Skocz do zawartości
Witaj na CS-Porobieni, zostań z nami na dłużej

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

sause.

Użytkownik

1 obserwujący

O sause.

 • Urodziny 2005.01.11

Kontakt

Informacje personalne

 • Miasto
  Leszno
 • Imie
  Mateusz
 • Nick
  sause.
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

350 wyświetleń profilu
 1. Nick: sause Wiek (min.16): 14 Steam ID: STEAM_1:0:516004448 Staż na serwerze: Troszkę ponad rok z przerwami Twój link do GT: Aktualne konto - https://www.gametracker.com/player/sause/193.33.177.34:27040/ Poprzednie konto - https://www.gametracker.com/player/sause./193.33.177.34:27040/ Znajomość komend smx [1/10]: 5/6 Czy Jesteś w stanie płacić składki 10 zł co miesiąc?: TAK Oświadczasz znajomość regulaminów: Oczywiście Mutacja [ON/OFF]: ON Mikrofon?: Posiadam Chciałbym dopowiedzieć, że od niedawna gram na na nowym koncie tylko tym razem nie zamierzam zmieniać
 2. Nick : sause. Wiek: 14 Steam ID: STEAM_0:1:241619176 Staż na serwerze: Grałem z około rok lub dwa lata temu pod nickiem vEND a aktualnie to jakieś 2/3 miesięcy Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/sause./193.33.177.34:27040/ oraz https://www.gametracker.com/player/vEND <3/193.33.177.34:27040/ (w niektórych dniach może mnie nie być lub mogę być chwilę... mam jeszcze szkołę oraz dziewczynę ale staram się być codziennie jak mogę) Ogólne doświadczenie w byciu adminem: Byłem już dwa razy administratorem na serwerze Surf + RPG Znajomość komend smx [1/10]: 7/10 Czy Jesteś w stanie płacić składki 10 zł co miesiąc?: Aktualnie to tak średnio. Wątpię Oświadczasz znajomość regulaminów: Oświadczam Mutacja [ON/OFF]: ON Mikrofon (weryfikacja na TS3)? Oczywiście Dlaczego właśnie Ty?: Jedynymi administratorami pojawiającymi się na serwerze są Kejn oraz fenix. Reszty nie widzę. Nie każdy może być zawsze. Gracze często nadużywają mikrofonu oraz kampią/łamią regulamin. Dołączają również nowi gracze którym tłumaczę. Jestem sprawiedliwy, nie spinam, jestem wyluzowany. Zawsze trzeba mieć dobrze podejście. Wydaję mi się, że byłbym dobrym administratorem, doświadczenie mam, ogarnięty jestem. Teraz tylko czekać na opinię graczy. Kilka słów od siebie: Mam na imię Mateusz, gram w Counter Strike'a oraz inne gry m.in Legend Online, Fortnite. Planuję iść na kierunek informatyczny do najlepszej szkoły w Polsce ( z tego co wiem jest to bodajże Ostrów). Lubię jeździć na rowerze, pływać oraz od pewnego czasu interesuję się tak jakby wędkarstwem (karpiarstwem) niektórzy powiedzą, że to jest to samo lecz się mylą... Wędkarstwo to typowo wszystkie ryby. Sumiarstwo to typowo sumy itd. Karpiarstwo to typowo karpie oczywiście zdarzają się jakieś leszcze bądź żadko ale jednak, sandacze, szczupaki. W wakacje planuję zrobić kartę wędkarską by móc kupić oraz łowić samemu. 5 TWOICH linków reklamujących sieć: https://acekill.pl/index.php?/topic/532-cs-porobieni/ https://cskatowice.com/topic/35458-cs-porobieni/ http://cs-nabani.pl/index.php/topic/22940-cs-porobieni/ https://www.csone.eu/topic/53702-cs-porobieni/ https://cs-maliver.pl/topic/19572-cs-porobieni/
 3. Nick: sause. Data i godzina: 20:35 06.06.2019 Mapa na której zostałeś/łaś zbanowany/na: surf_egypt_oasis coś w tym stylu Nick admina banującego: fenix Twoje Steam ID: STEAM_0:1:241619176 Opis sytuacji: Jak to zwykle "wyzywałem" się z Guzikiem dla żartów, lecz fenix pojął to inaczej, że to na serio... Często z Guzikiem robimy sobie jaja i on również uważa, że ten ban nie jest słuszny Tłumaczył fenix'owi, że to było dla beki, a on swoje... Dla niego to było na serio... Ja i Guzik to dobrzy koledzy i wyzywamy się praktycznie codziennie. Link do smbansa : https://sb.cs-porobieni.pl/index.php?p=banlist&advSearch=sause.&advType=name
 4. Przyjacielu dostałeś słusznego bana za wspomagacze i to ci się należy. Wątpię, że ktoś Cię odbanuje. Nie zastosowałeś się do wzoru... ok jeszcze zrozumiem... ale jak dla mnie ub nie powinieneś dostać, ponieważ perm był słuszny. ? ZOSTAW +REP PRZYJACIELU ?
 5. Na NIE, najpierw popraw GT i będzie git ? ? ZOSTAW +REP JEŻELI MOŻESZ ?
 6. "Szejk" jak najbardziej mógłby być, a jeśli chodzi o "Prowo" to mam mieszane uczucia, wiesz przyjacielu... Zamień te "Prowo" na coś innego bądź inny moment i będzie git jak dla mnie ? ? ZOSTAW +REP JEŻELI MOŻESZ ?
 7. TAK: + Ambicje + Aktywność + Staż ? ZOSTAW +REP JEŻELI MOŻESZ ?
 8. Przyjacielu... jaki serwer mógłbyś podać? Nikt nie zrozumie o jaki serwer ci chodzi. Może to być surf + rpg, areny, only mirage, dm... po prostu podaj serwer ??
 9. Każdy admin się przyda ? W sensie, że z doświadczeniem, sprawiedliwy, uczciwy itd.
 10. Szczerze to programistą, kiedyś chciałem zostać jeszcze tłumaczem, ponieważ łatwo przyswajam języki, lecz aktualnie programista. Niestety do szkoły do Ostrowa pójdę i będę musiał do szkoły z internatem, lecz tam mają najlepszych nauczycieli. No cóż... jeśli chcesz być kimś to musisz uczyć się od najlepszych. A teraz na weekend... 3 dni... w 3 dni muszę znaleźć czas dla dziewczyny oraz rodziny. Będzie ciężko. To jest moje marzenie. Mam nadzieję, że się spełni, że zostanę jednym z najlepszych programistów.. zawsze chciałem.
 11. Zapomniałeś uruchomić silnika ;D
 12. No nawet lubię, lecz nie aż tak.
 13. Dla mnie na TAK: + Robi ładne grafiki + Doświadczenie + Aktywność
 14. Murzynek oraz wszelkiego rodzaju zupy, głównie rosół ?

POROBIONY-CHAT

POROBIONY-CHAT

Nic nie pisałeś, no weź się chociaż przywitaj

Zasady czatu

Regulamin Chatbox'a

 

1. Zakazane jest reklamowanie: 

-Stron zawierających treści pornograficzne i rasistowskie, 

-For/sieci/stron konkurencyjnych. 

2. Nie spamujemy, nie Flood'ujemy i nie nadużywamy uśmieszków (emotikony). (Max. 4) 

3. Zakazane jest używanie wulgaryzmów i treści obrażających. (warn) 

4. Zabrania się proszenia o pomoc. Od tego jest dział "Pomoc" 

5. Zabrania się pisania Falą(FrEaK) i Pokemon style (l33t, np. 5i3MA) 

6. Administratorzy i Moderatorzy mają dawać przykład userom, nie łamiąc regulaminu. 

7. Maksymalnie można pisać 3 wiadomości

8. Chatbox nie służy do rozwiązywania sporów. Osoby wywołujące kłótnie na CB zostaną automatycznie nagrodzone +2% ostrzeżeń.

9. Administracja może zablokować osobę łamiącą regulamin zarówno na chatboxie, jak i na całym forum.

10. Jeżeli ktoś łamie regulamin prosimy o kontakt z wyższą administracją, bądź moderatorami.

11. Wszystkie błędy, skargi, prośby o odbanowanie prosimy składać w odpowiednich działach.

 

Całkowity zakaz kopiowania całego lub części regulaminu! Właściciel Cs-Porobieni.pl

×
×
 • Utwórz nowe...