Skocz do zawartości
⚙️ NOWY SERWER CS2 FFA#1⚙️ ×
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Moderator] aim.noob

Flxshbxck_

Rekomendowane odpowiedzi

• Wyróżniony

Imię:  Mateusz
Twój staż na forum: Rok
Oświadczasz znajomość regulaminu forum?: Oczywiście
Ile czasu dziennie jesteś w stanie realnie poświęcić na forum: Tyle ile będzie trzeba (mogę nawet cały dzień).
Czy masz jakiekolwiek doświadczenie w roli moderatora?:  Nie, natomiast szybko się uczę.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać?: Ponieważ jestem: miły, kulturalny oraz zaangażowany w rozwój forum. Chciałbym sprawdzić się na nowej randze. Do tej pory wszystkie moje obowiązki związane z forum wykonałem bez zarzutów oraz pomogłem w aktywności forum (działu redakcji). Staram się wykonywać wszystkie zadania, które zostały mi przydzielone jak najlepiej. Udzielam się na forum oraz jestem w miarę rozpoznawalny.

• Weteran

+staż 

+aktywność 

-cierpliwość 

-dojrzałość 

@  aim.noob jak dla mnie nie jesteś idealnym kandydatem . Jesteś bardzo zaangażowany ale nie zawsze miły czy kulturalny jestem na Nie .

Ps : poppracuj nad tym co wyzej opisalem i jak najbardziej wtedy bedzie na tak 

• Weteran

+seksowne imie

+milutki użytkownik

+bardzo dojrzały

+kulturalny 

+nie pracuje w niemcach

+aktywność

@  aim.noob dużo czasu jak i wkładu poświęca w forum na samej randze redaktora, myślę że na pewno sprawdzi się w roli moderatora

Jestem na TAK

• Donator
  • Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.

Minimum 16 lat, a Ty nawet 15 jeszcze nie masz.

Minimum 300 sensownych postów - 90% Twoich postów to spamowanie w zabawach, mega sensowne posty.

Znajomość regulaminu forum - nie jestem tego pewien.

Nie wyobrażam sobie, żeby na moderatorze zasiadał niestabilny emocjonalnie chłopiec. W dodatku dziwni mnie, jak to podanie jeszcze wisi otwarte skoro:

Pamiętaj, że niespełnienie któregokolwiek z wymagań, skutkuje nałożeniem na Twoje konto 2 punktów ostrzeżeń i automatycznym odrzuceniem Twojego podania.

:Hejka2:

Edytowane przez nogal

• 2 tygodnie później...
  • Legenda

Obecnie nie widzimy Cię w roli moderatora. Spisujesz się bardzo w roli redaktora i aktualnie skup się na tym. Powodzenia następnym razem! :PeepoGladRose:

37003272.66000002_New Project.png
PODANIE ODRZUCONE
Twoje podanie zostało odrzucone. Przykładowe powody odrzucenia podania:
- Nie spełniałeś/aś wszystkich wymagań
- Posiadałeś/aś warna na koncie w trakcie pisania podania
- Wypowiedziałeś/aś sie pod swoim podaniem
- Od ostatniego podania nie minęło 7 dni
- Osoba rozpatrująca podanie zdecydowała, że na ten moment nie potrzebujemy więcej osób na tej randze.
Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją osoby sprawdzającej, zgłoś post, a administracja rozpatrzy podanie ponownie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...