Skocz do zawartości
⚙️ NOWY SERWER CS2 DEATHRUN+KLASY ⚙️ ×
⚙️ NOWY SERWER CS2 DEATHRUN+KLASY ⚙️
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Odrzucone][UB Team] Marabunciak

ZywOo

Rekomendowane odpowiedzi

• Stały bywalec

1. Imię: Citron
2. Nick: Marabunciak
3. Wiek: 19
4. Kontakt Steam: Narazie nie posiadam ale jak sie dostane to bede posiadal 
5. Doświadczenie: prawie 5 lat gry w CS:GO to dość duże doświadczenie + sporo obejrzanych demek
6. Dlaczego właśnie ty?:  Doświadczenie w grze jak również rozróżniam cheaty i to czy gracz na pewno gra uczciwie. Dodatkowo jestem na tej sieci 4lata
7. Czy kiedykolwiek używałeś czitów (Tak/Nie)?: Raz w zyciu serio
8. Czy kiedykolwiek dawałeś UB/BANA poprzez stronę Sourcebans (Tak/Nie)? Tak
9. Co twoim zdaniem powinien robić UBT: weryfikacja demek czy zbanowana osoba na 100% jest winna

Edytowane przez ZywOo

• Weteran

Jak dla mnie kandydat na 5 z +!!

znam zywo juz dlugo i wiem ze nigdy nie czitowal a wrecz przeciwnie, jest wzorcowym graczem do nasladowania i mysle ze gracz na takim poziomie czitow nie potrzebuje 😉 

popieram jego kandydature poniewaz nigdy nie napisal pozegnania na sieci na trzezwo co swiadczy o jego lojalnosci jak i tym ze uparcie dazy do osiagniecia celu, jesli dostanie on posadke wsrod UBT cziterzy strzezcie sie ❤️ 

najbardziej przemowily do mnie jego slowa w podpunkcie 9tym. Mysle ze wiecej tlumaczyc tutaj nie trzeba. Z mojej strony mocne TAK!!!! 

• Stały bywalec

Ogólnie marabunciaka znam dość długo gra w csa szmat czasu, nie raz przy mnie sprawdzał demka i informował mnie że ta i ta osoba cheatuje.

Trzeba też dodać że Marabunda pomagał mi nie raz jak byłem na multi adminie sprawdzać podejrzane osoby.

+Doświadczenie

+Wiek

+Pracowitość 

+Odpowiedzialność 

Jak najbardziej na TAK

• Donator

Marabunta Grande – gang uliczny występujący w Grand Theft Auto V. Gang ten jest wzorowany na gangu Mara Salvatrucha 13.

Są w stanie wojny z Aztekami, oraz Vagosami którym odebrali Vespucci Beach. Ich źródłem dochodu jest przemyt i handel bronią oraz narkotykami.

W fabule gry występowali tylko podczas misji Ojciec i syn, w której ukradli jacht Michaela. W późniejszym czasie można ich spotkać tylko podczas misji przemytu broni Trevora.

Najczęściej pojawiają się we Wschodnim Los Santos w kilkuosobowych grupach. Mają na sobie niebieskie ubrania. Łatwo ich rozpoznać po tym, że tatuaże mają nawet na swoich twarzach, najczęściej inicjały ich gangu (M.G). W czasie gry mogą poruszać się samochodami, którymi jeżdżą normalni kierowcy. Można ich spotkać także podczas misji przemytu.

Gang ten występuje również w GTA Online. Nie odgrywa jednak większej roli. Występuje w dwóch atakach na gang i w misji Gra w Zielone.

Jestem na tak użytkownik spełnia wszystkie wymagania na unban team dodatkowo przegrany czas w counterstrajka odbija rane na psychice i umiejętność rozpoznawania cheatera

• Stały bywalec

Wypowiedź pod własnym podaniem skutkuje ostrzeżeniem o wadze 1, co jednocześnie wyklucza możliwość składania przez Ciebie podań do czasu jego odrobienia.

Oprócz tego chyba oczywistym jest, że podanie jest zrobione dla żartu, a odpowiedzi pod nim są co najmniej niepoważne.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją osoby sprawdzającej, zgłoś post, a administracja rozpatrzy podanie ponownie. 

1565335311_podanieodrzucone.png.46770a136ae25491acf1f88dc39c5698.png.ea3f22db18c68ff22126af2d139dc115.png

Z poważaniem,

Administracja Cs-Porobieni.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...