Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Podanie na Admina FFA#1

slabygraczz

Rekomendowane odpowiedzi

• Użytkownik

Nick: cvsシ

SteamID: STEAM_0:0:545707711

Link do GameTracker:  

https://www.gametracker.com/player/cvs シ/51.83.214.203:27015/

https://www.gametracker.com/player/%3Fcvs シ/51.83.214.203:27015/

https://www.gametracker.com/player/✯cvs✯/51.83.214.203:27015/

Staż na serwerze:  1 rok 

Czy dostałeś(aś) kiedyś mute/bana na serwerze?: tak 

Doświadczenie w byciu adminem: Byłem adminem na serwerze dobrze się sprawowałem, musiałbym przypomnieć sobie część komend 

Znajomość SMX (komend admina) [w skali 1/5]: 2,5

Obowiązkowa składka co miesiąc (10zł): oczywiście 

Oświadczasz znajomość regulaminów?: tak

Posiadasz sprawny mikrofon?: tak

Mutacja [TAK/NIE]: tak

Dlaczego właśnie Ty?: Aktywność administracji jest mała a w godzinach nocnych jest ona znikoma, jestem pewien że będę mógł poprawić aktywność w godzinach porannych, popołudniowych  i

nocnych. W przeszłości byłem pyskaty do innych graczy, ale się poprawiłem nadal zdarza mi się powiedzieć o 2 słowa za dużo lecz funkcja administratora sprawi że takie odzywki się skończą. Moja aktywnosc na forum jest znikoma z racji braku jakichkolwiek interesujacych mnie rzeczy, ale zmieni sie to i bedzie ona zadowalajaca

Kilka słów od siebie:  Nazywam się Franek interesuję się klawiaturami, grami i fantastyką obecnie jestem w 1 klasie technikum. 

Edytowane przez slabygraczz

• Ban na podania

-Doświadczenie

-kultura

-aktywnosc

-forum

Jeszcze jak grałem na serwerze nieźle odpierd**ałeś, zachowywałeś się jak jeden z idiotów i twoich kolegów, który ma prema za wyzywanie każdego nie tylko w grze, ale pod profilem każdy wie kogo mam, na myśli. Pisząc słowo "Odpierd**ałeś" mam, na myśli akcje gdzie nie raz, wpuszczałeś, koleżków na bsa nie zabijając, ich tylko bez umiejętnie ich omijałeś, po czym otrzymywałeś bana i udawałeś, głupiego pisząc, mi na pv, że nic nie robiłeś. Moim zdaniem taka osoba nie nadaje się na admina. Na Nie

Edytowane przez 0MEH

• Weteran

-doświadczenie

-aktywność forum

+staż 

+składka

Imo nie wiem co powiedzieć. Widziałem parę razy na serwerze, nie wyszczególniałeś się jakoś specjalnie. To prawda , że aktywność adminów jest ostatnio mała, ale mamy okres świąteczny, koniec semestru w szkołach (jak dobrze pamiętam) więc każdy ma jakiś powód i też nie są to roboty. Szczerze mówiąc nie za bardzo Cię kojarze, ale też mam mały staż bo co to są 3 miesiące. 

Reasumując wiek do mnie nie przemawia jak i Twoja aktywność. Na nie

Edytowane przez Frank

• Zasłużony

Zachowanie tragiczne, szczególnie kiedyś jak wyzywałeś się praktycznie z każdym. Wyrobiłeś sobie opinie taką a nie inną i wątpię że to się szybko zmieni. 

Próbowałeś bronić qwertego bo to twój kolega, a wiedziałeś że źle robi. Ode mnie raczej to tyle bo po co wałkować ten temat. Popraw zachowanie, tak jest lepiej niż było ale pozwal mi się do ciebie przekonać.

- zachowanie

-piękny sb

-aktywność forum

+chęci 

Na NIE

• Wyróżniony

forum

doświadczenie

kultura

aktywność

Cześć.

Szczerze nie ma co tu więcej pisać niż NIE.Podanie do odrzucenia,od kąd tu gram pamiętam dużo twoich niestosowych zachowań od podawania sobie infa na ts'ie ( z kolegą na q ) do zwyzwania każdego kogo popadnie.Forum leży,tak samo jak ostatnia twoja aktywność.

Jestem na NIE

Edytowane przez Texsass

• V.I.P

Podsumowując wszystkie wypowiedzi chłopaków, stwierdzam, iż totalnie nie odnalazłbyś się w roli admina. Zachowanie tragiczne, aktywność tak samo do tego jeszcze akcja z podawaniem infa na ts. Zastanów sie na swoim zachowanie a potem napisz podanie.

Twoje podanie zostało odrzucone. Przykładowe powody odrzucenia podania: 
- Nie spełniałeś/aś wszystkich wymagań 
- Posiadałeś/aś warna na koncie w trakcie pisania podania
- Wypowiedziałeś/aś sie pod swoim podaniem
- Od ostatniego podania nie minęło 7 dni
- Osoba rozpatrująca podanie zdecydowała, że na ten moment nie potrzebujemy więcej osób na tej randze. 
Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją osoby sprawdzającej, zgłoś post, a administracja rozpatrzy podanie ponownie. 

podanieodrzucone.png

Z poważaniem,

Administracja Cs-Porobieni.pl

Edytowane przez R3E

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...