Skocz do zawartości
⚙️ NOWY SERWER CS2 DEATHRUN+KLASY ⚙️ ×
⚙️ NOWY SERWER CS2 DEATHRUN+KLASY ⚙️
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Odrzucone][UB Team] Jacob

Jacob

Rekomendowane odpowiedzi

• Legenda
  • Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.

1. Imię: Kuba

2. Nick: Jacob

3. Wiek: 18

4. Kontakt Steam: STEAM

5. Doświadczenie: Jako tako doświadczenia nie mam jeśli chodzi o UBT i ogarnianie SBka. Także było by to moje pierwsze spotkanie .

6. Dlaczego właśnie ty?: Ogólnie na sieci jestem od przełomu 2k18/19 nawet już nie pamiętam, zaczynałem od admina surfa aż do opiekuna owego serwera. Nie było ze mną żadnych problemów, skarg

ani innych zażaleń. Teraz gdy jestem już tylko zwykłym użytkownikiem, nadal staram się pomagać i tylko gdy wbije ktoś z jakimś pytaniem to albo próbuję pomóc albo odsyłam do wyższej administracji, ale nie zostawiam 

takiej osoby na lodzie . Demka odpalać umiem nie jest to żaden problem, jestem też miły i kulturalny i to właśnie te cechy charakteru pomogą mi w komunikacji z innymi użytkownikami którzy będą potrzebować pomocy 

z nadaniem jakiegoś bana bądź choćby napisania odwołania na forum.

7. Czy kiedykolwiek używałeś czitów (Tak/Nie)?: Zdarzyło się i to nie raz.

8. Czy kiedykolwiek dawałeś UB/BANA poprzez stronę Sourcebans (Tak/Nie)?  Nigdy nie miałem okazji korzystać z Sbka w jakikolwiek sposób.

9. Co twoim zdaniem powinien robić UBT: Pomagać. Nie tylko innym członkom UBT ale również samym graczom, a także adminom, którzy nie są pewni swojej decyzji. Jeśli jeden z członków nie jest

pewny swojej decyzji najlepiej się poradzić innych osób z UBT.

Edytowane przez Adaś

• Stały bywalec

Twoje podanie zostało odrzucone. Przykładowe powody odrzucenia podania: 
- Nie spełniałeś/aś wszystkich wymagań 
- Posiadałeś/aś warna na koncie w trakcie pisania podania
- Wypowiedziałeś/aś sie pod swoim podaniem
- Od ostatniego podania nie minęło 7 dni
- Osoba rozpatrująca podanie zdecydowała, że na ten moment nie potrzebujemy więcej osób na tej randze. 
Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją osoby sprawdzającej, zgłoś post, a administracja rozpatrzy podanie ponownie. 

1565335311_podanieodrzucone.png.46770a136ae25491acf1f88dc39c5698.png.ea3f22db18c68ff22126af2d139dc115.png

Z poważaniem,

Administracja Cs-Porobieni.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...