Skocz do zawartości
⚙️ NOWY SERWER CS2 DEATHRUN+KLASY ⚙️ ×
⚙️ NOWY SERWER CS2 DEATHRUN+KLASY ⚙️
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Opiekun Dr ] Ksetrus

Ksetrus

Rekomendowane odpowiedzi

• Zasłużony

Imię: Aleksander    

Profil Steam: Steam

Staż na sieci: Prawie 3 lata 

Aktywność na serwerze (link do GT):Gametracker

Ile czasu spędzasz na forum, TS3 i/lub Discord sieci: Na forum 2/3h a na ts3 to 4/5 czasami dłużej.

Jakie obowiązki - Twoim zdaniem - musi wypełniać Opiekun Serwera?: Opiekun według mnie powinien pilnować porządku w administracji oraz na serwerze.

Co Opiekun Serwera powinien robić, a czego nie powinien?: Opiekun powinien naprawiać błędy serwera  i starać się utrzymać go w jak najlepszym stanie. Opiekun nie powinien nikogo faworyzować, ponieważ każdy jest równy.

Jakie masz plany na rozwój serwera po otrzymaniu rangi?: Na pewno będę chciał usunąć kilka nie potrzebnych map, poprawić lub usunąć strefy na niektórych mapach. A także wprowadzić konkursy na serwer, aby uprzyjemnić rozgrywkę gracza.  A dla najaktywniejszego admina będzie nagroda (opłacenie składki).

Czy masz doświadczenie w byciu Opiekunem Serwera?: Nie mam, ale szybko się uczę. 

Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ gram już dosyć długo na serwerze, mam duże doświadczenie w byciu adminem i chciałbym spróbować swoich sił jako opiekun. 

Edytowane przez Ksetrus

• Weteran

+wiek

+staż

+aktywność

+doświadczenie

+sexi głos

według mnie @  Ksetrus DRsprawdziił by się w roli opiekuna dr, ponieważ często go tam widuje, umie zapanować serwerem,  jest bardzo pomocny 

Jestem na TAK!

• Wyróżniony

+ wiek

+ staż

+ znajomość regulaminu 

+ pomocny

+/-  godzinki do poprawy troszkę

Podsumowując jak dociągniesz troszkę godzinki będę na 100% na TAK, narazie takie 70% ale i tak pozytywnie.

• Administrator

Jesteś pod moim pełnym nadzorem na tej randze mam nadzieję, że postąpiłem dobrze przyjmując ci te podanie. Chce żebyś mi udowodnił na tym okresie próbnym na którym teraz będziesz że dasz radę uciągnąć obowiązki opiekuna. Oczywiście chce jeszcze z tobą porozmawiać na tsie odnośnie kilku spraw na serwerze

Gratulujemy! Twoje podanie zostało przyjęte. Zgłoś się do @ Administrator lub @ Junior Admin w celu nadania rang i ewentualnego opłacenia składki.

podanieprzyjete.png

Z poważaniem,

Administracja Cs-Porobieni.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...