Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Przyjęte] [UB Team] Zousik

The ZOUSE

Rekomendowane odpowiedzi

• Stały bywalec

1. Imię: Mathew

2. Nick: Zouse/The Zouse

3. Wiek: 16

4. Kontakt Steam: https://steamcommunity.com/id/TheZOUSE/

5. Doświadczenie: W UBT nie byłem jeszcze ani razu ale chciałbym spróbować swoich sił.

6. Dlaczego właśnie ty?: Ponieważ chciałbym pomóc obecnemu UBTeamowi, staram się być aktywny, pomocny i przykładny.

7. Czy kiedykolwiek używałeś czitów (Tak/Nie)?: Tak, za dużo, żeby wymieniać.

8. Czy kiedykolwiek dawałeś UB/BANA poprzez stronę Sourcebans (Tak/Nie)? Nie, lecz sądzę, że sobie poradzę.

9. Co twoim zdaniem powinien robić UBT: Powinien odpowiadać na odwołania od banów, być bezstronny, sumienny, przykładać się do tego co robi i nie może być leniwy, czyli odbanowywać/zostawiać bany bez sprawdzenia demka.

Edytowane przez The ZOUSE

• Ban na podania

Dobra wypowiem się. 

+wiek

+aktywny na ts3, forum 

+podanie 

Teraz tak jeśli nauczysz się otwierać demka, rozpakować to myślę, że problemu by nie było. Druga sprawa nie zawsze w odwołaniach jest łatwo, nie zawsze gracz poda Steam id, czasami nie poda nic, wtedy musisz sobie radzić sam. Co do podejmowania decyzji, u Ciebie zousik to leciutko leży, nie zawsze jest tylko odwołanie, również są skargi. Jestem taki neutralny co do Twojego podania, jeśli Cię przyjmą służę pomocą, zresztą jak zawsze ;3

A tak ogólnie to ogarnięty, czasami dzieciok. Znam Cię dość długi czas, więc bardziej oczerniać Cię nie chce. Naura 

• Zasłużony

Podoba mi się treść Twojego podania oraz reakcje pod nim. Pamiętam, że będąc Twoim opiekunem czepiałem się Twojej aktywności i powiem szczerze, że tego jedynie się obawiam. Doświadczenie masz. Co prawda na FFA, jednak większość odwołań dotyczy właśnie Only Mirage. Dam Ci szansę, jednak oczekuję, że będziesz bardziej aktywnym niż Cię zapamiętałem. Póki co - okres próbny. Powodzenia. 

1421586488_podanieprzyjete.png.d33525cec4167285cc8a228534f1fb08.png.72774ce7716e5abe05c7fed4f8b88439.png

Z poważaniem,

Administracja Cs-Porobieni.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...