Skocz do zawartości
⚙️ NOWY SERWER CS2 DEATHRUN+KLASY ⚙️ ×
⚙️ NOWY SERWER CS2 DEATHRUN+KLASY ⚙️
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Przyjęte] [UB Team] Terax

Terax

Rekomendowane odpowiedzi

• Stały bywalec

1. Imię: Łukasz
2. Nick: Terax
3. Wiek: 18
4. Kontakt Steam: https://steamcommunity.com/id/Pingwin428/
5. Doświadczenie: Posiadałem już rangę ubt na innym forum
6. Dlaczego właśnie ty?: Jestem dość zaangażowany w to co robię jako redaktor sprawowałem się bardzo dobrze, mam doświadczenie w rozpoznawaniu chitów oraz siedzę na forum dosyć często i urodziłem się aby wam służyć 
7. Czy kiedykolwiek używałeś czitów (Tak/Nie)?: Tak
8. Czy kiedykolwiek dawałeś UB/BANA poprzez stronę Sourcebans (Tak/Nie)? Tak
9. Co twoim zdaniem powinien robić UBT: Sprawdzać skargi na danego gracza oraz odwołania (nie wiem czy na tej sieci ubt tak może ale jak byłem wcześniej na innej sieci to było to dozwolone) jak nie ma admina np ffa3 i chłop zaczyna latać na rage mode i jestem jako ubt na serwerze to  szybko go zbanować 

• Ban na podania

Jestem na tak:

+wiek 

+podanie 

+aktywny 

-czasami ponoszą Cię omocje :3

Ogolnie dobra osoba na te stanowisko, był na tej randze, jest aktywny na forum, jedynie z zachowaniem do poprawy, czasami wybuchasz. 

I co do serwerów nie mamy tam admina, jedynie możemy banować przez stronę ;3

• Zbanowany

Witaj @ Terax pomyślałem, że wypowiem się pod Twoim podaniem do naszej załogi UbTeam.

Podanie wygląda jak po długiej defekacji po ostrym kebsie. (Żeby nie napisać inaczej)

Ale co z tego jak nabyłeś odpowiednie umiejętności na to stanowisko tj. obsługa sb, słuchasz emo rapu, w dodatku grasz w ligę legend- dzięki czemu nabyłeś wiedzę o najczęściej używanych przekleństwach i wyzwiskach w obcych językach co może nam się przydać.

Masz spory dystans do siebie i życia. Na wyzwisko odpowiadasz wyzwiskiem. Masz spore poczucie humoru. Zawszę jak wejdę na FFA nazywasz mnie "Boże"  (Boże to znowu on... ) ;D

Takich ludzi nam potrzeba. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. 

Nie wierzę, że to napisałem XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Jestem na tak.

• Zasłużony

Masz doświadczenie, jesteś bardzo aktywny i popierają Cię obecni członkowie UBT. Dam Ci szansę, jednak póki co na okresie próbnym. Powodzenia. 

1421586488_podanieprzyjete.png.d33525cec4167285cc8a228534f1fb08.png.72774ce7716e5abe05c7fed4f8b88439.png

Z poważaniem,

Administracja Cs-Porobieni.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...