Skocz do zawartości
⚙️ NOWY SERWER CS2 DEATHRUN+KLASY ⚙️ ×
⚙️ NOWY SERWER CS2 DEATHRUN+KLASY ⚙️
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Przyjęte] [Grafik] BIGFLESH

BIGFLESH

Rekomendowane odpowiedzi

• Przyjaciel Sieci

Imię: Nikodem

Doświadczenie w tworzeniu grafiki: 9 miesięcy Grafik i 6 miesięcy Grafik Główny na tym forum 😎. Jakieś pojedyncze zlecenia. +/- 5 lat.

W jakim programie tworzysz?: Pakiet Adobe

Ile czasu możesz poświęcić dla użytkowników?: 0,5-1h później praca którą tworzysz zaczyna ci się nudzić i próbujesz stworzyć coś jeszcze lepszego, czasami więcej przy pracach wymagających więcej czasu.

Kilka słów o sobie: Siemka, imię i wiek macie wyżej, jedyne co dodam to to, że mam prawo jazdy kat. B, zrobiony kurs wózka widłowego monkaSTEER, a @kikuAWP NS+BH nie ma krzywego nosa.

Portfolio: [28.02.2020 podawałem tego linka] [Przez ostatnie 2 lata doleciało parę prac]

Znalazło by się więcej.

peepoBlush peepoLove

Edytowane przez BIGFLESH

• Legenda

Każdy z was powinien mieć przez przynajmniej 2 miesiące bana na podania - przypominam sytuację z zeszłych wakacji z pewną siecią i robieniem nam a głównie w tamtym momencie mi problemów z dodatkową robotą w postaci naprawiania forum i ts'a.

Jeśli miałbyś być przyjęty to tylko i wyłącznie bez permisji. Robiłbyś grafiki a moderowanie zostałoby dla Jmodów. Tylko ze względu na to, że potrafisz robić grafiki.

(Moja osobista i szczera opinia o użytkowniku bez podawania plusów i minusów. prosze bez warna warzywo.)

Edytowane przez Dokirini

• Legenda

Tak jak Doki napisał wyżej. Na razie przyjmuję na okres próbny 2 tygodni bez permisji. Gdy zaufanie wzrośnie będą nadane. :girldance:

Gratulujemy! Twoje podanie zostało przyjęte. Zgłoś się do @ Administrator lub @ Junior Admin w celu nadania rang i ewentualnego opłacenia składki.

podanieprzyjete.png

Z poważaniem,

Administracja Cs-Porobieni.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...