Skocz do zawartości
⚙️ NOWY SERWER CS2 DEATHRUN+KLASY ⚙️ ×
⚙️ NOWY SERWER CS2 DEATHRUN+KLASY ⚙️
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Przyjęte] [UB Team] MenT0S

MenT0S

Rekomendowane odpowiedzi

• Ban na podania

1. Imię: Adrian. 
2. Nick: MenT0S
3. Wiek: 20 lat. 
4. Kontakt Steam: https://steamcommunity.com/id/mentoslegend/
5. Doświadczenie: Spore, byłem na tej randze jak i na wyższych, zawsze starałem się pomagać administracji jak i ekipie UBT. Do tego jestem adminem naszego mirage, banuje przeważnie graczy za cheatowanie i odwołań na horyzoncie nie widać, więc myślę, że te doświadczenie na jakimś poziomie jest. 
6. Dlaczego właśnie ty?: Jestem aktywny na forum, ts3, siedzę praktycznie cały czas. Myślę, że ekipa ubt mnie dość zna, jak i administracja forum. Jestem pracowitą osobą, zaangażowana, gdy dostaje jakieś zadanie zawsze staram się je wykonać na 110%, niektórzy mi mówią, a tam lecisz na rangi, a ja po prostu lubię pomagać, lubię pracować w grupie. Składam 3 podanie na tą posadę więc mi zależy ;3
7. Czy kiedykolwiek używałeś czitów (Tak/Nie)?: zaczynając od bezpłatnych kończąc na płatnych różnego rodzaju. 
8. Czy kiedykolwiek dawałeś UB/BANA poprzez stronę Sourcebans (Tak/Nie)? Oczywiście, wiele razy. 
9. Co twoim zdaniem powinien robić UBT: Na pewno być aktywnym w swoim dziale, rozpatrywać szybko odwołania, skargi, pomoc użytkownika forum w razie pytań na temat odwołania, skargi na danego gracza. 

• Użytkownik

Dodam coś od siebie: 

+ widze mentosa na Ts jak i na forum udziela się ładnie 

+ Zawsze chętny do pomocy 

+ Wiek 

+ Admin mirage więc myślę że wie jak odróżnić Chestera od normalnego gracza 

Skromnym zdaniem jestem na tak widziałbym go w tej roli.

Pozdrawiam

• Zasłużony

Powiem to co myślę a więc były odwołania od Twoich banów, na serwerze widziałem, że czasami miałeś problem z rozróżnieniem graczy i boje się, że na demkach bodajże 16tick nie poradzisz sobie ale miejmy nadzieję, że się mylę. 

Zależy ci na tej randze i widać, że się starasz. 

+wiek 

+aktywny

+pomocny 😉 

Jestem na tak 

Ps. Te problemy z rozróźnieniem były ponad miesiąc temu. 

• Stały bywalec

Ale, że Mentos na każdą range? A teraz tak poważnie, znam go od ponad roku i wiem, że chłopak lubi zajmować się UB i odwołaniami od banów/mute'ów da sobie rade. Za każdym razem gdy nie jest w pracy siedzę z nim na ts i serwerze, więc widać, żę to lubi i wywiąże się ze wszystkich obowiązków. Jestem na tak
+wiek 
+doświadczenie
+Chęci
+sb
+cheaty (jak kolwiek to brzmi)

• Zasłużony

Jestem takiego samego zdania co Neekeri, zależy ci na tej randze, doświadczenie masz, dużo aktywny jak i pomocny. Znajomość wszelkich wspomagaczy.

+Chętny do Pomocy,

+Wiek,

+Często Aktywny,

+Styczność z daną funkcją.

Jestem na Tak. Powodzonka 😉 

• V.I.P

Jestem na tak 

+Wiek 

+Doświadczenie 

+Chęci

Co ja mogę tu powiedzieć  @ MenT0S jest pracowitą osobą która nie obawia się żadnego zadania myślę że sobie poradzi bez żadnego problemu. No i do tego jest zaangażowany zarówno na tsie jak i na forum.

• Stały bywalec

zgłoś się do jakiegoś j@ w celu nadania uprawnień

Gratulujemy! Twoje podanie zostało przyjęte. Zgłoś się do @ Administrator lub @ Junior Admin w celu nadania rang i ewentualnego opłacenia składki.

1421586488_podanieprzyjete.png.d33525cec4167285cc8a228534f1fb08.png.72774ce7716e5abe05c7fed4f8b88439.png

Z poważaniem,

Administracja Cs-Porobieni.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...