Skocz do zawartości
Witaj na CS-Porobieni, zostań z nami na dłużej

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat
Moderator

kajo220

 Moderator

kajo220 wygrał w ostatnim dniu 5 Grudzień

kajo220 ma najbardziej lubianą zawartość!

O kajo220

 Admin TS3
 Donator
 Multi Admin
 Opiekun Serwera
 Redaktor
UB Team

Kontakt

Informacje personalne

 • Miasto
  Zgorzelec/Görlitz
 • Imie
  Kacper
 • Nick
  ✪ kajo220
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Snapchat
  x_kajoo

Ostatnio na profilu byli

7 572 wyświetleń profilu
 1. Zgodzisz się z tym, że w obecnych czasach wszystko można kupić za pieniądze? Pytanie od Wuj3k 1vs1
 2. Problem może pojawić się na dużych mapach gdzie dobiegnięcie do siebie, a następnie trafienie zajmuje mnóstwo czasu. W większości przypadków takie rundy będą kończone remisami. Poza tym pomysł fajny, który urozmaici rozgrywkę i da frajdę osobą, które nie przyszły tylko try hardować.
 3. I nie można było tak od razu? Nick w najbliższym czasie zostanie zmieniony.
 4. Wyjechać z tego kraju, ale bez żadnych konkretów. Los pokaże, pewne jest tylko, że nie będę gnił w tej Polsce.
 5. Po pierwsze skarga w złym dziale. Po drugie ban był w 100% słuszny jeśli dał FreeRun'a, a Ty nie wykonałeś jego życzenia. Po trzecie zero jakichkolwiek dowodów czy konkretów. Żadnych screenshotów, demek tylko puste słowa. Jako iż opiekun serwera nawet nie może zamknąć tematu w tym dziale, to ja to zrobię. Jeśli wciąż uważasz, że virtual zawinił napisz nową skargą w odpowiednim dziale popartą odpowiednimi dowodami.
 6. Ten temat został zamknięty. Prawdopodobnie został on przedawniony, wyjaśniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie. Z poważaniem, Administracja Cs-Porobieni.pl
 7. Po prostu spędził ten czas z bliskimi mi osobami.
 8. kajo220

  Karaoke v3

  Może inaczej. Żeby choć odrobinę zachęcić do udziału, mogę zaproponować, że przeleje na cel wybrany przez wygranego dwa razy tyle, ile osób brało udział (śpiewało).
 9. Jak chcecie dajcie Warna, z chęcią go odrobię, ale muszę się tu wypowiedzieć, a wcześniej nie moglem. Druga zmiana jest totalnie bezsensowna. Nikt nie będzie się tam udzielał. Zostały i tak tam wprowadzone ograniczenia. Juz forum nie tętni życiem jakoś mocno, a co dopiero po usunięciu zabaw. To jest forum które nie ma na celu nabijanie sobie głupich postów na profilu tylko integrację ludzi i dobra zabawę, a czymś takim zniechęcacie. Liczba postów i tak nie zmienia nic przy podaniach. Jak ktoś spamuje w zabawach to wiele mu to nie da. Taki dragon może nasrał kilkaset postów i jak skończył? Mając 900 treści i reputację spamera który nic nie wnosi. Nikomu to nie przeszkadzała gruby nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma, zajmuj się tym czym powinieneś albo idź pobiegać na lepsze wyjdzie. Jak są błędy to sry nie mam jak ich przeczytać i poprawić.
 10. kajo220

  Karaoke v3

  Mnie nie ma przez cały ten weekend, więc dyszkę mogę dać
 11. Serwerek retake i więszke zainteresowanie siecią ze strony wyższeeeej administracji
×
×
 • Utwórz nowe...