Skocz do zawartości
Witaj na CS-Porobieni, zostań z nami na dłużej

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

porobieni się zmieniają!

nowa odsłona forum, dostosowana pod każdego!

Zobacz temat

BlueMooN

Użytkownik

O BlueMooN

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. 1. Nick na który została nałożona kara : BlueMooN 2. Steam ID : STEAM_1:0:511922146 3. Administrator, który nałożył karę : envo 4. Link do Sourcebana : https://sb.cs-porobieni.pl/index.php?p=banlist&searchText=BlueMooN&Submit=Szukaj 5. Opis Sytuacji : Grając na serwerze nagminnie prosiłem o monety aż wkońcu zostałem permanentnie zmutowany. 6. Coś od siebie : Przepraszam za tę sytuacje obiecuje, że się to nigdy nie powtórzy mam nadzieje, że dostanę szanse.
  2. 1. Nick na który została nałożona kara : BlueMooN 2. Steam ID : STEAM_1:0:511922146 3. Administrator, który nałożył karę : Zbanowany zostałem przez envo po 4 dniach dostałem unbana i zbanował mnie Jake 4. Link do Sourcebana : https://sb.cs-porobieni.pl/index.php?p=banlist&searchText=BlueMooN&Submit=Szukaj 5. Opis Sytuacji : Grałem na serwerze i zacząłem prosić o monety, zostałem permanentnie zmutowany, wkurzyłem się i zacząłem wyzywać administrację serwera. 6. Coś od siebie : Bardzo przepraszam za tę sytuację obiecuje, że się to nigdy nie powtórzy mam nadzieje, że dostanę szanse.
  3. Po co mam dawać jakieś linki do demka dałem wam mapę godzinę to chyba możecie sobie sprawdzić sami
  4. 1. Nick osoby oskarżonej : Furion 2. Steam ID osoby oskarżonej : Steam_ID: 0:0:444701214 3. Steam ID osoby zgłaszającej :Steam_ID: 0:0:511922146 4.Data zajścia : 09-09-2019 20:01 5.Mapa : deathrun_wolfestein nie wiem dokładnie jak się ta mapa nazywa 6. Opis sytuacji : Gram sobie normalnie a nagle dostaje bana na 3h i 20min z powodem ,, Odpalanie pułapek jako CT" a ja nic takiego nie zrobiłem tylko szukałem terrorysty żeby go zabić a jak kolega Piotrek1337 napisał do Furiona żeby sprawdził demko to powiedział ,, Wyjebane " przynajmniej tak powiedział Piotrek. 7. Coś od siebie : Prosze o szybkie wyjaśnienie sytacji bo chce sobie pograć na serwerze XD.
×
×
  • Utwórz nowe...