Skocz do zawartości
⚙️ NOWY SERWER CS2 DEATHRUN+KLASY ⚙️ ×
⚙️ NOWY SERWER CS2 DEATHRUN+KLASY ⚙️
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Przyjęte] [UB Team] Mikinov

Mikinov

Rekomendowane odpowiedzi

• Wyróżniony

Nick: Mikinov

Imię: Mikołaj

Profil steam: https://steamcommunity.com/id/mikinov
Staż na forum: od 5 lutego 2022
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na obowiązki UBT?: godzina dziennie minimum

Czy posiadasz doświadczenie w roli UB Team?: tak, byłem już na stanowisku UBT przez ponad pół roku

Czy masz doświadczenie w używaniu cheatów?: Nie, zdarzyło się poobserwować znajomych, siedząc obok, ale sam nigdy niczego u siebie nie instalowałem.

Czy masz doświadczenie w posługiwaniu się SourceBans?: Tak, jako UBT zdejmowałem, edytowałem i nadawałem bany. Jako osoba z administracji tworzyłem również konta, edytowałem permisje itp.
Dlaczego właśnie Ty?: Mam spore doświadczenie w tej robocie. Uważam siebie za osobę obiektywną, pracuję efektywnie i jestem dostępny przez większość dnia. Praca w grupie nie sprawia mi problemu, często wymieniałem swoje opinie z innymi członkami UBT przy odwołaniach. Samo przeglądanie demek i rozpatrywanie odwołań sprawia mi przyjemność, a na posadzie zrobiło się miejsce, więc czemu nie połączyć przyjemnego z pożytecznym i pomóc forum.
Coś o sobie: Dobry den, część z Was miała już okazję ze mną pogadać. Jestem Mikołaj, uwielbiam sport i aktywność fizyczną, ćwiczę na siłce, gram w kosza, rozwijam się także muzycznie w kierunku śpiewania, a w wolnym czasie pogram również na gitarze, lub w Ligę/CSa. Jestem wygadany, czasem aż nazbyt... Interakcje społeczne to dla mnie chleb powszedni. Lubię dyskutować na przeróżne tematy i problemy życia codziennego, a jeśli jesteś fanem muzyki, która używa gitary, to raczej się dogadamy. Z mniej ważnych informacji mieszkam w Warszawie, uczę się na biol-chemie, a po wakacjach idę do 3 klasy.

Jestem na TAK ( pierw przelew dojdzie )

+ bogaty ( w doświadczenie ofc )
+ dojrzały
+ staż w grze

+ piękne i estetyczne podanie 

Ps. Mikinov czekam na księgowanie jak nie dojdzie do poniedziałku to edytuje to

• Porobiony

Myślę ze chłopakowi można dać "szansę" jeśli już pełnił owe stanowisko i nie było z nim problemów (jeśli oczywiście to prawda to co napisał w podaniu).
Jeśli chodzi o podanie, to jest starannie napisane więc to plusik.

Więc jestem na TAK.

• Legenda

Przyjmuję na okres próbny do odwołania. Po kilku demkach zobaczymy z ForPerfectem czy pasujesz do ekipy i wtedy dowiesz się przez prywatną wiadomość czy zdałeś peepoBlush

Po konto zgłoś się do @ ForPerfecT

Gratulujemy! Twoje podanie zostało przyjęte. Zgłoś się do @ Administrator lub @ Junior Admin w celu nadania rang i ewentualnego opłacenia składki.

podanieprzyjete.png

Z poważaniem,

Administracja Cs-Porobieni.pl

Edytowane przez Dokirini

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...