Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Odrzucone][Junior Moderator] Adaś


Adaś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Stały bywalec

Imię: Adam
Wiek: 18
Twój staż na forum: 2 lata z hakiem
Oświadczasz znajomość regulaminu forum?: Jasne, że tak
Ile czasu dziennie jesteś w stanie realnie poświęcić na forum: Realnie 4/5 h w zależności od roboty.
Czy masz jakiekolwiek doświadczenie w roli moderatora?: W roli Junior Moderatora jak i Moderatora mam doświadczenie, chociażby dlatego, że miałem przyjemność urzędować na owych rangach jakoś +-  pół roku.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać?: Generalnie jestem osobą totalnie bezkonfliktową. Osoby które już znały mnie wcześniej wiedzą, że do powierzonych mi obowiązków przykładam się z bardzo dużą dokładnością.

Moderatorem byłem, więc wiem co i jak śmiga w działach. Będąc na JM rok temu zamiast wygryzać kolegę z konkurencji razem współpracowaliśmy, a więc nie brakuje mi także podstawowych cech, na które warto zwrócić uwagę na tej randze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Stały bywalec

Pewnie że na tak . Doświadczony i obeznany w forum osobnik . Jest praktycznie cały czas na ts (nie licząc ostatniego urlopu) . Sumienny chłopak który obowiązki wykazuje należycie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zbanowany

Po rozmowach w administracji uznaliśmy, że miałbyś szansę na to stanowisko gdybyś wykazał się większą aktywnością i zaangażowaniem w życie forum.

Na ten moment niestety musieliśmy wybrać kogoś kto starał się bardziej. Powodzenia w następnej rekrutacji.

 

Twoje podanie zostało odrzucone. Przykładowe powody odrzucenia podania: 
- Nie spełniałeś/aś wszystkich wymagań 
- Posiadałeś/aś warna na koncie w trakcie pisania podania
- Wypowiedziałeś/aś sie pod swoim podaniem
- Od ostatniego podania nie minęło 7 dni
- Osoba rozpatrująca podanie zdecydowała, że na ten moment nie potrzebujemy więcej osób na tej randze. 
Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją osoby sprawdzającej, zgłoś post, a administracja rozpatrzy podanie ponownie. 

podanieodrzucone.png

 

Z poważaniem,

Administracja Cs-Porobieni.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...