Skocz do zawartości
Witaj na CS-Porobieni, zostań z nami na dłużej

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat
Junior Admin

kajo220

Junior Admin

Wszystko napisane przez kajo220

 1. Ten temat został zamknięty. Prawdopodobnie został on przedawniony, wyjaśniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie. Z poważaniem, Administracja Cs-Porobieni.pl
 2. Nick: W,-Kamil武士 Serwer: Only AWP Awans/Degradacja: Degradacja Powód: Rezygnacja
 3. kajo220

  Zabawy

  Dział Zabawy przeznaczony jest do chociaż minimalnej integracji naszej społeczności, zabicia czasu, a dla niektórych wyłącznie do nabicia postów. Niezależnie z jakiego powodu tu trafiłeś/aś obowiązują następujące zasady: ● Nie dublujemy postów (tzn. nie odpowiadamy samemu sobie). ● W każdej zabawie możemy wypowiedzieć się maksymalnie raz dziennie. ● Każdy użytkownik forum może dodać własną zabawę, po prostu tworząc nowy temat i opisując w nim swój zamysł. Zabawa zostanie wprowadzona dopiero po zaakceptowaniu jej przez członka redakcji. ● Wszystkie pozostałe zasady z Regulaminu Forum. Nieprzestrzeganie tych zasad może skutkować warnem lub odebraniem permisji do wypowiadania się w dziale redakcji!
 4. Ten temat został zamknięty. Prawdopodobnie został on przedawniony, wyjaśniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie. Z poważaniem, Administracja Cs-Porobieni.pl
 5. Ten temat został zamknięty. Prawdopodobnie został on przedawniony, wyjaśniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie. Z poważaniem, Administracja Cs-Porobieni.pl
 6. Zmienione. Ten temat został zamknięty. Prawdopodobnie został on przedawniony, wyjaśniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie. Z poważaniem, Administracja Cs-Porobieni.pl
 7. Proste, że tak. Drugi fizz eune, tuż po mnie.
 8. Od dnia jutrzejszego będę częściej dostępny na forum i w sprawach rang zapraszam na PW z niezbędnymi informacjami.

  Urlop dalej mam, ale tyczy się on tylko csa. Nie mam na niego ani czasu, ani ochoty. Piszę to żeby uniknąć jakże lubianego terminu na tej sieci, którym jest "faworka" - nie gra, a ma admina.

  1. Sobiewski

    Sobiewski

   Zobacz nie gra, a admina ma

  2. kow1kk

   kow1kk

   Gdzie mogę napisać podanie na admina??

 9. Jako iż jestem sprzedajną szmatą to kroczę przez życie z mottem: wszystko ma swoją cenę.
 10. Dzień dobry chciałem prosić o zastosowanie się do wzoru odwołania od bana. Odwołania, w których nie zostanie zastosowany wzór lub nie będzie poszczególnych informacji, bez których jego rozpatrzenie będzie utrudnione lub niemożliwe będą automatycznie odrzucane.
 11. Nick: Koyot Serwer: FFA Awans/Degradacja: Degradacja, bez możliwości powrotu Powód: Posiadanie admina na innej sieci + reklamowanie jej.
 12. Poza tym zrozumcie że mamy ponad 20 serwerów do ogarnięcia oraz wiele rzeczy o których istnieniu nawet nie wiecie. Gdybym ostatecznie dostał tą wiadomość od opiekuna o którą prosiłem, na pewno byłyby większe szanse na wprowadzenie zmian. Nie będę sam przeglądał waszych propozycji map zwłaszcza że nie znam się na deathrunie. Obiecuję że osobiście załatwię dodanie map na każdy serwer jeśli dostanę prywatną wiadomość od opiekuna z dokładnie rozpisanymi mapami i źródłami do nich. Również chcemy abyrozgrywka była jak najbardziej urozmaicona i żeby serwer się rozwijał, ale musicie nam pomagać, a nie tylko wymagać. Podsumowując jeśli któryś opiekun chcę dodać/usunąć jakieś mapy z serwera zapraszam z konkretnymi postanowieniami na PW.
 13. Ban już wygasł, ale wedle twojego życzenia usunąłem go w ogóle z historii.
 14. Wbij jutro (sobota) na tsa to Ci wyjaśnię, żeby nie robić spamu na forum.
 15. Nie było to celowe działanie. Plugin po prostu się posypał lub nie został zaktualizowany. Jest to przydatna, wręcz niezbędna komenda, więc postaramy się aby działała jak najszybciej. Dzięki za informacje.
 16. Jeśli jesteś przekonany, że prawidłowo wgrałeś skrypt, plugin, translacje oraz config, i podałeś dobre ścieżki do piosenek, które również prawidłowo wgrałeś to problem może leżeć wyłącznie po stronie źle skonfigurowanego serwera FastDL, który odpowiada za pobieranie plików podczas wchodzenia na serwer. Jeśli serwer masz wykupiony na pukawce, to oferują oni własne serwery FastDL, które należy wyłącznie włączyć i skonfigurować, natomiast na pozostałych hostingach nie wiem jak to wygląda. Jeśli serwer masz na własnej maszynie, to jedyną opcją jest, że źle wgrałeś plugin, bądź muzykę, bo jakby nie patrzeć wszystkie niezbędne pliki masz już na komputerze.
 17. kajo220

  1v11

  Darmowego gifta z chęcią zgarnę.
 18. Interesuje się freestylem od dłuższego czasu i od 2017 byłem na każdej walce półfinałowej i finałowej wbw. Bitwy o południe jedynie na YT. Co do uczestników, to akurat za rybą nie przepadam. Mikser, bober, kaz to bardziej mój styl. Ale i tak poziom wszystkich bitew był okej.
 19. Tak na przyszłość reklamy wrzucaj do odpowiednich działów, a nie do losowych, przez co nierzadko jesteśmy dodawani na czarną listę. Warn zdjęty.
 20. Trzecie podanie w ciągu godziny + tragiczna aktywność w ciągu ostatniego miesiąca na serwerze.
 21. @ It's me KR AWP #3 Posty tego typu zostaw moderacji i wyżej, powinieneś dostać za to warna. @ TSM_Target Wziąłeś wzór z szybkiej rekrutacji i napisałeś zwykłe podanie...
 22. Totalnie zły dział, brak wzoru, brak podstawowych wymagań. Tu masz link do postu z informacjami o rekrutacji. LINK Ten temat został zamknięty. Prawdopodobnie został on przedawniony, wyjaśniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie. Z poważaniem, Administracja Cs-Porobieni.pl
×
×
 • Utwórz nowe...