Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Junior Moderator] Jacob

Jacob

Rekomendowane odpowiedzi

• Legenda
  • Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.

Imię:  Kuba

Twój staż na forum: prawie 3lata

Oświadczasz znajomość regulaminu forum?: Oświadczam jak najbardziej  

Ile czasu dziennie jesteś w stanie realnie poświęcić na forum: 5-7h

Czy masz jakiekolwiek doświadczenie w roli moderatora?: Mam bo byłem już w junior moderatorze w górę więc wiem co robić 

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać?:

Jestem osobą aktywną jak i pomocną nigdy nie zostawiam nikogo w trudnych sprawach czy sytuacjach, ale nie dawno zrezygnowałem z Junior administratora  ze względu na to że były problemy z dziewczyną jak i  brakiem czasu ale po kilku miesiącach czas wolny został poprawiony więc mogę poświęcić wiele czasu na pomoc w rozwoju sieci. Więc postanowiłem wrócić na się po kilku miesiącach miałem w planach wrócić w grudniu ale czemu by nie napisać podania na junior moderatora jak jest otwarta więc wracam do was po dłuższej przerwie i mam nadzieję że mój powrót na range zostanie mocno przyjęty i zauważony. Co do doświadczenia to moje doświadczenie jest ogromne nigdy żadnego podania czy działu nie został ode mnie odrzucona czy ominięty, więc każdy temat w moim wykonaniu został profesjonalne potraktowany czy wytłumaczony krok po kroku żeby osoba która potrzebuje mojej pomocy została doprowadzona do odpowiedniego działu czy sprawy. Co do regulaminu to każdy podpunkt w regulaminie nie został ode mnie w żaden sposób pominięty i osoba która złamała jakikolwiek podpunkt w regulaminie w odpowiednim dziale osoba która złamie zasady regulaminu zostanie odpowiednio ukarana warnem czy upomnieniem.

Pozdrawiam serdecznie.

• Zbanowany

Powrót w idealnym momencie Kuba. Jesteś pomocny, opanowany, zawsze można było na Ciebie liczyć, jeśli ktoś czegoś potrzebował.

Wiesz z czym to się je i co robić. Dasz sobie radę. Witamy ponownie.

Chciałem tylko zaznaczyć tak jak przy każdym przyjętym podaniu, że z Waszej trójki za jakiś czas zostanie dwoje.
Po jakim okresie czasu - zobaczymy. Ale spodziewajcie się w każdej chwili, odejścia jednej osoby.

P.s

Żeby nie było niedomówień każda decyzja została podjęta wraz z właścicielami.

Gratulujemy! Twoje podanie zostało przyjęte. Zgłoś się do @ Administrator lub @ Junior Admin w celu nadania rang i ewentualnego opłacenia składki.

podanieprzyjete.png

Z poważaniem,

Administracja Cs-Porobieni.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...