Skocz do zawartości
Witaj na CS-Porobieni, zostań z nami na dłużej

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

Bombel

Admin [DeathRun#2] DR#2

O Bombel

Informacje personalne

 • Imie
  Kamil
 • Nick
  Kamil
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

449 wyświetleń profilu
 1. Chętnie zaśpiewam piosenkę o pewnej żeńskiej części ciała na wysokości klatki piersiowej (balladę o...) i jakąś kolędę!
 2. Jestem nieco mądrzejszy niż większość osób z mojego otoczenia (bez urazy misie)
 3. Czemu masz 14 lat i opiekuna? Ktory admin DR#2 (poza mną) najlepszy? Czy zywo jest twoim bratem?
 4. Gamerfun jest fajną mapka do gry na chilku, jeżeli gracze nie umieją jej przejść to ich problem, może warto poćwiczyć skakanie. Jestem na nie, jak dla mnie mapa zostaje jak była.
 5. Hello Tutaj znowu ja, z małym błędem odnośnie komendy /sthd, który istnieje już długo, długo, ale wcześniej nie wiedziałem żadnego tematu z nim. W momencie wpisania tej komendy na czacie zamiast jednej wiadomości o wyjściu wyświetlają się dwie i co mądrzejsi gracze już wiedzą kiedy poznać to, że admin siedzi sobie kulturalnie na spectie obserwując ich, co równa się tym, że przez chwilę będzie spokój, a potem znów przysłowiowy burdel. Jeżeli te dwie wiadomości były niezamierzone zgłaszam ze swojej strony serdeczną prośbę o to, aby zamienić ją na jedną. Ułatwiłoby mi i zapewne nie tylko mi pilnowanie porządku na serwerze, bo niestety po sth praktycznie zawsze gracze poznają, że jestem dalej z nimi. Dziękuję za przeczytanie moich nocnych wypocin, jeżeli to celowy zabieg lub nie jest możliwe to do naprawy, proszę o zamknięcie postu. Dobranoc, kolorowych snów.
 6. Ni śledzę, czasu ni mam, bambiki się same nie zbanuja
 7. Aplauz weź tak nie strasz, ty nawet nie wiesz jak mi puls skoczył jak zobaczyłem taki post twojego autorstwa xD
 8. Jak często zdarza ci się przechylić kieliszek lub kilkanaście?
 9. Hello, Bombel z tej strony. Proponuję naprawić dziurawe strefy na arcticu przez które można skrócić cały stage 2 i 3 robiąc przy tym 5 sekund. Niby usunięcie wr to chwila, ale za każdym razem jak jest ta mapa to muszę patrzeć kto co robi, nie idzie nawet pograć dobrze. Mogę nawet pomoc przy stawianiu tych stref, byle to było dobrze zrobione.
 10. 1-12 dużo zależy od dnia, pory roku i ilości alkoholu jaki mam
 11. Hello, Bombel z tej strony Jak wiadomo najlepsze pomysły są zawsze wtedy, kiedy trzeba iść spać, dlatego mamy godzinę 1:25. Rozpoczynając: Dosyć często zdarza mi się być w "stroju cywila" (tj. Nick zmieniony, tryb cienia włączony, a ja skaczę jak gdyby nigdy nic) i zawsze irytujące dla mnie jest to, że kiedy chcę kogoś chociażby zmutować, to najpierw idzie jedna osoba, a później nagle albo magicznie jest spokój albo kolejne osoby do mute wychodzą sobie z serwera. Stąd też moja propozycja komendy do cichego banowania, mutowania etc. etc. Działało by to tak, że piszemy np. komendę "/silenceban bambik 60 wulgarne słownictwo", a na czacie nie wyświetla się, że bambik dostał bana. Nie wiem czy da się zrobić takie coś, ale jeżeli się da mogłoby się przydać nawet przykładowo do wspomnianych "akcji po cywilnemu. Za chaos w wypowiedzi przepraszam, mamy środek nocy. Dziękuję za przeczytanie. Dobranoc!
 12. Z monsterem, vexenem i aplauzem, żeby razem kielona albo dziesięć jebnąć
 13. Z chęcią wziąłbym udział, ale jestem takim drewnem, że jednak nie wezmę ;v
×
×
 • Utwórz nowe...