Skocz do zawartości
Witaj na CS-Porobieni, zostań z nami na dłużej

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

ForPerfecT

Admin Only Mirage#3

O ForPerfecT

 • Urodziny 1999.05.12

Kontakt

Informacje personalne

 • Miasto
  Rzeszów
 • Imie
  Mateusz
 • Nick
  ForPerfecT.
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Snapchat
  forperfectt

Ostatnio na profilu byli

287 wyświetleń profilu
 1. Nie lubię kurczaka,wolę indyka.
 2. Nie zmieniłbym.Podoba mi się jakie mam ;D
 3. A oglądam sobie chłopaków bo mi kazano. ;D
 4. Twój nick z gry: ✔ForPerfecT. Nick gracza/admina oskarżonego:KrimS (na forum TKZetoR) Data i godzina zdarzenia:Jest to najmniej ważne.Chodzi o całokształt. Opis całej sytuacji:Więc zacznijmy od początku. Po pierwsze forum.Praktycznie nieobecny. Po drugie znajomość smx taka sobie.Ma problemy z podstawami.Byłem przy rozmowie ze znajomości smx więc wiem co mówię. Po trzecie @ KaToChiKa prosiła mnie bym go pilnował/pomagał.Próbowałem mówić co ma robić,tłumaczyłem to w zamian dostałem tekst typu "Za kogo ty się uważasz. Dla mnie jesteś tylko adminem." Po czwarte jak jestem na serwerze to nie widziałem,żeby jakkolwiek próbował pomóc.Wszystkimi zgłoszeniami musiałem zajmować się ja.(Tutaj akurat to nie ma problemu bo wole oglądać niż grać,ale podstawy typu kultura/mikrofon były pomijane). Po piąte nie pomaga a jeszcze utrudnia mi prace co będzie słychać w załączonym demku. Po szóste ludzie na serwerze podzielili się w dziwny sposób.Niektórzy uważają Zetora za najlepszego admina jaki był (bo nie banuje/wtóruje złemu zachowaniu). Natomiast mnie traktują jako tego złego,bo robię swoje i nie ograniczam się w banowaniu Inni zaś tylko wejdę na serwer mówią o wreszcie ktoś przyszedł bo Zetor nic nie robi.Dzisiaj popytałem parę osób to otrzymałem na pw screeny jak bawił się menu admina. (Pisałem już post na ten temat,chyba go nie czytał[screen od gracza również załączony w dowodach]). Po siódme łamie regulamin (Oświadczasz znajomość regulaminów:tak|W podaniu napisał że zna regulamin) np. dzisiaj wchodzi sobie na serwer,gra ze dwie rundy i słyszę tekst: "Gra ktoś mm`a?"tym samym łamie punkt 9. Zabrania się proponowania graczom wyjścia z serwera. (np proponowania zagrania turnieja). Dowody/uzasadnienie: https://imgur.com/a/nObvz9B / https://plays.tv/video/5dcafb73bd5889ad30/zetor- / https://plays.tv/video/5dc338fbeac018d284/ja-pier**le Też cię kocham @ TKZetoR ale nie zamierzam dłużej nadstawiać tyłka i cię niańczyć.Jeśli zostaniesz to mam nadzieję że będziemy się mijać na serwerze, Proszę również by @ KaToChiKa powiedziała co wie,i co sądzi natomiast chcę zaznaczyć by to @ kow1kkpodjął ostateczną decyzję,bo Kato ma za dobre serce. Jeśli przeprowadzana będzie rozmowa z oskarżonym chce przy tym być.
 5. 24 bo pracuje.Chyba że siedzę z Tobą na tsie to o 3;30 xD
 6. -konto pod podanie -zły wzór -wypowiedź we własnym podaniu Na nie @ PoIak @ Invisible
 7. @ kajo220 Zapraszam do lektury Proszę Cie bardzo.Z racji tego,że dema z mirage nie działają jakoś sobie poradziłem Link do demka (sory zapomniałem wyłączyć mikrofon i muzyke na początku): https://plays.tv/video/5dc496313590d7f130 Więc tak oto jest mój rozpis demka; Runda 2-1;45 Nie jestem pewnien ale załóżmy,że słyszał pałace.Niech będzie.Dlatego podał takie info. Runda 3-Nic nadzwyczajnego.Timingowe cofnięcie z pałacu(raczej normalne w tej grze).Kłopoty strzeleckie. Runda 4-Zwykła śmierć na rampie. Runda 5-Niezwykle dziwne zachowanie,biegniesz sobie B,nie wskakujesz nawet na auto sprawdzić domku po czym nagle wracasz na A. 1;23-Stoisz wcelowany z awp tak aby widzieć co robi gość przy schodach oraz pałac.Pickujesz rampe okej. Runda 6-1;47:Wskakujesz na skrzynke przy tickecie.Próbujesz wskoczyć wyżej ale zauważasz,że masz przeciwnika już blisko na rampie,który zaraz cię picknie,więc zostajesz niżej na boxie. 1;35-1;33 Co to był za ruch myszką? Nie wiedziałeś czy biegnie za smoke czy na respie terro ? 0;50-Nie masz prawa wiedzieć że paka jest za palącą,mimo wszystko stoisz wcelowany właśnie w palące wodząc celownikiem po rywalu.Broisz pakę koniec rundy. Runda 7-Teraz biegniesz B i wkakujesz na auto jak normalny człowiek.Runda bez histrii chociaż nie podoba mi się pozycjonowanie twojego celownika,nie jest ono normalne.Wygląda jakbyś chciał zobaczyć co sie dzieje na mapie. Runda 8-1;32-Jak wskakujesz na skrzynke przy tickecie jakiś dziwny ruch myszką w stronę pałacu?Przestraszyłeś się,że picknie za szybko? 1;07-Co to za machnięcie na ziomeczka za drewnem w konekcie?Nie wiedziałeś o nim już chciałeś zabijać ale się powstrzymałeś. 0;38-Czemu wodzisz celownikiem za gościem do jungli? A jaki jest werdykt? Moim zdaniem grasz odpalony.Próbujesz się kryć ale przede mną Ci się nie udało chyba że ktoś z UBTeam uzna inaczej. Generalnie za dużo jest zbiegów okoliczności i przypadku w twojej grze.
 8. Potwierdzam 6,14,24,28,32,36
 9. @ AplaouZPiszemy "skąd" byczku popraw sobie . 1.Jak znajdujesz czas żeby pogodzić życie z siecią? 2.Czym się zajmujesz? 3.Gdzie widzisz się za 5 lat?
 10. Jednego sprzedaje, drugim się wożę.
×
×
 • Utwórz nowe...