Skocz do zawartości
Witaj na CS-Porobieni, zostań z nami na dłużej

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

balo

Użytkownik

1 obserwujący

O balo

Ostatnio na profilu byli

440 wyświetleń profilu
 1. Osoba która napisała na mnie skarge @ AreQ podobno ma nagrane. Ja sam widziałem jak celownik przyklejał mu się do przeciwników.
 2. Nie mam demka . Według mnie miał on cheaty, jeżeli nie to bardzo przepraszam ale jestem zwygłym człowiekiem. I tak jestem takim ze widzę w 3 rundy czy ktoś ma cheaty czy nie . Nie jestem pierwszym adminem który go zbanował jego gra jest "dziwna" i nie tylko ja tak uważam.
 3. JESTEM NA TAK Zmiana ilości slotów zmieniła by ilość płaconych pieniędzy za serwery ale wtedy pojawią się lagi więc po co zmiana serwerów mi się podoba.
 4. JESTEM NA NIE Masz już jedno podanie odrzucone nie wziąłeś sobie do serca nic co było tam napisane PODANIE JEST Z GÓRY ODRZUCONE nie rozumiem jak możesz wgl to tu wstawiać.
 5. JESTEM NA TAK +WIEK +STAŻ +OGÓLNE DOŚWIADCZENIE +SMX +SKŁADKI +MUTACJA +MIKROFON
 6. JESTEM ZA ZROBIENIEM TURNIEJU Można zrobić nowy serwer oczywiście wiąże się to z wydatkami ale może to być duża reklama dla Cs.Porobieni
 7. JESTEM NA NIE Nie znam Cię ale po sposobie twojego pisania wnioskuję iż jesteś osobą agresywną i nie bardzo nadajesz się na admina może jeżeli poprawisz swoje zachowanie to inni zaczną cię szanować i nie będziesz ich wyzywał.
 8. JESTEM NA TAK Choć wystarczy tylko zmienić rozmiar
 9. JESTEM NA NIE Według mnie pomysł był dobry ale nie potrzebny tak jak reszta uważam iż komendy nie są jakoś niebotycznie trudne i nie potrzeba tworzyć do tego kolejnego serwera.
 10. JESTEM ZA WPROWADZENIEM WSZYSTKICH PROPOZYCJI Mogą one uatrakcyjnić sieć naszych serwerów jak i grę na serwerach.
 11. JESTEM JAK NAJBARDZIEJ NA TAK W Minecraft dalej gra dużo osób więc będą zarobki np z VIP do tego gdy na serwerze Minecraft z naszej sieci będziemy ogłaszać serwery CS'a to i na serwerach z CSGO przybędzie osób.
 12. Jestem na TAK latający skaut byłby ciekawy ? Myślę że więcej osób grało by na tym niż na tradycyjnym dm
 13. Twój nick z gry:balo Nick gracza/admina oskarżonego:Monster Data i godzina zdarzenia: 16:00 26.05.2019 Opis całej sytuacji: Przeszedłem z jednego teamu do drugiego aby pogadać z monsterem. Powiedziałem "k**wa monster nie świruj" i dostałem bana za obraze administracji na 60 min :) Dowody/uzasadnienie: Team ct z dnia 26.05.2019 z godziny około 16:00
×
×
 • Utwórz nowe...