Skocz do zawartości
⚙️ NOWY SERWER CS2 DEATHRUN+KLASY ⚙️ ×
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[UB Team] 18stka

18stka

Rekomendowane odpowiedzi

• Weteran

Nick:  18stka    

Imię:  Sebastian

Profil steam:  https://steamcommunity.com/id/18stka/
Staż na forum:   około 3-4 miesiące
Ile czasu dziennie możesz poświęcić na obowiązki UBT?:   Ile będzie trzeba.

Czy posiadasz doświadczenie w roli UB Team?:   Jakieś tam mam , kiedyś byłem ubt ale już na umierającej sieci i nie było dużo roboty także nie wiem czy można to nazwać doświadczeniem.

Czy masz doświadczenie w używaniu cheatów?:  Oczywiście że tak , wkońcu global sam się nie wbił :D

Czy masz doświadczenie w posługiwaniu się SourceBans?:  Jeżeli chodzi o te serwerowe to oczywiście :)
Dlaczego właśnie Ty?:  Myślę że nadam się na tę rolę ponieważ większość moich godzin w tej grze to poprostu było granie mm na cheatach, wbiłem najwyższą możliwą rangę w tej grze i nie dostałem vaca, co moge potwierdzić swoim profilem steam z którego ciągle korzystam. Jestem osobą dyspozycyjną i zawziętą dlatego zawsze obejrzę demko do końca , jak i również potrafię rozpoznać czy ktoś cheatuje czy nie bo sam wiem jak się zachowuje cheater. Jestem adminem na FFA2 i nie umyka mi żaden cheater .
Coś o sobie:  Także mam na imię Sebastian mam 19 lat i jeszczę się uczę, aktualnie chodzę do technikum elektrycznego i kończę już swoją przygodę ze szkołą w kwietniu tego roku. Moim hobby jest motoryzcja zaraził mnie nią tata który lubi majsterkować przy samochodach i zawsze gdy byłem młodszy brał mnie ze sobą do garażu i chcąc nie chcąc musiałem sie przyglądać co robi ale teraz nie żałuję.

• Weteran

Jestem na nie 

Mordo bierzesz urlop do końca kwietnia bo nie masz czasu na gierkę to jak możesz mieć czas na oglądanie demek ?

Ogólnie wydajesz się na spoko gościem ale jest jedno ale. To co napisałem wyżej. 

4B517ABF-59F8-4F8A-BFFE-0654EF930206.jpeg

Edytowane przez BenT23

• 2 tygodnie później...
  • Legenda

Wytłumaczyłeś pewnej osobie z Administracji wpisanie urlopu na tak długi okres i fakt rezygnacji z rangi admina (oraz urlopu), aby pomóc nam w roli UBT postanowiliśmy docenić i dać Ci szansę. Przyjmujemy Cię na OKRES PRÓBNY 2 TYGODNI. Powodzenia!

37003272.66000002_New Project.png
PODANIE PRZYJĘTE
Gratulujemy! Twoje podanie zostało przyjęte. Zaczekaj, aż Właściciel Sieci lub Administrator  nada ci rangę.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...