Skocz do zawartości
Witaj na CS-Porobieni, zostań z nami na dłużej

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

freakly

 V.I.P

O freakly

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Proponuję wyciągać konsekwencje z "samowolki" niż zabieranie funkcji, która może się przydać w niektórych przypadkach.
  2. Witaj freakly, Dziękujemy za dotacje w wysokości 11,00 zł. Pomoże to nam w utrzymaniu serwerów i forum na najwyższym poziomie. Dziękujemy CS-Porobieni.pl
  3. Proponuję zamieścić nowe mapy, ponieważ króluje ich tylko parę i cała rozgrywka kręci się wokół nich. Potrzebne jest trochę odświeżenie. Przy okazji proponuję wymienić jeszcze muzykę podczas końca rundy oraz usunięcie rękawiczek które się bugują.
  4. Podanie w miarę okej oraz jesteś widoczny na serwerze. Jedyny minus to twoje podejście mówiąc dookoła wszystkim, że zaraz go i tak będziesz miał. Jestem na tak i życzę powodzenia.
  5. Nick: freakly Wiek (min.16): 21 Steam ID: STEAM_0:1:232021192 Staż na serwerze: Dwa tygodnie. Twój link do GT: https://www.gametracker.com/player/freakly/193.33.177.34:27040/ Znajomość komend smx [1/10]: 7 Czy Jesteś w stanie płacić składki 10 zł co miesiąc?: Oczywiście. Oświadczasz znajomość regulaminów: Oczywiście. Mutacja [ON/OFF]: Proste, że jest. Mikrofon?: Ta.
  6. Za drugą propozycją jestem za, byłem sam tego świadkiem i byłem w takiej sytuacji, że po prostu nie dało się dojść do CT. Propozycja 3 również warta uwagi. Jestem za.
  7. Nick: freakly Wiek (min.16): 21 Steam ID: STEAM_0:1:232021192 Staż na serwerze: Do tygodnia Twój link do GT: https://www.gametracker.com/player/freakly/193.33.177.34:27040/ Znajomość komend smx [1/10]: 7 Czy Jesteś w stanie płacić składki 10 zł co miesiąc?: Oczywiście. Oświadczasz znajomość regulaminów: Oczywiście. Mutacja [ON/OFF]: Proste, że jest. Mikrofon?: Ta.
  8. 1. Nick: freakly 2. Wiek: 21 3. Dlaczego ty masz zostać kozakiem?: Bo jestem już stary, chcę jeszcze to przeżyć. 4. Coś od siebie: Bywam czasem śmieszny. 5. Odpowiedz na pytania: 1. Który z królów Polski stał do dołu nogami?: Pietruszka. 2. Rybak złowił leszcza o długości 50 cm, głowa jego była długości 10 cm, ogon 11, a grzbiet miał tyle długości, ile pozostało centymetrów. Ile ważył kilogramowy leszcz?: Kilogram chyba. 3. Czym się mówi: rękami czy rękoma?: Rękami. 4. W jaki sposób witają się papieże? Papież jest tylko jeden. 5. Polski baran stoi na granicy polsko-czeskiej. Czyje będzie mleko? Barana XD 6. Przy dwóch rękach masz 10 palców. Ile palców masz u 10-ciu rąk? Nie wiem, za stary jestem na liczenie. 7. Ile zwierząt Abel zabrał na arkę? Osiemdziesiąt cztery. 8. W którym miesiącu rodzi się najwięcej dzieci? W dziewiątym 9. Jakie zęby pojawiają się u ludzi najpóźniej? Sztuczne XD 10. Na płocie siedzi 10 wron. Myśliwi zastrzelili 7 reszta uciekła, ile zostało?: Siedem 11. Jesteś pilotem samolotu, w Rzeszowie wysiadło 5 osób, w Krakowie 25. Ile lat ma pilot? 21 12. Na jakiej trąbie nie można zagrać? Trąbie słonia xD 13. Jakie zęby pojawiają się u ludzi najszybciej? Żółte 14. Kto zabił Kaina? Ja 15. W autobusie jechało 70 osób. Na pierwszym przystanku wysiadły 4. Na drugim wysiadło 20 a wsiadło 15. Na kolejnym przystanku wsiadło 7 osób. Na kolejnym przystanku wysiadło 12 a wsiadły 3. Na następnym wsiadło 15 a wysiadły 4osoby. Ile było przystanków?: Pięc, łatwo xD
  9. Tytuł zmiany: Propozycja odnośnie zmiany maksymalnego zdrowia. Co to jest za zmiana: Proponuję aby zmienić maksymalną ilość zdrowia do zdobycia z 500HP na 400HP. Powinien być balans nad wyborem, mając 200lvl ładujesz w HP maksymalnie bo wiadomo, że osoba mająca taką ilość jest nie do zabicia 1v1. Gracz powinien bardziej myśleć nad wyborem innych ulepszeń a HP jest zbyt mocne. Dzięki temu również będzie możliwość zabić lepszego lvlem gracza od siebie strzałem w głowe z AWP. Link (nie jest wymagany):
×
×
  • Utwórz nowe...