Skocz do zawartości
⚙️ NOWY SERWER CS2 DEATHRUN+KLASY ⚙️ ×
⚙️ NOWY SERWER CS2 DEATHRUN+KLASY ⚙️
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Odrzucone][Junior Moderator] Mate

Mate

Rekomendowane odpowiedzi

• Stały bywalec

1. Imię: Krzysiek

2. Wiek: 17

3. Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Będę starał się poświęcać jak najwięcej mojego wolnego czasu czyli około 2/3 godziny dziennie 

4. Co chciałbyś zmienić: Wydaje mi się że wszystko jest w dobrym stanie, jedynie może jakoś odświeżyć jakieś regulaminy i co jest ważne myślę dla graczy organizować jakieś turnieje co po prostu urozmaici im rozgrywkę na serwerze i zapewniam że przyciągnie nowych graczy, nie musi być to nawet jakiś turniej na naszych serwerach tylko np. na forum (szczegóły powiem na tam ts3 o ile się dostane)

5. W czym chciałbyś pomóc: W pilnowaniu porządku na tym forum i tym jakie zadania mi jeszcze przydzielicie mogę pomagać we wszystkim jest mi to obojętne

6. Dlaczego akurat ty: Nie mogę was zmusić bym to był akurat ja, to oczywiste każdy ma swoją decyzje ale postaram się wam jakoś to uzasadnić dlaczego pisze to podanie: 

-Chęć spróbowania na nowej randze

-Miły

-Wyrozumiały

-Pracowity

-Aktywny *na ts też będę*

- I dla mnie najważniejsze szczerzy, nie owijam w bawełnę mówię jak jest 

7. Staż w sieci: 1,5 roku około

8. Czy byłeś już kiedyś Moderatorem/JuniorModeratorem: Nigdy nie byłem tym i tym, jest to dla mnie coś nowego i mam chęć spróbowania

9. Miejsce na 7 reklam sieci:  1 2 3 4 5 6 7 (nie wszystkie zaakceptowane jeszcze)

(Powodzenia dla tych co też napisali podania, z fartem :3)

Edytowane przez Mate

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...