Skocz do zawartości
Witaj na CS-Porobieni, zostań z nami na dłużej

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

Houdini

 Kozak

5 obserwujących

O Houdini

Użytkownik
 • Urodziny 2004.03.08

Informacje personalne

 • Miasto
  Polska
 • Imie
  Bruno
 • Nick
  Houdini
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

802 wyświetleń profilu
 1. Chcę was wszystkich przeprosić za moje obietnice , których nie zrobiłem z wielu prywatnych powodów. Szczególnie @ . Squbany . i @ monster jak i Właścicieli sieci za nie wykonywanie moich obowiązków. Jedyne o co chce prosić to chciałbym aby dano mi tu drugą szansę , chociaż wiem że będzie to trudne. Jeszcze raz sorry chłopaki .
 2. Czy ja wiem ? . Ja to chłopak z rakowa @ Fanatyk SURF+RPG to wie o co chodzi ? .
 3. 1. Imię: Bruno 2. Wiek: 15 3. Kontakt STEAM: https://steamcommunity.com/id/faesseesa/ 4. Dlaczego właśnie ty?: Myślę ,że mogę się przydać ,a rąk do pracy nigdy za mało . Mam doświadczenie i czas. Często przesiaduje na serwerowym discordzie i jeżeli będą jakieś problemy zawsze jestem aktywny gdy jestem na komputerze. 5. Doświadczenie jako UB Team: Na innej sieci był podział na UB team i Anty Cheat Team i ja byłem w ACT przez miesiąc ,ponieważ odszedłem 6. Znajmość SourceBans [1/10]: 8/10 7. Czy kiedykolwiek używałeś czitów (Tak/Nie)?: Tak jako test ,ponieważ w ACT każdy to robił aby zobaczyć jak można się zachowywać 8. Ile dziennie możesz poświęcić czasu na obowiązki UBT: 3-4 h dziennie. // Raczej nie masz czasu i lecisz na rangi, nie byłeś w stanie nawet odpisać na wiadomości przy tworzeniu gazetki, masz totalnie w dupie wszystko i po prostu według mnie najważniejsza dla Ciebie jest świecąca się ranga, tyle ode mnie- kow1kk
 4. Sobota bo zawsze jakaś impreza jest ?
 5. @ kow1kkkow1kk ma rację ,1 spoko, ale 2 to kompletnie bez sensu . Wyobraź sobie po rozpędzeniu jak daleko będą skakac.
 6. Jakieś piknięcie takie żeby nie przeszkadzało to może być.
 7. 1.Na jakim serwie? 2.Poproś na Chacie ,żeby wbił jakiś admin a jeżeli nie to są aktywni multiadmini. 3. Tak jak powiedział ♕JAKE♕ złóż podanie jeżeli masz odpowiednią aktywność.
 8. Osobiście znam Mariusz i spoko ziomek. Mieszkał na Tysiącleciu. Pozdrawiam
×
×
 • Utwórz nowe...