Skocz do zawartości
Witaj Graczu, zabijaj jak leci z CS-POROBIENI
 • załóż nowe konto
UB Team

kajo220

UB Team

kajo220 wygrał w ostatnim dniu 13 Październik

kajo220 ma najbardziej lubianą zawartość!

O kajo220

 Admin TS3
 Donator
 Multi Admin
 Opiekun Serwera

Kontakt

Informacje personalne

 • Miasto
  Zgorzelec/Görlitz
 • Imie
  Kacper
 • Nick
  ✪ kajo220
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Snapchat
  x_kajoo

Ostatnio na profilu byli

6 067 wyświetleń profilu
 1. Dwóch członków UBTeamu oraz administrator oglądał twoją grę przez dłuższy czas i stwierdziliśmy, że cheatujesz, więc nie ma sensu oglądać demek. Ban nie był za pojedyncza akcję, lecz za całokształt Ten temat został zamknięty. Prawdopodobnie został on przedawniony, wyjaśniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie. Z poważaniem, Administracja Cs-Porobieni.pl
 2. Odwołania, w których nie zostanie zastosowany wzór lub nie będzie poszczególnych informacji, bez których jego rozpatrzenie będzie utrudnione lub niemożliwe będą automatycznie odrzucane. Tu masz link do wzoru:
 3. VIP się marnuje nie bez powodu. Nit nie kazał Ci się buntować i faworyzować. Bana i tak skróciłem o jeden dzień, ale przy kolejnym odwołaniu czas trwania wróci do początkowego stanu.
 4. Nie zastosowałeś się do wzoru i nie wiem czemu ubzdurałeś sobie, że to ja Ci dałem bana za zduplikowane konto, kiedy zrobił to bot, ale masz już ub.
 5. Najlepiej posługuje się i najbardziej lubię angielski, ale najczęściej, bo praktycznie codziennie używam niemieckiego, którego nienawidzę.
 6. Odwołania, w których nie zostanie zastosowany wzór lub nie będzie poszczególnych informacji, bez których jego rozpatrzenie będzie utrudnione lub niemożliwe będą automatycznie odrzucane. Ten temat został zamknięty. Prawdopodobnie został on przedawniony, wyjaśniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie. Z poważaniem, Administracja Cs-Porobieni.pl
×
×
 • Utwórz nowe...