Skocz do zawartości
⚙️ NOWY SERWER CS2 DEATHRUN+KLASY ⚙️ ×
⚙️ NOWY SERWER CS2 DEATHRUN+KLASY ⚙️
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Przyjęte] [Opiekun DR#1 + Klasy] DARWIN

DARWIN

Rekomendowane odpowiedzi

• Wyróżniony
  • Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.

1. Imię:  Jakub
2. Wiek:  18
3. Kontakt (Jeśli nie chcecie podawać tutaj, można to zrobić na PW u Wyższej Administracji): STEAM FB TS DSC
4. Link do GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/DARWIN/51.75.34.126:27015/
5. Aktywność i rozpoznawalność na naszych serwerach głosowych (TAK/NIE + UID/Nick#): aUbOLSWPkNmC9QCZlqqbKMQrzls=   Myślę, że tak
6. Ile dziennie czasu możesz poświęcić na forum: po parę godzinek na pewno 
7. Za co według Ciebie odpowiada opiekun, co powinien robić, a czego nie: Według mnie opiekun odpowiada za dany serwer i opiekuje się ową administracją na nim i ma być przykładem dla reszty.
8. Skoro uważasz, że serwer potrzebuje opiekuna, wypisz co chciałbyś wprowadzić po otrzymaniu rangi: Jak na każdym dr, chciał bym, wprowadzić nowe poprawione strefy , naprawić błędy/ bugi i mam parę pomysłow na rozmaicenie gierki 😄 
9. Dlaczego akurat Ty, przekonaj nas do siebie: Były opiekun na dr#3 , posiadam duże doświadczenie w byciu opiekunem , jestem (wydaje mi się ) lubianą osoba na serwerze, nie sprawiam kłopotów a staram się je rozwiązywać w łagodny sposób  dla obu stron . 
10. Staż na sieci:  Już lekko ponad rok jak nie więcej 
11. Czy byłeś już kiedyś Opiekunem:  Tak
12. Miejsce na 5 reklam sieci:  1.REKLAMA 2.REKLAMA 3.REKLAMA 4.REKLAMA 5.REKLAMA

» Minimum 100 postów na forum  -   Jest 

» Minimum 17 lat (Serwery DR, Jailbreak oraz Surf - 16lat) - Jest 

» Rozpoznawalność oraz pozytywna opinia na forum - Wydaje mi się, ze tak 

» Posiadanie sprawnego mikrofonu oraz przebytej mutacji. - Jest i tak 

» Przynajmniej minimalne uczęszczanie na serwerach głosowych sieci - Jest 

» Chęć do stałego poszerzania swojej wiedzy i podnoszenia własnych kwalifikacji. - Zawsze 

» Kultura osobista oraz poprawna polszczyzna - Jest 

» Konto na forum założone min. 2 miesiące przed podaniem - Jest 

» Estetycznie napisane podanie - Mysle , że tak 

» Brak ostrzeżeń na koncie - Nie ma 

» Znajomość regulaminów forum - Znam 

» Nienaganny wizerunek wśród Administracji Sieci oraz Administracji danego serwera - Raczej jest 

» Aby starać się o opiekuna musisz posiadać admina na danym serwerze - Jest 

• Stały bywalec

@ DARWIN DR jako iż kiedyś rozmawialiśmy nawet dużo to się wypowiem stary opiekunku dr#3.

+doświadczenie

+wiek

+reklamy

Znam cię i pamiętam jako starego opiekuna dr#3 i pamiętam, że na tamtym serwerze starałeś się i robiłeś wszystko tylko po to, żeby serwer wyglądał jak najlepiej. Moim zdaniem można dać ci szanse chociaż dlatego, że na dr#3 dałeś sobie rade to czemu tu sobie masz nie poradzić? Jestem na TAK

• Stały bywalec

Jako były opiekun @ DARWIN DR wypowiem się bo czemu nie. 

+doświadczenie 

+wiek

+reklamy

+chęci

Podsumowując znam cię trochę i jako były opiekun nigdy nie miałem z tobą problemów. Wiem że jesteś chętny do opiekowania się serwerem. Myślę że na pewno sobie poradzisz. Jestem na TAK

• Użytkownik

Jako były opiekun @ DARWIN DR wypowiem sie czm nie 🙂

+Doświadzcenie

+wiek

+Dobre reklamy

+chęci

Znam troszku darwina gadałem z nim nawet nie miałem zadnych zastrzezen co do niego.. Myślę że byłbyś bardzo ale to bardzo! Dobrym opiekunem :).

• Legenda

Po "rozmowie" Z @ frequ stwierdziliśmy, że przyjmiemy cię na 2tyg okresu próbnego. 

Powodzenia

Gratulujemy! Twoje podanie zostało przyjęte. Zgłoś się do @ Administrator lub @ Junior Admin w celu nadania rang i ewentualnego opłacenia składki.

1421586488_podanieprzyjete.png.d33525cec4167285cc8a228534f1fb08.png.72774ce7716e5abe05c7fed4f8b88439.png

Z poważaniem,

Administracja Cs-Porobieni.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...