Skocz do zawartości
⚙️ NOWY SERWER CS2 DEATHRUN+KLASY ⚙️ ×
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Moderator] łajcioor

łajcioor

Rekomendowane odpowiedzi

• Zasłużony

Imię: 

Szymon
16
Twój staż na forum:

Od 03.02.2022
Oświadczasz znajomość regulaminu forum?:

Tak, oświadczam.
Ile czasu dziennie jesteś w stanie realnie poświęcić na forum: 

Nie oszukujmy się - nie da się określić ile dokładnie. Na forum i Discord zaglądam co chwilę, więc jestem na bieżąco ze wszystkimi sprawami.
Czy masz jakiekolwiek doświadczenie w roli moderatora?:

Nie posiadam doświadczenia na tej randze, ale wspominałem już w wielu moich podaniach, że szybko się uczę i nabieram wprawy.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać?:

Zawsze daję z siebie wszystko, aby moje obowiązki zostały wykonane należycie. Potrafię zachować zimną krew w niespodziewanych sytuacjach. Cech*je mnie bezstronność, dojrzałość, kultura, kreatywność, bezkonfliktowość, umiejętność logicznego i algorytmicznego myślenia. Zawsze staram się, aby moje prace w dziale redakcji były estetyczne i napisane poprawną polszczyzną. Hobbystycznie zajmuję się grafiką robiąc sygnatury dla użytkowników oraz inne prace do redakcji. Jestem bardzo dobrze zaznajomiony z językiem SQL. Jako uczeń technikum programistycznego znam panel phpmyadmin niemalże od podszewki. Korzystałem również z takiego programu jak HeidiSQL. HTML, JavaScript, CSS czy PHP również nie sprawiają mi problemu. Do moich zalet mogę zaliczyć umiejętność poprawnego zainstalowania silnika MyBB i jestem w miarę obeznany z panelem kontrolnym Admina. Zdarzyło się kilka razy korzystać z pukawki.

• Wyróżniony

+staż

+aktywność 

+ogromna ilość wkładu włożona, aby forum się rozwinęło 

+kultura osobista
+pomocny
+dojrzały

@  łajcioor jest idealnym kandydatem, który nie ma większych minusów. Bardzo dobrze sprawuje się na roli naczelnego redaktora, więc myślę, że tak samo sobie poradzi na randze moderatora.

Jestem zdecydowanie na TAK

• 2 tygodnie później...
  • All in one

:jasperSad:

37003272.66000002_New Project.png
PODANIE ODRZUCONE
Twoje podanie zostało odrzucone. Przykładowe powody odrzucenia podania:
- Nie spełniałeś/aś wszystkich wymagań
- Posiadałeś/aś warna na koncie w trakcie pisania podania
- Wypowiedziałeś/aś sie pod swoim podaniem
- Od ostatniego podania nie minęło 7 dni
- Osoba rozpatrująca podanie zdecydowała, że na ten moment nie potrzebujemy więcej osób na tej randze.
Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją osoby sprawdzającej, zgłoś post, a administracja rozpatrzy podanie ponownie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...