Skocz do zawarto艣ci
鈿欙笍 NOWY SERWER CS2 DEATHRUN+KLASY 鈿欙笍
鈿欙笍 NOWY SERWER CS2 DEATHRUN+KLASY 鈿欙笍
  • Ostatnio przegl膮daj膮cy 聽聽0 u偶ytkownik贸w

• Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w przegl膮daj膮cych t臋 stron臋.

[Moderator] BIGFLESH 馃槑

BIGFLESH

Rekomendowane odpowiedzi

• Przyjaciel Sieci

Imi臋:Nikodem
Tw贸j sta偶 na forum: 3,5 roku.
O艣wiadczasz znajomo艣膰 regulaminu forum?: Oczywi艣cie
Ile czasu dziennie jeste艣 w stanie realnie po艣wi臋ci膰 na forum:

Ci臋偶ko to wyliczy膰, b臋d膮c w okre艣lonej spo艂eczno艣ci co chwil臋 艣ledzisz jej poczynania, 艣rednio 3-4 godziny.
Czy masz jakiekolwiek do艣wiadczenie w roli moderatora?:

Tak, posiada艂em tutaj moderatora, lecz ze wzgl臋du na okres wakacyjny nie mia艂em tyle czasu co reszta os贸b z kt贸rymi rywalizowa艂em. 馃槙
Dlaczego w艂a艣nie Ciebie powinni艣my wybra膰?:

Od chwili UB wr贸ci艂em do tego co potrafi臋 najlepiej, czyli praca nad serwerem TS3.

Przez ten okres by艂o par臋 chwili z kt贸rych 偶artowa艂em, lecz wydaj臋 mi si臋 偶e jako艣 bardzo nikomu to nie przeszkodzi艂o podczas przebywania tutaj.

Posiadam do艣wiadczenie z silnikiem IPS, ca艂e ACP i MCP, do tego HTML, CSS, PHP i par臋 innych rzeczy.

S艂ysz膮c "Moderator" widz臋 osob臋 kt贸ra dba o porz膮dek na forum, je偶eli chodzi o tre艣ci publikowane, jednak mam nadziej臋, 偶e uda si臋 czasami pom贸c przy czym艣 wi臋kszym.

Wol臋 stron臋 techniczn膮 takich spo艂ecze艅stw bo wiem 偶e tam bardziej pomog臋, lecz 偶eby tam dotrze膰 trzeba przej艣膰 pewien etap. 馃槈

Posiadam ju偶 jakiekolwiek zaufanie posiadaj膮c dost臋p do ca艂ego serwera TS3, gdyby by艂o inaczej, nie wiem dlaczego znajduj臋 si臋 dalej na tej randze, pami臋tajcie聽鈥濶ie ma ludzi niezast膮pionych鈥 zawsze znajdzie si臋 kto艣 kto potrafi.

Pozdrawiam wszystkich czytelnik贸w.聽聽1fae1.png

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

• Legenda

Masz najwi臋ksze do艣wiadczenie z obecnych kandydat贸w, r贸wnie偶 jeste艣 na Opiekunie Tsa od wrze艣nia i nie ma zastrze偶e艅 co do twojej osoby. Podj臋li艣my decyzj臋, 偶e to ty dostaniesz od nas szanse i mamy nadziej臋, 偶e si臋 nie zawiedziemy. Witamy na pok艂adzie.

Gratulujemy! Twoje podanie zosta艂o przyj臋te. Zg艂o艣 si臋 do @聽W艂a艣ciciel Siecilub @聽Administrator聽w celu nadania rang i ewentualnego op艂acenia sk艂adki.

podanieprzyjete.png

Z powa偶aniem,

Administracja Cs-Porobieni.pl

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Go艣膰
Ten temat zosta艂 zamkni臋ty. Brak mo偶liwo艣ci dodania odpowiedzi.
  • Dodaj now膮 pozycj臋...