Skocz do zawartości
⚙️ NOWY SERWER CS2 DEATHRUN+KLASY ⚙️ ×
⚙️ NOWY SERWER CS2 DEATHRUN+KLASY ⚙️
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Przyjęte] [Junior Moderator] ForPerfecT

ForPerfecT

Rekomendowane odpowiedzi

• Zbanowany
  • Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.

▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫

Imię: Mateusz

Ile czasu dziennie możesz poświęcić na forum?: 3 godziny

Co chcesz zmienić jako Junior Moderator?: Niewiele się da z poziomu junior moderatora, natomiast wszelkie błędy, braki są natychmiast zgłaszane wyżej. Ewentualnie jakieś zmiany kosmetyczne.

W czym możesz pomóc jako Junior Moderator?: W czymkolwiek co będzie potrzebne, trzeba przede wszystkim ożywić tą rangę na forum. Generalnie to zamierzam pomagać w taki sam sposób jak do tej pory z tym, że mając tą rangę będzie to  trochę łatwiejsze.

Czy masz doświadczenie w roli Moderatora?: Tak. Byłem trzykrotnie na tej randze nawet na tej sieci.

Dlaczego właśnie Ty?: Uważam, że jestem osobą doświadczoną, pomocną, stanowczą i odpowiedzialną. Byłem na tej randze kilkukrotnie dlatego myślę, że warto dać mi kolejną szansę, a tym razem postaram się pokazać więcej niż do tej pory. Długo myślałem czy w ogóle pisać to podanie, ale stwierdziłem, że jak nie teraz to kiedy.

Twój staż na sieci: Od 22 lipca 2019 roku.

Miejsce na 7 reklam sieci: 

>Reklama#1<

>Reklama#2<

>Reklama#3<

>Reklama#4<

>Reklama#5<

>Reklama#6<

>Reklama#7<

▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫

Wymagania:
Minimum 16 lat- 

Co najmniej 48 godzin na forum-
Konto na forum założone co najmniej pół roku przed napisaniem podania-
Rozpoznawalność i pozytywna opinia na forum-
Kultura osobista oraz poprawna polszczyzna-
Minimum 200 sensownych postów-
Brak ostrzeżeń na koncie-
Znajomość regulaminu forum-

• Administrator

Jestem na TAK
+pomocny
+doświadczenie
+staż
+aktywny na forum jak i na tsie
+wiek
Ogólnie ogarnięta osoba na stanowisko JM ponieważ jest miły, pomocny i kulturalny a to tylko kilka jego cech 🙂 

• Stały bywalec

Jestem na tak

Kojarzę cię praktycznie od początku mojego przyjścia na tą sieć, mimo tego że praktycznie w ogóle ze sobą nie rozmawialiśmy to wydawałeś się bardzo ogarnięta osobą, wykonywałeś dobrze swoją robotę, doświadczenia Ci nie brakuję, więc na pewno dasz sobie radę.

+Staż

+Aktywność

+Doświadczenie

Powodzenia!

• Ukryty we mgle

Gratulujemy! Twoje podanie zostało przyjęte. Zgłoś się do @ Administrator lub @ Junior Admin w celu nadania rang i ewentualnego opłacenia składki.

podanieprzyjete.png

Z poważaniem,

Administracja Cs-Porobieni.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...