Skocz do zawartości
⚙️ NOWY SERWER CS2 DEATHRUN+KLASY ⚙️ ×
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Opiekun Surf+RPG] MORISS

MORISS

Rekomendowane odpowiedzi

• Wyróżniony

Imię:MICHAŁ 

Profil Steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561199223456625/

Staż na sieci: prawie rok ADMIN 

Aktywność na serwerze (link do GT):https://www.gametracker.com/player/MORISS/51.68.135.111:27015/

Ile czasu spędzasz na forum, TS3 i/lub Discord sieci:2. 3 GODZINY 

Jakie obowiązki - Twoim zdaniem - musi wypełniać Opiekun Serwera  pilnowanie administracji pomoc ludziom na serwerze i inne 

Co Opiekun Serwera powinien robić, a czego nie powinien?:opiekun serwera powinien dbać przede wszystkim o serwer i o dobrą renomę serwera  a nie powinien dać się przekupić graczom 

Jakie masz plany na rozwój serwera po otrzymaniu rangi?: tworzenie różnych konkursów na surf rpg mod

Czy masz doświadczenie w byciu Opiekunem Serwera?: nie 

Dlaczego akurat Ty?:lubię wyzwania i chcę się sprawdzić jako opiekun 

• Jacob zmienił(a) tytuł na [Opiekun Surf+RPG] MORISS
  • Weteran

+ Staż

+ Aktywność na serwerze 

+ Zaangażowanie

+ Pomocność

+ Aktywność na Forum

Moim zdaniem Moriss jest aktualnie najlepszym kandydatem, który by mógł złożyć podanie ponieważ jest bardzo aktywny na serwerze i forum, posiada długi staż na stanowisku Admina więc wie z czym się to po części je.

Ja z całego serduszka mogę powiedzieć, że się nadajesz na to stanowiska więc nie mogło być inaczej jestem na TAK!

• Weteran

-aktywność na forum

-aktywność na serwerze

-pare nie fajnych sytuacji

-wszystkie osoby które piszą na tak piszą po znajamości

jestem na nie i myśle że np naraso był by dużo lepszym kandydatem

• Zasłużony

+aktywność

+zaangażowanie

Myślę, że Moriss jest najlepszym kandydatem na to stanowisko. Żaden inny gracz nie przykłada się tak jak on w rozwój serwera.  Jest on opanowany i pomocny więc moim zdaniem jest to aktualnie najlepszy kandydat

Na TAK

• Użytkownik

na tak
+wiek
+totalny spokoj, upomina, nie krzyczy i nie wyzywa (sory @  joloale doprowadzanie ze twoj kumpel dostaje degrada to nie jest toksycznosc)
+staz
+sm
+gt
+znajomosc regulaminu
+latwy kontakt i zawsze poradzi, co zrobic w danej sytuacji
+wszyscy go lubia i znaja, nigdy nie slyszalem na niego skargi czy zazalenia

edit: Czyli tak w skrocie Moriss zawsze byl i bedzie pomocny, nie banuje za byle co i na zaufanie nawet jesli skarge da osoba dobrze mu znana. Juz od wielu miesiecy pytam kiedy pojdzie na opiekuna, poniewaz wiem iz nada sie na to stanowisko (ze wzgledu na trzezwy umysl i totalny spokoj, ktory czesto jest przydatny na tym stanowisku). Opiekuna obecnie nie ma i Moriss jest najlepszym wyborem jak na ten moment wedlug mojej opinii. Wykonuje swoje obowiazki, zwraca uwage i kara kogo trzeba (nie to co niektorzy poprzednicy). Pozdro!

Edytowane przez nat123

• Wyróżniony

heja,

jako osoba która sporo czasu siedzi sobie na forum nie widziałem ani jednego zgrzytu, w który byłbyś zaangażowany, a za to duży plusik chillera utopia bez konfliktów

to co napisałem wyżej dzieje się nie dlatego, że się nie udzielasz, a wręcz przeciwnie aktywność

jakieś tam doświadczenie masz, a jak nie masz, to pomożemy doświadczenie

to tera przechodze do regulaminowego krótkiego podsumowania:

moris imo ogarniasz temat, w tańcu się nie bawisz i lubisz wyzwania, czego chcieć więcej? posada stoi pusta, zobaczymy, jak sobie porawdzisz

na tak

• Administrator

Okres próbny miesiąca. Do tego czasu chce widzieć twoje zaangażowanie na tym serwerze.

Gratulujemy! Twoje podanie zostało przyjęte. Zgłoś się do @ Właściciel Siecilub @ Administrator w celu nadania rang i ewentualnego opłacenia składki.

podanieprzyjete.png

Z poważaniem,

Administracja Cs-Porobieni.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...