Skocz do zawartości

Partnerzy

W0nderBoy-

 Przyjaciel

4 obserwujących

O W0nderBoy-

 • Urodziny 2001.06.28

Kontakt

Informacje personalne

 • Miasto
  Kielce
 • Imie
  Mateusz
 • Nick
  W0nderBoy-
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

895 wyświetleń profilu
 1. Nick z Gry: Consi Data/godzina: 01-02-20 01:29 Serwer na którym zostałeś zbanowany: FFA Mirage #3 Mapa na której zostałeś/łaś zbanowany/na: Mirage Nick Admina banującego: Skiczuu jednak chłopaczek grał pod innym nickiem Opis sytuacji: Gram sobie na serwerze na innym koncie niż dotychczas (zalogowałem się na nim więc zacząłem grać. Nie widziałem sensu zmieniać na moje główne konto)/ Nagle pan Skiczuu czy jaki ma tam nickname poszedł sobie na spectatora. Po pierwszej rundzie (nawet nie nadał sobie trudu sprawdzać mnie przynajmniej pięciu minut) słowami cytuję "Po pierwsze masz cheaty więc wypierdalaj" nałożył mi blokadę na grę na serwerze. Demko można sprawdzić, nie mam nic do ukrycia. Jako przyjaciel sieci oraz ktoś kto włożył sporo czasu i własnej chęci w tą serwerownie raczej wątpliwe jest żebym miał powody się nagle odpalać. Swoją drogą myślę, że zachowanie administratora jak jego język i kultura osobista też pozostawia dużo do życzenia. Radzę skontrolować pana jak zachowuje się podczas gry. Pozdrawiam. Link do SourceBansa: https://sb.cs-porobieni.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:452343001&advType=steamid&Submit
 2. DAWAJU MI FOLLOWA PAŁO ❤️

  1. W0nderBoy-

    W0nderBoy-

   Chciałbyś młody ? 

 3. Sugeruje Noblock do 15 sekundy meczu a pozniej normalnie. Przy okazji powinna zostać naprawiona sytuacja gdy klikamy na awp, nie możemy jej podnieść bo jest full a nasza broń zostaje wyrzucona. Nie ma jak jej wtedy podnieść.
 4. Czytanie to patrzenie w drzewo i kilku godzinne halucynacje 

  1. No Elo

    No Elo

   You make my day xdd

 5. Jeżeli działałoby to w taki sposób to jaki sens miałaby ranga UNBAN TEAM skoro ich decyzja jest jedynie pomocą i nie jest rzeczą decydującą i wymaganą xd? To co oni mają przepraszam robić skoro nie jest od nich wymagane rozpisanie demka? Propozycja jest fajna ale tak jak wyżej napisali, zabrałoby to pracę dla UBT. Może zmieńmy to na zasadzie, w której admin musi w ciągu 24 godzin wypowiedzieć się o tym za co dał bana, mniej więcej co było podejrzanego w jego grze (może nawet pamiętałby, w których rundach owy gracz dziwnie się zachowywał) zamiast rozpisywać demko. Dzięki temu UBT podczas oglądania będzie wiedziało na co skupić szczególnie uwagę i to samo w sobie powinno już bardzo pomóc. Niektórzy mogą mieć taki sam problem jak ja, że dostają crash cs'a od razu po włączeniu demka. Dlatego nawet nie podejmuję się napisania tam podania.
 6. Sto lat to za mało, sto lat to za mało, 150 by się chciało!!
 7. Imię i nazwisko nie powiązane z innymi informacjami nie są danymi osobowymi. W przeważającej ilości przypadków nie będzie możliwe wskazanie konkretnej osoby, ponieważ takie samo może nosić kilkaset osób. Gracz nie popełnił wykroczenia karnego ani nie złamał regulaminu serwera.
 8. @ Mark https://cs-porobieni.pl/topic/5947-przyjętapropozycja-odnośnie-oceniania-podań/ Pomysł okej, tylko nie zawsze jest jak sprawdzić czy ktoś gra na danym serwerze. Trzeba by zostawiać swoje GT zawsze pod oceną.
 9. Bana dostałeś z automatu za zduplikowane konto.
 10. Jeżeli piszę w złym dziale to przepraszam. Sugeruję zakazania oceniania podań postami typu "Na tak powody wyżej" "Na nie powody podał xyz" "Na tak fajny koleś" etc. Posty tego typu tak naprawdę nic nie wnoszą. Ani nie można wyczytać z tego co ktoś inny myśli o graczu, ani wziąć pod uwagę jego zdania, ponieważ tak naprawdę jest to myśl kogoś innego. Zwykłe nabijanie postów. Zróbmy minimum, którym może być 1) Swoje własne zdanie o graczu ( jak według nas się zachowuje, jakie mamy z nim relacje, czy wyróżnia się na tle innych itd. ) 2) Minimum cztery argumenty popierające nasze zdanie ( wiadomo tu chąc nie chąc będą się zapewne powtarzać dlatego ich liczba powinna być większa, aczkolwiek miło widzieć własne argumenty. Mogą być one różne typu spełnia wymagania, dobrze się zachowuje, nie ma z nim problemów itd.) 3) Krótkie podsumowanie ( dlaczego nasze zdanie jest takie a nie inne, co ewentualnie powinien zmienić gracz aby przekonać was do siebie itd. ) Przyjmujący zgłoszenie na administratora nie zawsze zna tą osobę więc wszystkie posty pod jego podaniem powinny tworzyć obraz kim jest, aby nie brać takich w ciemno. Już nie raz zdarzyło się, że pod podaniem było dziesięć pozytywnych ocen w tym 7 "Na tak powody podane" a gość dostawał tak szybko degradacje jak awans.
 11. O vote banie i vote kicku była już mowa. Za dużo trolli. Jeżeli chodzi o vipa to bez różnicy dla mnie.
 12. Bardzo podoba mi się styl. Dopasowanie tekstu do tła i innych grafik jest naprawdę bardzo fajne. Rób co robisz i rozwijaj się dalej. Powodzenia :).
 13. Jak już jesteśmy przy podaniach to trzeba zmienić wymagania. Niby jeżeli ktoś nie spełnia ich powinien mieć podanie odrzucone + dostać warna a i tak przyjmujemy ludzi, którzy takowych nie spełniają.
 14. Wymagania na Admina : -Konto minimum 7 dni na forum Od 5 dni na forum -liczba sensownych postów 7 6 postów -Liczba godzin na serwerze : 25 990 minut = 16 godzin 30 minut Osoby które złożą podanie nie spełniając wymagań zostaną nagrodzone: +2 PUNKTAMI DO OSTRZEŻEŃ. Albo trzymamy się zasad, albo usuńcie wymagania i przyjmujmy każdego.

POROBIONY-CHAT

POROBIONY-CHAT

Nic nie pisałeś, no weź się chociaż przywitaj

Zasady czatu

Regulamin Chatbox'a

 

1. Zakazane jest reklamowanie: 

-Stron zawierających treści pornograficzne i rasistowskie, 

-For/sieci/stron konkurencyjnych. 

2. Nie spamujemy, nie Flood'ujemy i nie nadużywamy uśmieszków (emotikony). (Max. 4) 

3. Zakazane jest używanie wulgaryzmów i treści obrażających. (warn) 

4. Zabrania się proszenia o pomoc. Od tego jest dział "Pomoc" 

5. Zabrania się pisania Falą(FrEaK) i Pokemon style (l33t, np. 5i3MA) 

6. Administratorzy i Moderatorzy mają dawać przykład userom, nie łamiąc regulaminu. 

7. Maksymalnie można pisać 3 wiadomości

8. Chatbox nie służy do rozwiązywania sporów. Osoby wywołujące kłótnie na CB zostaną automatycznie nagrodzone +2% ostrzeżeń.

9. Administracja może zablokować osobę łamiącą regulamin zarówno na chatboxie, jak i na całym forum.

10. Jeżeli ktoś łamie regulamin prosimy o kontakt z wyższą administracją, bądź moderatorami.

11. Wszystkie błędy, skargi, prośby o odbanowanie prosimy składać w odpowiednich działach.

 

Całkowity zakaz kopiowania całego lub części regulaminu! Właściciel Cs-Porobieni.pl

×
×
 • Utwórz nowe...