Skocz do zawartości
Witaj Graczu, zabijaj jak leci z CS-POROBIENI
 • załóż nowe konto

It`s Okey.

Admin Only Mirage FFA

O It`s Okey.

 Kozak
 • Urodziny 2002.09.10

Informacje personalne

 • Imie
  Dawid
 • Nick
  It`s Okey.
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

183 wyświetleń profilu
 1. Jestem oczywiście na tak, znam Batonika spoko mordka ogólnie: + Doświadczenie, + Podanie, + Staż, + Reklamy. Powodzonka. :]
 2. Ja to tylko Polskie Pioseneczki słucham a Tutaj Moje klimaciki
 3. Propozycja wręcz genialna, z jednym minusem, że gracze non-prime, ucierpią na tym. Lecz fajnie było by, jak Mark napisał " Jakby to się sprawdziło, to fajnie też by było, żeby przez jakiś tam okres przed wprowadzaniem poinformować ( Komunikat na czacie ) wszystkich graczy, że takie coś wchodzi w życie serwera.
 4. Cs Go, choć jak miałem starego kompa, wolałem 1.6 Zalukaj/Cda?
 5. 1. Nick: It`s Okey. 2. Wiek: Kobiety nie pyta się o wiek. 3. Dlaczego ty masz zostać kozakiem?: Bo lubię kolorek, taki jaki ma kozak. 4. Coś od siebie: Coś poszło nie tak i zakazano mi pisać " Coś od siebie ". 5. Odpowiedz na pytania: 1. Który z królów Polski stał do dołu nogami? - Ten który się napił za czterech. 2. Rybak złowił leszcza o długości 50 cm, głowa jego była długości 10 cm, ogon 11, a grzbiet miał tyle długości, ile pozostało centymetrów. Ile ważył kilogramowy leszcz? - Za trudna ta matematyka, ale stawiam, że -10kg. 3. Czym się mówi: rękami czy rękoma? - Ne, ne. Mówi się "Uduszę gołyma rycoma" 4. W jaki sposób witają się papieże? - Cześć i Czołem. 5. Polski baran stoi na granicy polsko-czeskiej. Czyje będzie mleko? - Sam jesteś baran, a mleko będzie moje! 6. Przy dwóch rękach masz 10 palców. Ile palców masz u 10-ciu rąk? - Milion pięćset sto dziewięćset. 7. Ile zwierząt Abel zabrał na arkę? - Hmm. Tylko mnie, czyli jedno. 8. W którym miesiącu rodzi się najwięcej dzieci? - Hmm Dzieci mają dzieci, ale nie wiem gdzie dokładnie. 9. Jakie zęby pojawiają się u ludzi najpóźniej? - Te które zostaną późno wybite. 10. Na płocie siedzi 10 wron. Myśliwi zastrzelili 7 reszta uciekła, ile zostało? 7, ponieważ zostali zestrzeleni i się przemienili w duszki. :D 11. Jesteś pilotem samolotu, w Rzeszowie wysiadło 5 osób, w Krakowie 25. Ile lat ma pilot? - Po raz kolejny piszę. Kobiety nie pyta się o wiek! 12. Na jakiej trąbie nie można zagrać? - Na tej co ją zapchasz. 13. Jakie zęby pojawiają się u ludzi najszybciej? - Te które zostały wcześniej wybite. 14. Kto zabił Kaina? @ Fighter FFA 15. W autobusie jechało 70 osób. Na pierwszym przystanku wysiadły 4. Na drugim wysiadło 20 a wsiadło 15. Na kolejnym przystanku wsiadło 7 osób. Na kolejnym przystanku wysiadło 12 a wsiadły 3. Na następnym wsiadło 15 a wysiadły 4osoby. Ile było przystanków? Tak w ogóle byliśmy chociaż na jednym z nich?
 6. Hmm.. Nie grałem wtedy bo sprawdzałem graczy i dostałem zgłoszenie od gracza, że Monia ma wh, więc sprawdziłem podejrzewałem sam, bo dziwnie mierzyła, ciągle wcelowana więc uznałem to za wh. Reszta należy od ubteam, to od nich zależy czy dostanie ub.
 7. Hmm.. Podobno od Coli w głowie się .... Więc Pepsi xD
 8. Podczas gdy wbijesz na serwerze ffa np : Silver 3, wyjdziesz, ponownie wejdziesz to znika ranga *Punkty.
 9. 1. CZ75 2. CZ75 3. Usp 4. M4A4 5. Deagle
×
×
 • Utwórz nowe...