Skocz do zawartości
Witaj na CS-Porobieni, zostań z nami na dłużej

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

It`s Okey.

Admin Only Mirage FFA

1 obserwujący

O It`s Okey.

 Kozak
 • Urodziny 2002.09.10

Informacje personalne

 • Imie
  Dawid
 • Nick
  It`s Okey.
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

680 wyświetleń profilu
 1. Idź ty, za te banie to ci będę naliczal jakiś hajs xD A co do rangi, Global
 2. Jestem na Tak. +Doświadczenie, +Wiek, +Składka, +Reklamy. Powodzenia
 3. Nick : It`s Okey. Wiek: 17. Steam ID: STEAM_1:1:224080943 Staż na serwerze: Parę miesięcy. Link do GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/It`s Okey./193.33.177.34:28045/ Czy dostałeś kiedyś mute/bana na serwerze?(Jeśli tak to podaj link do bansa/napisz dlaczego): Nie Ogólne doświadczenie w byciu adminem: Byłem na tej sieci adminem parę miesięcy, ale przez moją głupotę straciłem. Znajomość komend smx [1/10]: 6/10. Czy Jesteś w stanie płacić składki 10 zł co miesiąc?: Jestem. Oświadczasz znajomość regulaminów: Tak. Mutacja [ON/OFF]: On. Mikrofon (weryfikacja na TS3)? Oczywiście. Dlaczego właśnie Ty?: Lubię siec, fajna społeczność, dobrze mi się spędza tu czas. Mile mi się wchodzi na serwer, po szkole jak jestem w złym humorze, zazwyczaj wyjdę rozbawiony, a czasem zdenerwowany na grę . Ogólnie jestem osobą miłą, pomocną, przyjazną, a czasem denerwującą, jeśli wyznaczę cel, za wszelką cenę spróbuje wykonać, na siłę mej możliwości. Kilka słów od siebie: Tak jak wyżej mam na imię Dawid, 17 lat, pochodzę z woj. Dolnośląskiego. Chodzę do Szkoły 1-Technikum zawód, informatyk. Moje hobby, jest to w małym stopniu motoryzacja, interesuję się również tematyką o czołgach. No i oczywiście wolnych chwilach poklikać w komputer . Jeszcze coś od siebie: Chciałem cię @ beken jak i innych graczy tej serwerowni przeprosić za to, co zrobiłem. Przepraszam! 5 linków reklamujących sieć: 1. https://pochylnia.pl/topic/122577-cs-porobienipl/ 2. https://alkoskill.pl/topic/779-cs-porobienipl/ 3. https://multi-head.pl/topic/107040-cs-porobienipl/ 4. https://katujemy.eu/topic/41448-cs-porobienipl/ 5. http://cs-ultra.pl/topic/131039-cs-porobienipl/
 4. Na Tak. +Staż, +Spore Chęci, +Doświadczenie w roli, +Aktywny. Powodzonka
 5. Mordko, nie ten dział. Tutaj masz prawidłowy dział: https://cs-porobieni.pl/forum/437-prośby-o-odbanowanie/ A tutaj masz wzór do Prośby o Odbanowanie:
 6. 15/42/4/17/19/7 Potwierdzam!
 7. Jestem oczywiście na Tak. +Staż, +Doświadczenie, +Wiek, +Pomocny Nie wiem, co jeszcze napisać, ogólnie Wielkie Tak Powodzenia.
 8. Zmieniłeś Podanie na pełny wzór, ale bez reklam -Brak Reklam, -Mała ilość godzin rozegranych na serwerze (Słabe GT) +Wiek.
×
×
 • Utwórz nowe...