Skocz do zawartości
⚙️ NOWY SERWER CS2 DEATHRUN+KLASY ⚙️ ×
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Odrzucone][Opiekun SurfRPG] Mate

Mate

Rekomendowane odpowiedzi

• Stały bywalec

1. Imię:  Krzysiek
2. Wiek:  17
3. Kontakt (Jeśli nie chcecie podawać tutaj, można to zrobić na PW u Wyższej Administracji):  Discord: Fx Mate#9228 steam fb itp,itd...
4. Link do GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/Mate/51.68.135.111:27015/ (na dniach poprawie w miare możliwości, miałem zabiegane dni)
5. Aktywność i rozpoznawalność na naszych serwerach głosowych (TAK/NIE + UID/Nick#):  Tak/Mate
6. Ile dziennie czasu możesz poświęcić na forum: No z 2/3h
7. Za co według Ciebie odpowiada opiekun, co powinien robić, a czego nie: opiekuje się serwerem, dbaniem o niego jak się najlepiej tylko potrafi i tak na prawdę zarządzaniem nim w pewnej części.
8. Skoro uważasz, że serwer potrzebuje opiekuna, wypisz co chciałbyś wprowadzić po otrzymaniu rangi: Spowolnić zdobywanie poziomów, może jeśli gracze by chcieli to by resety były co 2 miesiące a nie co 1. Może dodanie jakiś nowych map
9. Dlaczego akurat Ty, przekonaj nas do siebie: Myślę że nie stanowię jakiegoś problemu ogółem dla sieci dlatego myślę że warto dać mi szanse, będę starał się poprawić swoją aktywność i w jakiś sposób wprowadzać zmiany by zachęcić graczy do gry na serwerze
10. Staż na sieci: ponad 2 lata
11. Czy byłeś już kiedyś Opiekunem:  Nie ale myślę że szybko ogarnę
12. Miejsce na 5 reklam sieci:

1

2

3

4

5

Edytowane przez Mate

• Legenda

Po rozmowie z @ Emila doszliśmy do wnioku, że to jeszcze nie twój czas. Byłeś na tym serwerze łącznie ok 2 godzin i gracze prawdopodobnie cie nawet nie znają. Spróbuj za jakiś czas.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją osoby sprawdzającej, zgłoś post, a administracja rozpatrzy podanie ponownie. 

1565335311_podanieodrzucone.png.46770a136ae25491acf1f88dc39c5698.png.ea3f22db18c68ff22126af2d139dc115.png

Z poważaniem,

Administracja Cs-Porobieni.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...