Skocz do zawartości

Partnerzy

Djtrolex

Admin Only Mirage FFA

Djtrolex wygrał w ostatnim dniu 11 Luty

Djtrolex ma najbardziej lubianą zawartość!

1 obserwujący

O Djtrolex

Informacje personalne

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

348 wyświetleń profilu
 1. Do amatora to mi na szczęście daleko. (hehe) Co do stylu gry to jak na 5k godzin powinieneś ogarniać - a movment nie kleił się wraz ze strzelaniem. Jak by to powiedzieć nienaturalne wszystko.
 2. Justowanie tekstu. Oraz wszystkie regulaminy AWP o także DM mają ciężko czytelną czcionkę, np. w porównaniu z regulaminami serwerów ffa czy regulaminem 1v1#2 AWP chodzi o kolor, a w DM chodzi o czcionkę i kolor również https://cs-porobieni.pl/topic/2435-regulamin-1v1/ Tutaj też czcionka i kolor Na razie to tyle, lecz będę się zagłębiał szczegółowo w poszukiwaniu błędów, bugów, oraz rzeczy które z jakiegoś powodu (np: tekst jest nieczytelny, bądź nie jasny) można było by poprawić.
 3. PLAYER TIME • MINUTES PLAYED Coooooo?????? Może ja nie na to gt patrze?? - 2h,3h i 2h, a poza tym w 27 dni 0 @ kow1kk co o tym sądzisz? A jak już jesteśmy bardzo tacy słowni i regulaminowi to: Wymagania na Admina : (jeśli nie spełniasz wymagań to twoje podanie zostanie odrzucone!) -Liczba godzin na serwerze : 25 (jest 7) -Konto minimum 7 dni na forum (jest 1 dzień) -Pozytywna aktywność na forum (brak) -Liczba sensownych postów 7 (brak) I o czym my rozmawiamy? EDIT: Słusznie nie powinienem się tu wypowiadać ponieważ tak zostało napisane w regulaminie - proszę o nadanie ostrzeżenia za złamanie owego regulaminu na konto @ Djtrolex FFA TJ moje konto.
 4. Pies, pieniądze i dobrze zgankowane pierwsze minuty w LOL'u
 5. Jestem całkowicie na NIE - Konto pod podanie, brak wystarczającej ilości reklam, i do tego niewystarczająca aktywność na serwerze. Pograj trochę, daj się poznać, zagłęb się w forum. Jedyny plus to chyba tylko wiek + doświadczenie, ale moim skromnym zdaniem powinieneś zająć się rodziną (bo ci się w końcu rozpadnie jak będziesz grać tylko). Tyle ode mnie.
 6. Oczywiście że jestem na tak. Kulturalny, doświadczony, a przede wszystkim aktywny. Według mnie, osoba ta nadaje się na piastowanie posady administratora FFA1.
 7. Djtrolex - warn na forum xD https://pochylnia.pl/topic/123570-cs-porobienipl/ https://kuleczky.pl/topic/99835-cs-porobienipl/ https://forum.arenaskilla.pl/topic/9824-cs-porobieni-pl/ https://greenhaze.pl/topic/36152-cs-porobienipl/ <-czeka na potwierdzenie https://multi-head.pl/topic/109743-cs-porobienipl/ https://ganjaskill.eu/topic/61189-cs-porobienipl/ https://katujemy.eu/topic/47051-cs-porobienipl/ https://ggeasy.pl/forum/showthread.php?tid=2305 https://fastgamers.eu/topic/598-cs-porobienipl/ https://cs-soplica.com/topic/230234-cs-porobienipl/ O godzinie 11:05 11.05.2020 Wszystkie reklamy działają.
 8. -Wiek -Reklamy I dostałeś degrada - Na NIE.
 9. -Wiek -SMX +26h w tydzień, i około 270h całość Jeżeli opiekun stwierdzi że jest deficyt administratorów na SURF+RPG to prawdopodobnie przyjmie podanie, lecz ja jestem na NIE.
 10. 2/10 bo jakiś mały ten napis, niby stylowy ale nadal mały
 11. Zgadzam się z moimi przedmówcami. Moje stanowisko - na NIE. Ps: żeby umilać komuś czas nie trzeba być administratorem - wystarczy poprostu być ma ts, a z podania wynika że Ciebie tam nie ma zbyt często...
 12. +Aktywność +Staż Na TAK. Ogólnie gracz nadaje się na posadę administratora, a nawet pełnił już tą funkcje w 2019r. przez jakiś szas.

POROBIONY-CHAT

POROBIONY-CHAT

Nic nie pisałeś, no weź się chociaż przywitaj

Zasady czatu

Regulamin Chatbox'a

 

1. Zakazane jest reklamowanie: 

-Stron zawierających treści pornograficzne i rasistowskie, 

-For/sieci/stron konkurencyjnych. 

2. Nie spamujemy, nie Flood'ujemy i nie nadużywamy uśmieszków (emotikony). (Max. 4) 

3. Zakazane jest używanie wulgaryzmów i treści obrażających. (warn) 

4. Zabrania się proszenia o pomoc. Od tego jest dział "Pomoc" 

5. Zabrania się pisania Falą(FrEaK) i Pokemon style (l33t, np. 5i3MA) 

6. Administratorzy i Moderatorzy mają dawać przykład userom, nie łamiąc regulaminu. 

7. Maksymalnie można pisać 3 wiadomości

8. Chatbox nie służy do rozwiązywania sporów. Osoby wywołujące kłótnie na CB zostaną automatycznie nagrodzone +2% ostrzeżeń.

9. Administracja może zablokować osobę łamiącą regulamin zarówno na chatboxie, jak i na całym forum.

10. Jeżeli ktoś łamie regulamin prosimy o kontakt z wyższą administracją, bądź moderatorami.

11. Wszystkie błędy, skargi, prośby o odbanowanie prosimy składać w odpowiednich działach.

 

Całkowity zakaz kopiowania całego lub części regulaminu! Właściciel Cs-Porobieni.pl

×
×
 • Utwórz nowe...