Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Przyjęte] [Junior Moderator] Suk.Mike.Hok


Suk.Mike.Hok

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Dominik

Wiek:
21

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: 
Sporo. Forum przeglądam bardzo często, choć mało udzielam się w tematach niezwiązanych z moim serwerem, gdyż wychodzę z założenia, że jeśli się nie znam, to się nie wypowiadam.

Co chciałbyś zmienić:
Na tę chwilę, nie rzuca mi się w oczy nic, co wymagałoby niezwłocznych zmian czy poprawek. Jedynie uspójnienie działów i tematów, do których nie ma przypisanego opiekuna. Dostosowanie ich wyglądem do nowego forum i nadanie colour code do działów, żeby to jakoś wyglądało; a także edycja treści niektórych tematów, gdyż często nie mają one sensu.
W przyszłości zakładam, że coś więcej do zmiany się znajdzie. 

W czym chciałbyś pomóc:
Obecnie pomagam zajmując się jedynie działem FFA Only Mirage #2 jako Opiekun Serwera. Dokonałem kilku zmian w moim dziale (tematy rekrutacji, regulaminu czy też opis VIPa) celem polepszenia walorów merytorycznych jak i estetycznych tychże działów i tematów. W przyszłości chciałbym dokonać zmian w działach i tematach niepodległym pod innych członków ekipy, aby zaniedbane działy i tematy nie szpeciły forum. Chciałbym również oczyścić tematy ze zbędnego, nic nie wnoszącego spamu, który jedynie utrudnia przeglądanie forum i zająć się moderacją forum na bieżąco, aby nie dopuścić ponownie do tego typu zaniedbań i syfu na forum.

Dlaczego akurat ty:
Pracuję blisko z członkami Administracji, sam opiekuje się jednym z serwerów FFA. Jestem skłonny do pomocy, co z resztą pokazuję zajmując się wieloma rzeczami wykraczającymi poza zakres moich obowiązków jako Opiekun Serwera. Poza tym, jest to kolejny krok na drabince hierarchii.; nie lubię stać w miejscu, więc czas na jakiś progres. 
Spełniam prawie wszystkie wymagania, poza liczbą postów. Jednakże nie oszukujmy się - jeśli chodzi o sensowne posty, większość osób nie posiada nawet 200 sensownych postów. Większość nabijana jest w tematach typu "Pytanie Dnia", czy dziale "Przywitania/Pożegnania".

Staż w sieci:
Od założenia konta + kilka dni.

Czy byłeś już kiedyś Moderatorem/JuniorModeratorem:
Nie, lecz obsługę forum i działania moderacyjne znam całkiem dobrze.

Miejsce na 7 reklam sieci:
https://multi-head.pl/topic/123868-cs-porobienipl/
https://cs-maliver.pl/topic/27168-cs-porobienipl/
https://www.valkiria.com.pl/index.php?/topic/7765-cs-porobienipl/
https://mygo.pl/topic/44620-cs-porobienipl/
https://katujemy.eu/topic/57342-cs-porobienipl/
https://centrum-cs.pl/topic/4231-cs-porobienipl/
https://cs-soplica.com/topic/245301-cs-porobienipl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...