administratorami serwera oraz sieci, możesz zajrzeć na nasz TeamSpeak, gdzie od rana do nocy uzyskasz odpowiednią pomoc. Istnieje także lista administratorów, w tym także FFA Only Mirage #1, dzięki której możesz znaleźć nas na Steam (https://prezes.cs-porobieni.pl/Admini).
 9. Plugin został dopiero wprowadzony, więc mogą być pewne niedociągnięcia. Powinien on przerzucać graczy lepszych, np. z lepszym kd ratio, w celu wyrównania sił obu zespołów, także jeśli często wybiera Ciebie, to jest to pewnego rodzaju komplement ze strony pluginu.
 10. Nie wiem czy traktować tę wypowiedź jako żart czy nie. Po pierwsze, nie mam 13 lat, żeby spędzać przy każdym cziterze dodatkowe kilkanaście minut w ciągu dnia, bo większość wolnego czasu przeznaczam będąc aktywnym na serwerze oraz forum. UBT nie jestem, a także nie chcę, żeby oni mieli przez to dodatkową pracę. Po drugie, prędzej na moim komputerze pokaże się moja naga dupa na tapecie, niżeli cheaty na pulpicie. Jeśli to wszystkie argumenty, które posiadasz, to czekam na bardziej racjonalne wypowiedzi.
 11. Odbywa się każdego miesiąca. Musisz znaleźć się w TOP 1-3 serwera, by otrzymać VIP-a. EDIT: Fajną opcją, którą sam wprowadzałem na własnym serwerze, była możliwość otrzymania VIP-a za zrobienie reklam. Oczywiście mam na myśli sporą liczbę. EDIT2: VIP-a możesz uzyskać także zwyciężając w konkursie na Kozaka. Oprócz tego dostajesz unikalną rangę na forum oraz TS3.
 12. Od jakiegoś czasu, odkąd wgrano nowy layout, zdarzały się problemy w postaci nieodpowiednich odnośników w przypadku GOTV, na górnej liście serwerów. Wcześniej po kliknięciu na GOTV od Arenek 1v1, zostaliśmy odesłani do Arenek 1v1 #2 i na odwrót. Natomiast teraz, zarówno po kliknięciu ikonki przy Arenkach 1v1 oraz Arenkach 1v1 #2, zostajemy odesłani do demek z serwera Arena 1v1 #2. Myślę, że to drobny błąd i wiele osób go zauważyło, ale za pierwszym razem przez pomyłkę i niedopatrzenie spędziłem 15 minut szukając odpowiedniego demka, zanim zauważyłem, że szukam w złym miejscu.
 13. Tytuł zmiany: Powrót X-Ray dla adminów. Co to jest za zmiana: Zmiana to taka, żeby powrócił x-ray dla adminów. Co to za poroniony pomysł, żeby go usuwać. Podobno ze względu na "lagi", które wywoływał. Na pewno cmd/update rate 128/64, modele, maski, skiny, rangi czy hazard nie powodują lagów, ale kluczowy dla oceny oszukującego gracza x-ray już tak? Różnicy w rozgrywce nie odczuwam. Odczuwam jedynie utrudnienia, związane z tym, że siedząc na sth, muszę obserwować graczy tak samo, jak zrobiłby to inny gracz, bez odpowiednich dla admina "narzędzi". Nawet jeśli da się ocenić czyjąś grę bez tego udogodnienia, to trwa to kilkukrotnie dłużej. Link (nie jest wymagany):
 14. Nieeee, to ma tak być. My mamy się czuć jako jedność. Jako Ci, którzy wraz wyższą administracją tworzą jedną społeczność. A tak serio, no młyn i kocioł. Chociaż Ci powiem, że się to w miarę ułożyło, tylko nie w tę mańkę poszło. Tak jakby od dołu, z pewnymi wyjątkami.

POROBIONY-CHAT

POROBIONY-CHAT

Nic nie pisałeś, no weź się chociaż przywitaj

Zasady czatu

Regulamin Chatbox'a

 

1. Zakazane jest reklamowanie: 

-Stron zawierających treści pornograficzne i rasistowskie, 

-For/sieci/stron konkurencyjnych. 

2. Nie spamujemy, nie Flood'ujemy i nie nadużywamy uśmieszków (emotikony). (Max. 4) 

3. Zakazane jest używanie wulgaryzmów i treści obrażających. (warn) 

4. Zabrania się proszenia o pomoc. Od tego jest dział "Pomoc" 

5. Zabrania się pisania Falą(FrEaK) i Pokemon style (l33t, np. 5i3MA) 

6. Administratorzy i Moderatorzy mają dawać przykład userom, nie łamiąc regulaminu. 

7. Maksymalnie można pisać 3 wiadomości

8. Chatbox nie służy do rozwiązywania sporów. Osoby wywołujące kłótnie na CB zostaną automatycznie nagrodzone +2% ostrzeżeń.

9. Administracja może zablokować osobę łamiącą regulamin zarówno na chatboxie, jak i na całym forum.

10. Jeżeli ktoś łamie regulamin prosimy o kontakt z wyższą administracją, bądź moderatorami.

11. Wszystkie błędy, skargi, prośby o odbanowanie prosimy składać w odpowiednich działach.

 

Całkowity zakaz kopiowania całego lub części regulaminu! Właściciel Cs-Porobieni.pl

×
×
 • Utwórz nowe...