Skocz do zawartości
Witaj Graczu, zabijaj jak leci z CS-POROBIENI
 • załóż nowe konto

♛ Qulix

 Grafik

♛ Qulix wygrał w ostatnim dniu 11 Wrzesień

♛ Qulix ma najbardziej lubianą zawartość!

2 obserwujących

O ♛ Qulix

Admin [DeathRun] DR
 • Urodziny 2004.03.18

Kontakt

 • Steam
 • Kilka słów o mnie
  Witam :3 Polecam wbić na ten kanał i zostawić Subskrypcje. Spokojnie Filmy pojawią się niebawem ;)
  https://www.youtube.com/channel/UCydaVimoyL49KYSyPDCDOUQ?view_as=subscriber

Informacje personalne

 • Miasto
  Toruń
 • Imie
  Damian
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

251 wyświetleń profilu
 1. Okej, dajmy przykład. Jeżeli w prawie nie byłoby napisane, że nie wolno zabijać człowieka, zabił byś go? - Jeżeli nie, to dobrze, bo masz swoje zasady, które przestrzegasz. Jeśli tak - to sorry ale jesteś mało rozgarniętą osobą jeżeli kierujesz się takim tokiem myślenia.
 2. ""To juz nie moja wina, ze Ci przeszkadzam" - gościu, lecisz na mój resp po wybraniu przez Jeden BH i zaczynasz mnie bić i blokować, to że nie ma czegoś w regulaminie, to nie znaczy że wolno to robić? - oczywiście, że nie, każdy zna swoje zasady, ale ty widocznie nie masz zasad.
 3. A więc tak, w regulaminie nie jest nic o tym napisane, ale należy również pamiętać iż regulamin nie był dawno edytowany. Kolejnym argumentem jest to, że Jake nie tylko walił kosą ale również blokował mnie, co ułatwiało Jeden zabicie mnie, dlatego go zabiłem, chciałem, żeby to była "czysta" walka na deagle (nie pestki) a to były ciosy poniżej pasa, myślę że każdemu by przeszkadzało gdyby na przykład 3-szy CT'ki nie będące w kolejce, nagle zaczęły Cię bić kosą w plecy oraz blokować, bo to jest na tej samej zasadzie. A pro po, to się właśnie zastanawiam czy nie powinien być taki punkt w regulaminie "Zakaz ogólnego przeszkadzania T", nie każdy miał podobną sytuację, ale takie zachowanie gracza potrafi mocno wejść na nerwy oraz jeżeli nie jesteś pierwszy w kolejce, to po co przeszkadzasz? Jest to ułatwiania zabicia T przez CT. Takie sytuacje się zdarzają, choć nie zawsze, jest to chamskie zachowanie ze strony Jake, że postanowił mi przeszkodzić i blokować aby Jeden miał "łatwego" fraga.
 4. @ Djabba DR Better resolution: https://imgur.com/a/2v9j5K7
 5. Starałem się zrobić napis taki jak tło, aby lepiej wyglądało.
 6. ♛ Qulix

  Q&A #18

  1. W jakim wieku zacząłeś i czy w ogóle piłeś alkohol/paliłeś tytoń? 2. Kiedy poznałeś pierwszą miłość (jak to wyglądało?) @ KaToChiKa Jailbreak 3. Ile miałeś lat gdy dostałeś prezent wartości +1000 zł? 4. Jesteś Pesymistą czy Optymistą? (Szklanka jest w pół pusta czy w pół pełna) 5. Uprawiasz sport? Jak tak to jaki?
 7. To jest k**wa zajebista piosenka... lubię takie piosenki ;D
×
×
 • Utwórz nowe...