Skocz do zawartości
⚙️ NOWY SERWER CS2 DEATHRUN+KLASY ⚙️ ×
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Podanie Opiekun] Boguś SURF RPG+MOD

Boguś420

Rekomendowane odpowiedzi

• Donator

Imię: Bogdan 

Profil Steam:STEAM_0:1:593094860

Staż na sieci: +3 lata

Aktywność na serwerze (link do GT):https://www.gametracker.com/player/Boguś/51.68.135.111:27015/

Ile czasu spędzasz na forum, TS3 i/lub Discord sieci: zależy  od dnia, mniej więcej 1,5h dziennie

Jakie obowiązki - Twoim zdaniem - musi wypełniać Opiekun Serwera?:Szybka reakcja na błędy które gracze znajdą na serwerze i opiekowaniem się nim, komunikacja z administracją z serwera jak i wyższą.

Co Opiekun Serwera powinien robić, a czego nie powinien?:Opiekun powinien dbać o dobro  serwera. A nie powinien dopuszczać się kolesiostwa.

Jakie masz plany na rozwój serwera po otrzymaniu rangi?:Myślę nad kilkoma konkursami i nie tylko.

Czy masz doświadczenie w byciu Opiekunem Serwera?:Niestety nie ale szybko się uczę nowych doświadczeń 

Dlaczego akurat Ty?:Myślę że nadam się na to stanowisko, nie tylko po to aby  zdobyć  tą rangę i skupiać się sam na serwerze jak i forum,  ale dogadać się z  drugim  opiekunem i robić fajne konkursy jak i dbać o ten serwer żeby żył jak najdłużej .

Edytowane przez Boguś420

•  Boguś420 zmienił(a) tytuł na [Podanie Opiekun] Boguś SURF RPG+MOD
  • Weteran

Jestem na tak
+wiek
+staz

+gt ps na poprzedniej edycji +90 h miał
+regulamin

+nie jest poważny cały czas zależy od sytuacji i potrafi sobie radzić
+aktywność na forum
Myślę że sie nada, widać jak chłopak sie stara na tym serwerze nie prowadzi żadnej faworyzacji ani kolesiestwa, jak jest spokój rozdaję monetki, znam się bardzo dobrze z Bogusiem, i nie piszę przez to tych plusów "BO JESTEŚMY KUMPLAMI" tylko przez to że ma dużo i to bardzo dużo fajnych pomysłów na serwer. Myślę że bezproblemowo powinieneś dostać się na te stanowisko JESTEM NA TAK

• Użytkownik

W mojej opini odpowiedz jest prosta TAK 

Jest miły ale potrafi zachować się poważnie, ma długi staż na serwerze, pomocny. Jak dla niego liczy się dobra zabawa, gdy jest adminem sprawdza się bardzo dobrze a w roli opiekuna napewno tak samo dobrze 

• Wyróżniony

Po co 2 opiekun do działu na którym prawię nic nie dzieje?Moriss daje radę na opiekunie ( tak mi się wydaję ) wchodzić raz na 2 dni i zaakceptować jakieś podanie czy skargę to myślę, że jeden opiekun da sobie radę .Imo nie potrzeba 2 opiekuna na ten moment.

Jestem na NIE.

Edytowane przez Texsass

• Weteran

jestem na TAK
+staż

+gt

+wiek

+aktywność

jestem na TAK, ponieważ boguś bardzo dobrze zarządza graczami jako admin (imo najlepiej z obecnych adminów). Można też z nim pogadać "na luzie". Generalnie myślę, że sprawowałby się bardzo dobrze jako opiekun.

• Wyróżniony

Witam :D wszystkich 

@  Boguś420jest opanowany pomocny i ma bardzo dobre pomysły na konkursy 

+ staż 

+wiek takich nam trzeba a nie ludzi bez mutacji 

+aktywność 

jestem na tak  warto dać mu szanse ponieważ ja mam teraz dużo spraw na głowie ponieważ powiększa mi się rodzina i będę mniej aktywny przez co przyda mi się dodatkowe wsparcie na serwerze oraz forum oczywiście 

wszystkie decyzję będziemy podejmować razem dlatego też nie będzie tutaj kolesiostwa pozdrawiam :D

• Administrator

Chcą cię admini jak i sam opiekun to nie pozostaje mi nic jak wziąć cię na okres próbny. Zgłoś się do mnie na ts/dc w celu obgadania kilku kwestii.

37003272.66000002_New Project.png
PODANIE PRZYJĘTE
Gratulujemy! Twoje podanie zostało przyjęte. Zaczekaj, aż Właściciel Sieci lub Administrator  nada ci rangę.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...